استراتژی ایکس باکس در مورد گیمرها است نه کنسول

مدیر بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت، فیل اسپنسر، در مصاحبه ای که اخیرا انجام داده اعلام کرده که سیاست اصلی شرکت بیشتر در رابطه با گیمرها و جلب رضایت آن ها است تا قیمت کنسول Xbox Series X. هنگامی که به روزهای آخر سال 2019 نزدیک می شدیم کنسول های نسل هشت نیز لحظات آخر عمر خود را سپری می کردند زیرا قرار است در سال نو میلادی از کنسول جدید نسل نهمی ایکس باکس رونمایی شود و هر دو شرکت سونی و مایکروسافت به ترتیب با رونمایی از پلی استیشن 5 و Xbox Series X در سال جدید، آماده ورود به نسل جدیدی از صنعت بازی ها هستند.

در این میان مایکروسافت با برگزاری یک رویداد آنلاین، به معرفی تعدادی از بازی های این کنسول جدید پرداخت. فیل اسپنسر نیز در مصاحبه خود بیان کرد که چالش های ما بیشتر در زمان شیوع کرونا و چگونگی عرضه بازی به کاربران بوده است به همین دلیل ما برای مشترکین سرویس Xbox All Access امکانی را فراهم کرده ایم تا بتوانند کنسول جدید Xbox Series X را به صورت قسطی و با پرداخت ماهیانه خریداری کنند. برای افرادی که فکر می کنند در این شرایط نمی توانند این کنسول را خریداری کنند نیز ما بر آن شدیم تا از کنسول فعلی آن ها پشتیبانی کنیم. در واقع شما می توانید با بهره گیری از قابلیت Smart Delivery، بهترین تصمیم را برای خرید بازی ها بگیرید و بازی را خریداری کنید که در نسل بعدی نیز قابل استفاده باشد.

اسپنسر همچنین بیان کرد که کنسول جدید ایکس باکس سری ایکس طبق برنامه در سال 2020 در اختیار کاربران قرار می گیرد. طبق اطلاعاتی که توسط سایت های خبری منتشر شده هدف اصلی تیم تولید این کنسول جدید، ارائه یک دستگاه ارزشمند با استفاده از سرویس های نظیر Xbox Game Pass، Smart Delivery و Backward Compatibility است. او همچنین ادامه داد که ما تلاش می کنیم تا قیمت درست و واقعی را به مشتریان ارائه دهیم و بیشتر بر رضایت مشتری توجه داشته باشیم تا قیمت کنسول. البته این بدان معنا نیست که قیمت کنسول برای ما اهمیت ندارد. حال اگر گیمرها و خانواده آن ها بر این باورند که امسال برای خرید Xbox Series X زمان مناسبی نیست ما به نظر آن ها احترام می گذاریم زیرا تعداد فروش کنسول ها برای ما اهمیت کمتری دارد و اولویت با کاربران و نظرات آن ها است.

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی