بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales گلد شد

فرآیند ساخت بازی Marvels Spider Man Miles Morales به عنوان یکی از بازی‌های زمان عرضه کنسول PS5 (لانچ تایتل) تکمیل شده و این بازی برای تولید نسخه‌های فیزیکی و تهیه دیسک به کارخانه‌ها ارسال شده است. استودیوی سازنده این بازی یعنی استودیوی اینسامنیاک هم به انتشار یک تصویر متحرک بامزه خبر پایان ساخت بازی را اعلام کرده است.

 

انتشار بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در تاریخ 12 آبان برای کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 به صورت فیزیکی با قیمتی معادل 50 دلار منتشر می شود. در حال حاضر پروسه ساخت این بازی به اتمام رسیده است و به اصطلاح بازی در مرحله گلد قرار داشته و برای کارخانه‌ها ارسال شده تا روی دیسک های بلوری رایت شوند.

بازی Miles Morales به عنوان یک بخش داستانی دیگر از بازی اصلی Marvel’s Spider-Man که برای کنسول پلی استیشن 4 ارائه شد، منتشر می شود. شما می توانید با تهیه نسخه آلتیمیت ادیشن بازی Marvels Spider Man: Miles Morales با قیمت 70 دلار نسخه ریمستر شده بازی Marvel’s Spider-Man را روی کنسول پلی استیشن 5 خود انجام دهید. همچنین می توانید فایل های ذخیره بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را از کنسول پلی استیشن 4 به کنسول پلی استیشن 5 منتقل کنید.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales توسط استودیوی اینسامنیاک (Insomniac Games) ساخته‌شده است این استودیو در سال گذشته به عنوان استودیوی اصلی و رسمی سونی معرفی شده و توسط کمپانی سونی به صورت کامل خریداری شد. در حال حاضر اعضای این استودیو در حال کار روی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart هستند و قرار است به خوبی از امکانات سخت افزاری پلی استیشن 5 استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی