فهرست بازی های Xbox Live Gold برای ماه اکتبر 2020 اعلام شد

در بین بازی های رایگان ایکس باکس لایو گلد (Xbox Live Gold) می توان به 4 بازی با نام های Main of Sker محصول سال 2020 و Slayaway Camp: Butchers Cut محصول سال 2017 که متعلق به Xbox One هستند و همچنین دو بازی دیگر با قابلیت Backward Compatibility، به نام های Costume quest که متعلق به ایکس باکس 360 است و Sphinx and The Cursed Mummy که جزء اولین بازی های ایکس باکس به شمار می آید به عنوان بازی های رایگان ایکس باکس لایو گلد در این ماه اشاره کرد.

این چهار بازی رایگان ایکس باکس لایو گلد که در این ماه در اختیار گیمرها قرار گرفته است ارزشی برابر با 71.96 دلار دارند و می توانند شانس دریافت 3000 گیم اسکور را برای کاربران فراهم کنند. شاید در ابتدا این 4 بازی برای گیمرها ناشناخته باشد اما مشاهده ویدئو رسمی آن ها در ایکس باکس می تواند کاربران را با این بازی ها آشنا کند. از سوی دیگر کاربرانی که مشترک ایکس باکس گیم پس آلتیمیت هستند به صورت خودکار، جزء مشترکین ایکس باکس لایو گلد نیز به شمار می آیند و می توانند این بازی ها را به صورت رایگان دریافت کنند.

 

بازی Slayaway Camp: Butchers Cut که یکی از بازی های رایگان ایکس باکس لایو گلد است الهام گرفته از بازی ها و فیلم های ترسناک دهد 80 میلادی می باشد که شامل پازل های حل نشده گوناگونی است. بازی بعدی یعنیMain of Sker نیز به گونه ای طراحی شده که بازیکن را مقابل یک گروه ترسناک قرار می دهد به طوری که تنها با مخفی کاری می توان از آن ها گریخت.

بازی Sphinx and The Cursed Mummy نیز همان طور که از نامش پیداست مربوط به دوران مصر باستان و اسطوره های آن دوران می باشد. در انتها برای کاربرانی که علاقه مند به جنگیدن با شیطان و افزایش توانمندی ها و منابع خود هستند بازی Costume quest پیشنهاد می شود.

5/5 (1 نظر)
مشاهده
تریلر جدید Football Manager 2021 مژده دهنده ویژگی های جدید بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی