امتیازات بازی The Last of Us Part 2 منتشر شد

بازی The Last of Us جزو آن دسته از بازی‌هایی است که تجربه‌ی بسیار خوبی و ارزشمندی را در اختیار گیمر ها قرار داد. معرفی نسخه دوم، یکی از موارد هیجان‌انگیز برای هواداران PS4 به‌ حساب می‌آید. بازی The Last of Us Part 2 از نظر داستانی، بسیار تاریک‌تر از نسخه قبلی خود است. اگر نسخه اول را یک بازی با محوریت عشق ورزیدن و دوست داشتن بدانیم، The Last of Us Part 2 برپایه تنفر و انتقام ساخته شده است.

این در حالی است که گیم‌پلی بازی و مبارزات نسبت به نسخه اول پیشرفت زیادی کرده است. مواردی مثل سینه خیز رفتن ویا پنهان شدن در زیر ماشین ها، از قابلیت های جدید گیم‌پلی است که از آن می‌توانید برای نبردهای نزدیک و تعقیب و گریزها استفاده کنید. همچنین در بازی The Last of Us Part 2 مخاطب کنترل الی را برعهده دارد و در اینجا می‌توانید استفاده بهتری از اشیاء داخل محیط داشته باشید. برای مثال، با یک سنگ به سر دشمن روبه‌روی خود بکوبید و سریعا او را با یک ضربه تمام کننده، از بین ببرید.

از نظر بصری هم The Last of Us Part 2 را می‌توان یکی از بهترین‌های PlayStation 4 دانست. با این‌حال، ساعتی پیش میانگین امتیازات جدیدترین انحصاری پلی استیشن منتشر شد و شاهد عملکرد فوق‌العاده خوب بازی هستیم. در ادامه نگاهی به بعضی از نظرات منتقدان وبسایت های معتبر دنیا در ارتباط با The Last of Us Part 2 خواهیم انداخت.

۱۰۰ از ۱۰۰

بازی The Last of Us Part 2 یک شاهکار است که از نظر گیم‌پلی، داستان‌سرایی سینمایی و جهان غنی، یک نسخه تکامل یافته برای The Last of Us به حساب می‌آید.

 

۱۰۰ از ۱۰۰

The Last of Us Part 2 بازی است که با هر پیچش داستانی خود، من را از درون دگرگون کرده است.

 

نمره ۱۰۰ از ۱۰۰

زمانی‌که قسمت پایانی The Last of Us Part 2 نمایش داده شد، من همچنان غرق در چند ساعت پایانی بازی بودم. مدام درحال تغییر وفاداری خود به شخصیت های بازی بودم. عشق خود را به شخصیتی که از او متنفر بودم، بیشتر می‌کردم و به شخصیتی که دوست داشتم، تنفر می‌ورزیدم؛ در این بازی خندیدم، ناراحت شدم و حتی گریه هم کردم. این یک شروع جدید در شخصیت‌پردازی بازی‌های ویدیویی است و منتظر هستم تا تمامی کاربران خاص بودن آن را تجربه کنند.

وقتی که تیتراژ پایانی تمام شد، به‌ سرعت نیوگیم پلاس بازی را شروع کردم و این بار با چشمانی بازتر به‌سراغ داستان و شخصیت‌پردازی بازی رفتم. این بار دیگر غرق تاریکی بازی نخواهم شد.

 

۱۰۰ از ۱۰۰

بازی ناتی داگ روی PS4 فوق‌العاده است و ساختار بلند پروازانه آن سبب شده تا بسیار بیشتر از چیزی باشد که ما برای یک دنباله فکر می‌کردیم.

 

۸۰ از ۱۰۰

اکثر کارهایی که الی انجام می‌دهد، از کنترل شما خارج است. او یک شخصیت کاملا پیچیده و از نظر احساسات ضربه خورده است که خودخواهی‌اش باعث آسیب دیدن افراد بسیاری می‌شود. در بعضی از قسمت های بازی، دردی که به شما وارد می‌شود، بی‌معنی است و می‌تواند شما را بی‌حس کند. مواردی که واقعا مبهم و تاریک هستند و باعث ناراحتی من شده‌اند، اما وقتی به داستان توجه بیشتری داشته باشم، بیشتر با آن ارتباط برقرار می‌کنم.

مشاهده
داستان بازی Cyberpunk 2077 کوتاه تر از Witcher 3 خواهد بود

من دوست ندارم وقایع بازی آنطور که اتفاق افتادند، رخ می‌دادند و این چیزی است که داستان را زیبا و ویرانگر کرده است.

 

5/5 (3 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی