انتشار اطلاعات جدید از شیوه داستان گویی بازی Returnal

اخیرا اطلاعات جدیدی از شیوه داستان گویی بازی Returnal توسط کارگردان داستانی این بازی به صورت ویدیو منتشر شده که در آن شخصیت اصلی این بازی به شیوه ای با موجودات ناشناخته صحبت می کند. علاوه بر آن تصاویر جدیدی از گیم پلی این بازی نیز در این ویدیو به نمایش درآمده که جزئیات بیشتری از این بازی را در اختیار عموم قرار می دهد. براساس آخرین اخبار منتشر شده از دنیای گیم استودیو Housemarque قسمت جدیدی از مجموعه ویدیو های HouseCast را منتشر کرده که در این ویدیو کارگردان داستانی بازی Returnal یعنی آقای گرگوری لودن در خصوص شیوه داستان گویی این بازی صحبت های زیادی را به میان آورده است. همچنین در طول این ویدیو پس از سپری شدن 10:50 دقیقه از آن تصاویر جدیدی از گیم پلی بازی ریترنال و همچنین مبارزات آن به نمایش گذاشته شده است.

این کارگردان داستانی همچنین می گوید که در ابتدای بازی بازیکنان باید با سلین، پروتاگونیست بازی که به عنوان یکی از ناشناخته های سیاره Atropos در بازی حضور دارد همراه شوند. پس از گذراندن چند مرحله از بازی Returnal کم کم بازیکنان اطلاعاتی را در مورد موجودات ساکن در آتروپوس و نحوه زنده ماندن در این سیاره را بدست خواهند آورد. همچنین این کارگردان داستانی اشاره می کند که بازیکنان از همان ابتدای بازی باید با دشمنان پیش روی خود مبارزه نمایند و هرچیز جدیدی که در این سیاره کشف می شود همه از زاویه دید موجود ناشناخته یعنی سلین خواهد بود.

ویژگی جالب داستان بازی ریترنال

یکی از ویژگی های خوب موجود در بخش داستان بازی Returnal رویداد های مربوط به زمان مردن و ورود به بازی خواهد بود که جهان بازی هر بار تغییر می کند. این موضوع باعث می شود تا بازیکنان هربار نکته جدیدی از این بازی را یاد بگیرند. در پایان بهتر است اشاره کنیم که این بازی در تاریخ 10 اردیبهشت (30 آوریل) برای کنسول PS5 به صورت انحصاری عرضه خواهد شد.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی