سیستم خنک کننده پلی استیشن 5 در هر دو حالت عمودی و افقی عملکرد یکسان دارد

پلی استیشن 5 را همانند پلی استیشن های گذشته می توان هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی مورد استفاده قرار داد. ولی شایعه شده بود که عملکرد سیستم خنک کننده این کنسول در حالت های عمودی و افقی تفاوت دارد. حالا یاشیرو اتری، معاون طراحی مکانیکی سونی به این شایعه پاسخ داده است. او گفته سیستم خنک کننده پلی استیشن 5 در هر دو حالت عمودی و افقی عملکرد یکسان دارد.

هر روز که به انتشار پلی استیشن 5 نزدیک می شویم بیشتر با ویژگی های این کنسول نسل نهمی آشنا می شویم و البته هر روز با شایعاتی روبرو می شویم که باید توسط سونی پاسخ داده شود. PS5 دارای یکی از بزرگترین سیستم های خنک کننده در بین کنسول های بازی از گذشته تا هم اکنون است. همین سیستم خنک کننده بسیار قدرتمند باعث شده وزن و حجم کنسول جدید سونی افزایش چشمگیری داشته باشد که البته به عملکرد بسیار خوبی آن می ارزد. حال شایعاتی مطرح شده که این سیستم خنک کننده وقتی کنسول در حالت عمودی و یا افقی باشد عملکرد متفاوتی دارد.


اما اتری با پاسخ به این شایعه گفت سیستم خنک کننده پلی استیشن 5 در هر دو حالت عمودی و افقی عملکرد یکسان بوده و هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد. یاشیرو اتری گفت: بسیاری از مردم تصور می کنند زمانی که کنسول در حالت عمودی باشد سیستم خنک کننده بهتر عمل می کند ولی عمودی بوده PS5 تنها باعث می شود لوگوی پلی استیشن بهتر دیده شود!

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی