نسخه واقعیت مجازی Resident Evil 4 پرفروش ترین برنامه در Meta Quest شد

بازی سازی برای استودیو های متخصص در این حوزه نیاز به سرمایه بسیار هنگفتی دارد و باید بدانید که بازگشت سرمایه در این حوزه دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در این خصوص باید گفت که متا (فیس بوک) به عنوان یکی از مهم ترین پلتفرم های موجود در زمینه بازی شناخته می شود که طرفداران بازی را به خود جذب کرده است و باید بدانید که خرید بازی هایی مانند بازی Resident Evil 4 در این پلتفرم بسیار رایج می باشد که مخصوص واقعیت مجازی طراحی شده است. پیش از این نیز بازی های واقعیت مجازی مانند بازی Resident Evil 7 در این نسخه برای پلی استیشن VR عرضه شد و باید در نظر داشته باشید که نسخه 4 بازی Resident Evil نیز به تازگی در این پلتفرم به فروش می رسد و همین امر باعث شده است تا این شرکت بتواند رکورد تازه ای در خصوص خرید بازی داشته باشد.

واقعیت مجازی Resident Evil 4

جیسون روبین که نایب رئیس بازی های فیس بوک است اعلام کرده است که بازی Resident Evil 4 به عنوان پرفروش ترین بازی در تمام دوران این شرکت به شمار می رود و Meta Quest رکورد های جدیدی را مشاهده کرده است. این موضوع چرا اهمیت دارد؟ به این دلیل که این بازی تنها در Quest 2 به فروش می رسید و کاربرانی که از هدست اصلی استفاده می کردند نمی توانستند آن را تهیه کنند. لازم به ذکر است که متا کوئست پیش از تغییر نام شرکت فیس بوک به نام Oculus Quest شناخته می شد ولی اخیرا با توجه به تغییر نام شرکت مادر، با نام متا کوئست شناخته می شود.

 

واقعیت مجازی Resident Evil 4

روبین اظهار داشته است که بازی Resident Evil 4 در نسخه هدست (واقعیت مجازی) به عنوان یک تجربه هیجان انگیز شناخته می شود ولی این شرکت انتظار نداشته است که این عنوان بازی به عنوان پرفروش ترین بازی در تمام دوران شناخته شود. با توجه به این مسئله باید در نظر داشته باشیم که این عنوان بازی از سال آینده با حالت Mercenaries شناخته خواهد شد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو اصلی