اطلاعاتی جدید از محل رویداد بازی Resident Evil 8

بازی Resident Evil 8 یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2021 بوده که اخیرا یکی از کارگردان های این بازی اطلاعات جدیدی را از محل رویداد بازی رزیدنت اویل 8 در اختیار عموم قرار داده است. سری هشتم از مجموعه بازی های رزیدنت اویل تحت عنوان Resident Evil Village قرار است تا چند ماه دیگر یعنی در ماه می سال جاری میلادی برای کامپیوتر های خانگی و کنسول ها منتشر شود. بنا به گفته سازندگان بازی Resident Evil 8 این سری از مجموعه بازی رزیدنت اویل داستانی به مراتب طولانی تر از نسخه قبلی آن یعنی Resident Evil 7 خواهد داشت که علاوه بر داستان بازی ویژگی هایی نظیر گیم پلی و بخش های مختلف آن را در بر خواهد گرفت.

به عنوان یکی از این موارد می توان به افزایش سرعت لودینگ بازی Resident Evil 8 اشاره کرد که با توجه به حافظه SSD استفاده شده در کنسول PS5 این موضوع برای بازیکنان بسیار خوشایند خواهد بود. علاوه بر این موضوع یکی از موارد بحث برانگیزی که در هفته های اخیر پس از انتشار دموی بازی Resident Evil 8 مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است کاراکتر خون آشام بازی یعنی Lady Dimitrescu می باشد. این کاراکتر با ظاهری عجیب و قدی حدود 3 متر باعث بسیاری از توجه ها را به سمت خود جلب کرده است. ظاهرا این کاراکتر و قلعه ترسناکش تنها بخشی از داستان بازی Resident Evil 8 را تشکیل می دهد و این موضوع نشان از ابعاد گسترده این بازی نسبت به سری قبل آن دارد.

نقش Lady Dimitrescu در بازی Resident Evil 8

به تازگی آقای تومونوری تاکانو که مسئولیت کارگردان هنری این بازی را برعهده دارد طی مصاحبه ای با وب سایت معروف IGN اطلاعات جدیدی را در مورد کاراکتر خون آشام بازی عنوان کرده است. تومونوری تاکانو در ابتدای صحبت هایش در مورد ایده این شخصیت این طور گفته است که ایده طراحی این کاراکتر بر اساس یک شخصیت ژاپنی با نام Hasshakusama و یک قاتل زنجیره ای به نام الیزابت بثوری الهام گرفته شده است. او همچنین در مورد قلعه این خون آشام اینطور گفته است که قلعه بانو دیمیترسکو تنها بخشی از داستان بازی Resident Evil 8 را تشکیل داده و این بازی از ابعاد بزرگتری برخوردار خواهد بود که بازیکنان را شگفت زده خواهد کرد. اما با توجه به صحبت های او اینطور به نظر می رسد که کاراکتر محبوب این روز های دنیای گیم به آن صورت در رویداد های بازی Resident Evil 8 نقش نخواهد داشت. به گفته سازندگان، بازی Resident Evil Village در تاریخ 7 می سال 2021 (جمعه 17 اردیبهشت 1400) برای کامپیوتر های خانگی و کنسول های نسل نهمی و هشتمی عرضه خواهد شد و علاقمندان می توانند در آن تاریخ این بازی محبوب را دانلود کرده و از انجام آن لذت ببرند. اگر شما هم علاقمند به انجام بخش کوتاهی از بازی Resident Evil 8 برای کنسول نسل نهمی هستید می توانید با دانلود دموی آن قسمت هایی از این بازی را تجربه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی