ساخت بازی انحصاری برای پلی استیشن توسط استودیو بازی سازی رمدی؛ احتمال یا واقعیت؟

استودیو بازی سازی رمدی یکی از استودیو های نام آشنا در صنعت گیم های ویدیویی بوده که به تازگی با بررسی برخی از شواهد این احتمال به وجود آمده که این استودیو در حال ساخت یک بازی جدید و انحصاری برای پلی استیشن 5 است. معمولا افراد حاضر در دنیای گیم استودیو بازی سازی رمدی را با آثار معروفی همچون مکس پین، کنترل و Alan Wake می شناسند که این استودیو اخیرا اعلام کرده بود که در حال کار بر روی پنج بازی مختلف است. این پنج بازی شامل قسمت تک نفره بازی CrossfireX، بازی Vanguard، یک بازی ساده برای اپیک گیمز و یک بازی بزرگ برای اپیک گیمز که ظاهر این بازی بزرگ قرار است Alan Wake 2 باشد.

اما در این میان بسیاری از افراد کنجکاو بودند که بدانند پنجمین بازی که استودیو بازی سازی رمدی در حال کار بر روی آن است چه نام دارد که ظاهر بنظر می رسد که پاسخ این سوال مشخص برای همگان مشخص شده است. از آن جا که اطلاعاتی در خصوص ناشر این بازی منتشر نشده است این احتمال به وجود آمده که پنجمین بازی در حال ساخت استودیو بازی سازی رمدی مربوط به پلی استیشن باشد. در این میان یک اینسایدر که با نام کاربری Shpeshal Ed در توییتر فعالیت می کند شایعاتی را تایید کرده که این شایعات نشان می دهد که بازی پنجمی که استودیو بازی سازی رمدی در حال کار بر روی آن است با سرمایه گذاری شرکت سونی به صورت کاملا اختصاصی برای پلی استیشن طراحی می شود. این اینسایدر که چند باری هم صحبت هایش درست از آب درآمده گفته است که این بازی کاملا انحصاری برای PS5 بوده و انحصاری کنسولی و زمانی نخواهد بود.

پیش بینی که درست از آب درآمد

این اینسایدر در گذشته هم پیش بینی کرده بود که بازی Final Fantasy 7 Remake بر روی پلی استیشن پلاس جهت استفاده قرار خواهد گرفت که این پیش بینی درست از آب درآمده بود. همچنین به تازگی آقای کلر براملی که به عنوان تهیه کننده جهانی تیم های بازی سازی خارج از استودیوی پلی استیشن اطلاعاتی را در خصوص آگهی های استخدامی انتشار یافته توسط اعضای استودیو بازی سازی رمدی با عموم به اشتراک گذاشته است. شاید جالب باشد اما این تهیه کننده کمی قبل از معرفی رسمی بازی Returnal محصول انحصاری ساخته شده توسط استودیو Housemarque برای کنسول PS5 اطلاعاتی را در خصوص آگهی های شغلی مربوط به اعضای این استودیو را به اشتراک گذاشته بود. علاوه بر آن هنگام معرفی بازی Sackboy: A Big Adventure که یکی از آثار انحصاری استودیو Sumo Digital است نیز همین اقدام را انجام داده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی