تاریخ انتشار بازی Life is Strange: True Colors برای سوییچ مشخص شد

یکی از عناوین بازی که در سال 2021 به خصوص برای کنسول های پلی استیشن 5 بسیار مورد استقبال قرار گرفت. بازی Life is Strange: True Colors بود. این بازی با توجه به موفقیت های بسیار زیادی که داشت قرار است برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز در تاریخ 7 دسامبر (برابر با 16 آذرماه) منتشر شود. از پیش نیز اعلام شده بود که شرکت اسکوئر انیکس نیز به دنبال انتشار این بازی در سبک ماجراجویی برای کنسول هیبریدی نینتندو می باشد. خبر مربوط به انتشار بازی Life is Strange : True Colors برای اولین باز از طریق یک توئیت مربوط به این شرکت اعلام شد و قرار است که این بازی از طریق eShop در دسترس گیمرهای نینتندو سوئیچ قرار داده شود.

آیا نسخه فیزیکی بازی Life is Strange : True Colors در همین تاریخ برای نینتندو سوئیچ عرضه می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که گیمرها برای خرید این بازی به صورت فیزیکی باید تا تاریخ 25 فوریه سال 2022 (6 اسفند 1400) منتظر باشند.

تاریخ انتشار بازی Life is Strange: True Colors

گیمرهای بازی Life is Strange : True Color می توانند از هم اکنون نسبت به پیش خرید این بازی برای نینتندو سوئیچ اقدام کنند. برای اولین بار عرضه این بازی مربوط به تاریخ 10 سپتامبر 2021 (19 شهریور 1400) برای کنسول های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت در بازار عرضه شد و همچنین نسخه های گوگل استیدیا و PC این بازی نیز وجود دارد. با وجود ارائه این بازی برای تقریبا تمامی اکوسیستم های بازی، استودیو دک ناین اعلام کرد که بازی Life is Strange : True Colors مانند سایر نسخه ها در همان تاریخ عرضه نمی شود و حالا اعلام شده است که این بازی در تاریخ 16 آذرماه در بازار عرضه خواهد شد.

تاریخ انتشار بازی Life is Strange: True Colors

خصوصیات بازی Life is Strange : True Color که باید بدانید

اگر شما هم بازی Life is Strange : True Color را بر روی کنسول های نسل هشت و نه مایکروسافت یا سونی اجرا کرده باشید و یا نسخه پی سی را اجرا کرده باشید، حتما به این نتیجه رسیده این که این بازی با ارزش بسیار بالایی که از لحاظ شخصیت پردازی کاراکتر ها دارد و داستان بسیار قوی و جذاب می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای تمامی گیمرهایی باشد که قصد دارند یک بازی بسیار خوب با خط داستانی جذاب باشد. حال در صورتی که علاقمند به کنسول نینتندو سوئیچ هستید و از این کنسول هیبریدی برای بازی کردن استفاده می کنید، خبر خوب برای شما این است که این بازی برای شما از چند روز آینده در دسترس خواهد بود. البته باید منتظر بمانیم تا مشخص شود که آیا بازی مانند نسخه های دیگر مشکلاتی مانند افت فریم خواهد داشت یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو اصلی