برند PS Studios برای بازی های انحصاری پلی استیشن رونمایی شد

بعد از این که The Last of Us Part II و همچنین بازی Ghost of Tsushima به عنوان بازی های اختصاصی پلی استیشن شناخته شدند، استودیو First-Party سایر محصولات خود را نیز تنها و انحصارا برای برند پلی استیشن تولید می کند و تحت برند PS Studios در بازار عرضه خواهد کرد. این مسئله بر روی باکس آرت، تریلر رسمی، پوسترها و حتی دیسک های بلوری پیاده سازی می شود و تمامی این بازی ها با لوگوی PlayStation Studio در بازار عرضه خواهند شد. خود سونی نیز در تلاش است که آثار موجود و عرضه شده برای این شرکت را در کنفرانس های مطبوعاتی که برگزار می کند عرضه کند.

این در حالی است که حتی در صورتی که یک استودیو بازی سازی، بازی را تنها و انحصارا برای پلی استیشن طراحی و در بازار عرضه کند نیز لوگوی PS Studios را خواهد داشت و می توان گفت که این مسئله می تواند باعث شود تا بازی God Of War نیز بر همین اساس در بازار عرضه شود. این مسئله باعث می شود تا گیمر بداند که با یک بازی ساخته شده برای اکوسیستم گیمینگ طراحی شده است و می تواند برای وی جذابیت بسیار زیادی داشته باشد. با ما در ادامه همراه باشید تا بیشتر در این خصوص با شما صحبت کنیم.

ps studio

در ویدیوی بالا شما می توانید مشاهده کنید که تمامی مجموعه های بازی سازی که در انحصار پلی استیشن هستند، محصولات خود را تماما برای این شرکت ژاپنی تولید کرده اند و در تاریخ ساخت این پلتفرم بازی نیز بسیار تحسین شده می باشند. در کنار این استودیو ها می توانید برخی از نام های آشنا را بشناسید که از مهم ترین آن ها می توان به اینسامنیاک گیمز، گوریلا گیمز، مدیا مولکول و همچنین سانتا مونیکا نیز دیده می شود و تحت برند PS Studios بازی های خود را در بازار عرضه می کنند. در کنار این برند ها می توان به آنچارتد و لست آف آس نیز اشاره نمود که تنها برای کنسول های پلی استیشن در بازار عرضه می کنند. تمامی این اتفاقات در حالی روی می دهد که سونی می گوید PlayStation 5 یا PS5 را تا اواسط ماه ژوئن در بازار عرضه خواهد کرد.

پلی استیشن استودیو، جایگزین Sony Worldwide می شود

تا پیش از این که برند پلی استیشن استودیو معرفی شود، استودیو First-Party محصولات خود را با نام Sony Worldwide Studios در بازار عرضه می کرد. اریک لمپل به عنوان مدیر اجرایی بخش تبلیغات جهانی سونی می گوید این تغییر می تواند بسیار هیجان انگیز باشد و در طی سال ها و در کل دهه های اخیر قدرت بازی سازی استودیو های پلی استیشن با گسترش بسیار زیادی همراه بوده است و ما می توانیم تمامی این آثار قدرتمند را در زیر چتر PS Studios بشناسیم. از این روی می توان گفت که این هدف برای متحد کردن تمامی استودیو های بازی سازی انحصاری برای پلی استیشن می باشد و با این کار می توانیم بیشتر با بازی های مخصوص این اکوسیستم آشنایی داشته باشیم.

عدم عملکرد یکی از اساسی ترین قابلیت های پلی استیشن 5 از ابتدا

در تصاویر تبلیغاتی که برای این برند در نظر گرفته است ما می توانیم لوگوی مربوطه را ببینیم که بر روی تمامی اجزای بازی عرضه شده است و همچنیناین لوگو می تواند اطمینان بخش باشد که شما می توانید با قدرت بالاتری بازی کنید و همچنین خریداری شده شما می تواند به خوبی در اکوسیستم بازی پلی استیشن مورد استفاده قرار گیرد. تفاوتی ندارد که بازی در گذشته تولید شده باشد یا در آینده در بازار عرضه خواهد شد. از این پس با برند PS Studios در بازار عرضه می شود و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که این برند می تواند بسیار محبوب شود.

وی همچنین در ادامه می گوید که حتی در صورتی که بازی در یک شرکت بازی سازی دیگر تنها برای پلی استیشن تولید شده باشد و ما بتوانیم اطمینان لازم را از کیفیت و جذابیت بازی کسب کنیم، می توانیم بگوییم که این بازی تحت برند PS Studios در بازار عرضه خواهد شد. در واقع این قرار داد به این شرط عملی می شود و ما می توانیم بر این اساس فعالیت داشته باشیم.

کمپل در ادامه صحبت هاییکه در این زمینه داشته است می گوید که این کار باعث می شود تا هویت پلی استیشن استودیو نیز از شرکت های سازنده بازی که انحصارا بازی را برای این شرکت ها تولید می کنند تامین شود. وی در ادامه گفت که پلی استیشن در نسل نهم، زمانی که عرضه شود این شرکت بیشتر به دنبال بازی های مختلف را به صورت انحصاری در بازار عرضه می کند و افراد می توانند بازی هایی مانند Uncharted 4 : A Thief’s End و همچنین Marvel’s Spider-Man تحت همین برند در بازار عرضه می شوند تا در نهایت بتوانیم موفقیت بیشتری برای کنسول نسل نهم شرکت سونی انتظار داشته باشیم.

تمامی این مسائل در حالی مطرح می شوند که کمتر از سی روز به عرضه پلی استیشن 5 باقی مانده است و ما در طی یک ماه آینده می توانیم با طرح، ویژگی ها و مشخصاتی که سونی برای این کنسول در نظر گرفته است بیشتر آشنا شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی