اعلام زمان برگزاری رویداد نمایش بازی های Xbox Series X توسط مایکروسافت

زمان برگزاری نخستین رویداد دیجیتالی مایکروسافت (Microsoft)برای معرفی بازی های انحصاری و غیر انحصاری Xbox Series X توسط این شرکت اعلام شد. این رویداد برای طرفداران کنسول جدید بسیار اهمیت دارد و از ان انتظارات زیادی دارند. گرچه این کنفرانس دیجیتالی قرار نیست تنها بر روی ساخته های استودیوهای فرست پارتی و بازی های انحصاری ایکس باکس سری ایکس تمرکز داشته باشد اما این امکان را به گیمرها می دهد تا بتوانند تریلرهای چند بازی انحصاری مخصوص Xbox Series X را مشاهده کنند.

با توجه به اینکه این رویداد تماشاگران زیادی دارد این امکان وجود دارد که بازی های مولتی پلتفرم های خاص نیز این رویداد را برای به نمایش گذاشتن تریلرهای خود انتخاب کنند. کاربرانی که اخبار بازی ها را دنبال می کنند و از برگزاری این رویداد اطلاع دارند بی شک برای برگزاری آن هیجان زیادی دارد. این کنفرانس در تاریخ 23 جولای سال 2020 برگزار می شود و قرار است یک ساعت قبل از پخش آن، تهیه کننده و مجری معروف دنیای بازی های ویدئویی، یک پیش نمایش 60 دقیقه ای را با همکاری یوتیوب گیمینگ برای تماشاگرها به اجرا درآورد. این احتمال وجود دارد که مایکروسافت زمان بیشتری را برای برنامه های اصلی مرتبط با Xbox Series X کنار بگذارد و در عوض زمان پخش تریلر بازی ها کمتر و کوتاه تر باشد.

رویداد بازی های xbox series x

طبق شایعات منتشر شده قرار است در این رویداد، ریبوت بازی های Fable توسط استودیو پلی گراند گیمز و بازی Perfect Dark توسط استودیو The Initiative به نمایش گذاشته و معرفی شود. اما فعلا می توان تنها به خبرهای رسمی که از این رویداد منتشر می شود اطمینان کرد. یکی از این خبرهای رسمی، معرفی تریلر گیم پلی بازی Halo Infinite توسط استودیو Industries 343 در کنفرانس پیش رو است که به عنوان یکی از مهمترین بخش ها در این رویداد معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی