با فناوری جدید سونی در PS5، ورود به بخش های مختلف بازی برای شما سریع تر می شود

پلی استیشن 5 به عنوان یکی از قدرتمند ترین کنسول های بازی دنیا به شمار می رود و به زودی در بازار عرضه خواهد شد. این کنسول با استفاده از ذخیره ساز SSD می تواند بازی ها را بسیار روان و بدون هرگونه معطلی بازی های نسل نهمی را اجرا کند. در این مقاله با شما در خصوص قابلیت دسترسی به بخش های مختلف بازی با سرعت بالا با قابلیت Direct Gameplay با شما صحبت کنیم. به طور کلی می توان گفت که پلی استیشن 5 با سرعت 100 برابری نسبت به پلی استیشن 4 داشته باشد و همچنین صفحه های لودینگ بازی در آن اصلا مورد استفاده نمی باشد!

Direct Gameplay در PS5 را بیشتر بشناسید

اگر بخواهیم بیشتر در این خصوص بگوییم، باید بدانید که این قابلیت به گیمر این امکان را می دهد تا مثلا از بازی X به بازی Y بدون نیاز به مشاهده فیلم های مربوط به بازی بروند و از این روی می توان گفت که پلی استیشن 5 می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود. این کارایی به شما امکان می دهد تا در چند ثانیه برای مثال از بخش تکی به بخش مولتی پلیر بروید و همچنین شما می توان گفت که فشردن گزینه های مروط به آن چند ثانیه ای و بسیار کوتاه باشد. در ادامه بیشتر در این خصوص به شما توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

برای این که بیشتر با Direct Gameplay آشنا شوید، باید در نظر داشته باشید برای مثال گیمر می خواهد در بازی Uncharted 4 : A Thief’s End می خواهد در بخش داستانی بازی کند، می تواند این کار را به صورت یک بار برای همیشه تعیین کنید که این قابلیت به شما این کمک را می کند تا بدون نیاز به دیدن فیلم ها به قسمت بازی مراجعه کنید. همچنین شما می توانید این کار را طوری انجام دهید که پس از هر ذخیره، گیمر به صورت مستقیم وارد این بخش شود. در غیر این صورت شما باید ابتدا وارد بازی شوید و سپس گزینه Continue را انتخاب کنید و سپس صبر کنید که لودینگ انجام شود و سپس می توانید وارد بازی شوید. کل این کار در پلی استیشن 5 در کمتر از یک ثانیه انجام می شود.

Direct Gameplay در ps5

با استفاده از این قابلیت به مخاطبان می تواند باعث شود تا بهتر بازی کنید. این قابلیت در کنار نصب بخش های دلخواه از بازی به شما کمک کند تا بتوانید دقیقا به قسمت مورد نیاز بازی دسترسی داشته باشید. برای مثال در صورتی که شما می خواهید تنها به صورت چند نفره بازی کنید، می توانید برای این کار تنها بخش مولتی پلیر بازی را نصب کنید و نیازی به نصب تمامی این قسمت ها وجود ندارد. به طور کلی می توان گفت که این کار از هدر رفت حافظه جلوگیری می کند و همچنین شما می توانید فایل های مورد نیاز خود را نصب کنید. در این صورت شما به 825 گیگابایت حافظه SSD بسیار پر سرعت می باشد و شما می توانید از آن استفاده کنید.

بررسی اپلیکیشن موبایل PlayStation App

با استفاده از این قابلیت شما می توانید از امکانات نرم افزاری که در PS4 مورد استفاده می باشد، شما می توانید از این امکانات استفاده کنید. همچنین در صورتی که می خواهید نکات در مورد ویژگی های مختلف دسترسی داشته باشید می توانید تمامی این ویژگی ها را از طریق Direct Gameplay مورد استفاده قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی