ویدیو کنفرانس خبری سونی برای پلی استیشن 5

در رویداد جدید سونی که برای پلی استیشن 5 انجام شد ما می توانیم تریلرهای جذابی از بازی هایی که قرار است برای این کنسول عرضه شود را مشاهده شود. از این روی ما تصمیم گرفته ایم که این رویداد را برای دانلود شما قرار دهیم. در ادامه نیز می توانید با بارز ترین ویژگی های این کنفرانس آشنا شوید.

کنفرانس پلی استیشن 5 و بازی هایی که برای این کنسول ارائه خواهند شد

در این کنفرانس که برای پلی استیشن 5 برگزار گردید شما می توانید دنباله بازی God of War یا خدای جنگ را مشاهده کنید. همچنین بازی اسپایدر من و سرویس های دیگری که باعث می شود تا بتوانید بازی های پلی استیشن 4 را روی PS5 داشته باشید. این کنفرانس همچنین محلی بود که چند بازی انحصاری مانند ریمیک Demon’s Souls را برای PlayStation 5 معرفی کند که قطعا می تواند برای شما جذاب باشد. در واقع سونی در تلاش بود تا با این رویداد، تریلرها را بیشتر از سایر ویژگی های پلی استیشن 5 مورد بررسی قرار دهد.

بازی هایی مانند فاینال فانتزی 16 و همچنین رزیدنت اویل 8 نیز از دیگر بازی هایی بودند که در این رویداد معرفی شدند و شما می توانید به جای این که تمامی اخبار مربوط به تریلرها را به صورت تکه شده نگاه کنید، این کنفرانس را در کیفیت مورد نظر خود دانلود کرده و با این بازی ها بیشتر آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی