انتشار ویدئویی رسمی از قطعات داخلی و ظاهر پلی استیشن 5

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که بی صبرانه منتظرید پلی استیشن 5 به بازار عرضه شده و با ویژگی های کامل آن آشنا شوید، جالب است بدانید که غول ژاپنی سونی ویدئویی هفت دقیقه ای را منتشر ساخته و در آن به معرفی بهترین و کامل ترین تصویر دیده شده پلی استیشن 5 و نیز معرفی قطعات داخلی آن پرداخته است.

تا پیش از انتشار این ویدئو از جانب کمپانی صاحب نام سونی دستگاه پلی استیشن 5 به یکی از مرموزترین دستگاه های موجود تبدیل شده بود. چرا که هیچ کس اطلاعات دقیقی در رابطه با آن در دست نداشت. اما سونی در طول هفت دقیقه تمام کاربران را از قطعات داخلی دستگاه آگاه کرده و به همه آن ها فهماند که کنسول پلی استیشن 5 چگونه کنسولی است. پس از دیدن این ویدئو حتی خواهید دانست که کنسول مذکور از چه سیستم خنک کننده ای بهره می برد!

شاید برایتان جالب باشد بدانید که اصلی ترین دلیل طراحی فرم ظاهری دستگاه این است که بتواند حداکثر هوای ممکن را به بیرون انتقال داده و بدین ترتیب از ایجاد سر و صدا و گرما در داخل دستگاه جلوگیری به عمل آورد.

خریداران کنسول PS5 در جعبه آن چه می بینند؟!

اگر پس از عرضه کنسول PS5 نسبت به خرید آن اقدام نموده و جعبه آن را باز کنید، بدون شک با پایه آن مواجه خواهید شد. در ویدئوی مذکور نحوه تنظیم دستگاه به حالت ایستاده و نشسته توضیح داده شده است. همچنین جالب است بدانید که شما امکان جدا کردن دو سطح سفید تعبیه شده در کناره های کنسول را خواهید داشت و این مورد می تواند نقش مهمی در شخصی سازی این دستگاه در آینده داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی