جعبه گشایی از کنترلر DualSense کنسول بازی PS5

نسل نهم کنسول های گیمینگ برای همه ما از جذابیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و همه ما به دنبال دانستن بیشتر در مورد این محصول هستیم. به تازگی یکی از یوتیوبرهایی که در زمینه گیمینگ فعالیت می کند، یک ویدئو از دسته های PS5 یعنی DualSense داشته است و می توانیم با توجه به این ویژگی ها اطلاعات بیشتری را در مورد پلی استیشن 5 داشته باشیم. در طی روز گذشته، مشخص شد که نسخه هایی از پلی استیشن 5 برای بسیاری از رسانه ها ارسال شده است و ما حالا می توانیم ویدئوهای مربوط به آنباکسینگ داشته باشیم. با توجه به این تصاویر منتشر شده در زمینه PS5 می توانیم در نظر داشته باشیم که این محصول برای استفاده های عمومی می تواند گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود. با توجه به تمامی این مسائل می توانیم به این نتیجه برسیم که سونی هنوز این اجازه را نداده است که تصاویری از کنسول PS5 به صورت رسمی و عمومی در بازار عرضه شود و حالا ما می توانیم تحلیل هایی در این زمینه داشته باشیم.

جعبه گشایی DualSense

آیا تصاویر مربوط به کنترلر PS5 آزادانه منتشر می شود؟

اوضاع برای دسته PS5 با تفاوت هایی همراه است و به تازگی یکی از فعالان عرصه گیم در کانال یوتیوب خود نسبت به ارائه تصویری تازه از ویدئوی جعبه گشایی آن اقدام کرده است و شما می توانید در این ویدئو آزمایش های مربوط به چگونگی عملکرد را مشاهده کنید. همچنین تفاوت های این ابزار با پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و همچنین سرویس xCloud در این ویدئو می تواند برای شما مناسب به شمار رود. در ادامه این مقاله می توانید یک ویدئو در این زمینه را مشاهده کنید.

همانطور که در این ویدئو مشاهده می شود، شما می توانید تجربه مربوط به کنترلر DualSense را مشاهده کنید و همچنین مراحل مربوط به اتصال به یک کنترلر وایرلس پلی استیشن 4 استفاده داشته باشید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. به طور کلی می توان گفت که کنترلر PS5 می تواند کاربرد بسیار زیادی داشته باشد و تجربه استفاده از این دستگاه برای تمامی کسانی که قصد دارند وارد یک دنیای جذاب گیمینگ شوند گزینه ای مناسب به شمار می رود. یکی از نکاتی که در مورد کنترلر PS5 باید بدانید، سازگاری این دسته با سرویس xCloud در سیستم عامل اندروید به شمار می رود که قطعا می تواند برای شما جذاب باشد. این کنسول قرار است که در تاریخ 22 آبان در آمریکا، ژاپن و برخی از کشورها عرضه می شود و در تاریخ 29 آبان نیز این کنسول برای خرید در سراسر دنیا عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی