سونی از رابط کاربری پلی استیشن 5 به زودی رونمایی می کند

رابط کاربری که سونی برای پلی استیشن 5 در نظر گرفته است و قول رونمایی از آن را در آینده ای نه چندان دور داده است، نشان دهنده تحولات بسیار بزرگ در این زمینه می باشد. در این مقاله ما قصد داریم اخباری که در زمینه رونمایی از این رابط کاربری به بیرون درز کرده است را پوشش دهیم. البته باید بدانیم که سونی تا به امروز به صورت رسمی هنوز هیچ رابط کاربری را تایید یا تکذیب نکرده و می توان گفت که ارائه جزئیات بیشتر را در زمینه رابط کاربری این محصول را معرفی نکرده است. می توان گفت که به زودی این اطلاعات به صورت رسمی منتشر خواهد شد و ما می توانیم اطلاعات بیشتری را در این خصوص داشته باشیم.

تحولاتی که صفحه بوت پلی استیشن 5 خواهد داشت

مت مک لورین به عنوان معاون بخش طراحی سونی گفته است که این شرکت می خواهد برای پلی استیشن 5 را به صورت کاملا جدید بشناسیم. این قابلیت های وعده داده شده از سوی سونی می تواند نشان دهنده تحولات زیادی در این کنسول گیمینگ دانست که قطعا می تواند برای ما جذاب باشد. سونی در گذشته از رابط کاربری XMB استفاده می کرد و در سال های گذشته نیز جوایزی را در این خصوص دریافت کرده است و حالا باید ببینیم که آخرین تغییرات که برای پلی استیشن 5 در نظر گرفته شده است چیست و چطور می تواند برای ما مورد استفاده باشد.

همچنین باید توجه داشته باشیم که قابلیت های جدیدی که سخت افزار این کنسول دارد می توانیم انتظار داشته باشیم که سرعت عملکرد در این منوی کنسول پلی استیشن 5 بسیار بالاتر رفته است و لگ هایی که در PS4 شاهد بودیم را دیگر نخواهیم داشت.

اریک لمپل همچنین گفته است که مدیر بخش بازاریابی پلی استیشن نیز گفته است و می گوید که این محصول جدید پلی استیشن می تواند بزرگترین و خاص ترین محصول عرضه شده در بازار خواهد بود. اما شما به عنوان یک گیمر چه فکری در خصوص رابط کاربری این محصول خواهید داشت؟ در ادامه می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی