نقد و بررسی امتیاز های داده شده به بازی اسپایدرمن مایلز مورالس از دید سایت های معتبر دنیا

بازی اسپایدرمن مایلز مورالس تا چند روز دیگر برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. این بازی چند روز قبل برای کنسول پلی استیشن 4 منتشرشده بود و نقدهای مثبتی دریافت کرده بود. حال با نزدیک شدن زمان انتشار بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای کنسول پلی استیشن 5 سایت های معتبر دنیا نقدهای خود را در خصوص این بازی روی این کنسول منتشر کرده‌اند.

نقد و بررسی بازی اسپایدرمن مایلز مورالس
بازی اسپایدرمن مایلز مورالس یا Marvel’s Spider-Man: Miles Morales برای کنسول پلی استیشن 5 به عنوان کی بازی لانچ تریلر در نظر گرفته شده است. در ابتدا تعداد زیادی از کاربران این دغدغه را داشتند که این بازی نتواند نمایانگر قدرت این کنسول در روز عرضه باشد؛ اما بعد ها با انتشار تریلر ها و پیش نمایش های این بازی روی کنسول پلی استیشن 5 مشخص شد که بازی اسپایدرمن مایلز مورالس نه تنها یک بازی خوب بلکه یک عنوان موفق روی این کنسول خواهد بود.

سایت های معتبر دنیا بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را روی کنسول پلی استیشن 5 بررسی کرده‌اند نقدهای خود را منتشر کرده‌اند. در ادامه به بخشی از این نقدها اشاره می کنیم:

معرفی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

• سازنده: استودیوی اینسامنیاک گیمز
• ناشر: سونی
• پلتفرم: کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5
• سبک بازی: اکشن ماجراجویی

Marvels Spider Man Miles Morales
امتیاز های Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

بررسی بازی اسپایدرمن مایلز مورالس توسط سایت های معتبر دنیا

• سایت گیمز بیت امتیاز 100 از 100
بهترین بازی روز عرضه پلی استیشن 5 همین بازی اسپایدرمن مایلز مورالس است. قطعاً این بازی از بازی هایی مانند Knack و Killzone عملکرد بهتری خواهد داشت.

• سایت دستراکتوید امتیاز 90 از 100
در ابتدا من تصور می کردم که این بازی قرار است یک داستان فرعی از بازی اصلی اسپایدرمن باشد؛ اما بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales من را حسابی شگفت زده کرد.

• سایت گیم اینفورمر امتیاز 90 از 100
نسخه پلی استیشن بازی اسپایدرمن مایلز مورالس یک دستاورد فنی مهم برای این کنسول است و هیچ زمان بارگذاری در بازی وجود ندارد. فناوری رهگیری پرتو یا همان ری تریسینگ در این بازی بسیار چشم نواز است. این بازی نسبت به نسخه نسل هشتمی پیشرفت بسیار زیادی کرده است و البته این به این معنی نیست که نسخه نسل هشتمی این بازی بد باشد. نسخه ای که در سال 2018 منتشر شد بازی خوبی بود؛ اما این بازی تمام ویژگی های خوب آن بازی را به شدت ارتقاء داده است. محیط های شهری در این بازی به شدت چشم نواز هستند.

• سایت آی جی ان
بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales شاید به بزرگی بازی منتشرشده در سال 2018 نباشد اما دستان مایلز مورالس را به خوبی بیان می کند. بازی اسپایدرمن مایلز مورالس به خوبی می تواند از قدرت پلی استیشن 5 استفاده کند. در این بازی سیستم مبارزات پیشرفت کرده است. دشمنان بهتر شده اند؛ و محیط بازی به صورت چشمگیری بهتر از قبل شده است. داستان بازی بسیار درگیر کننده است. به نظر ما این بازی دلیل خوبی برای خرید پلی استیشن 5 است. از نظر ما مهم نیست که بازی اسپایدرمن مایلز مورالس را روی کنسول پلی استیشن 4 بازی کنید یا روی پلی استیشن 5، چرا که این بازی روی هر دو کنسول بسیار خوب ظاهر شده است.

• سایت گیمز رادار امتیاز 80 از 100
بازی اسپایدرمن مایلز مورالس یک بازی نفس گیر و جذاب است که به عنوان دنباله ای موفق برای بازی اسپایدرمن سال 2018 عرضه شده است و متاسفانه این بازی بخش کوتاهی از زندگی مایلز مورالس را به ما نشان می دهد. بیشتر از این موارد را می توانستیم در بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales مشاهده کنیم.
امتیاز نهایی بازی در سایت اوپن کریتیک 83 و در سایت متاکریتیک 85 است که نشان می دهد بازی اسپایدرمن مایلز مورالس یک دنباله موفق بوده و در کنسول پلی استیشن 5 بسیار موفق عمل کرده است.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی