احتمالا رویداد جدید ایکس باکس در آینده نزدیک توسط مایکروسافت برگزار خواهد شد

بنابر اطلاعات بدست رسیده شرکت بزرگ مایکروسافت تصمیم دارد تا در هفته های آینده به برگزاری رویدادی متفاوت بپردازد که این رویداد ممکن است رویداد جدید ایکس باکس باشد. این خبر را وب سایت ZDnet منتشر کرده و مدعی شده که این رویداد کاملا با رویداد های گیمینگ متفاوت خواهد بود. براساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده در زمینه اخبار بازی یکی از خبرنگاران وب سایت ZDnet به نام جو فولی ادعا کرده که قرار است تا در هفته های آینده این شرکت یک رویداد گیمینگ را به صورت مجازی برگزار کند که نام این رویداد What’s Next for Gaming خواهد بود. این خبرنگار می گوید که رویداد گیمینگ ردموندی ها به عنوان گزینه تکمیل کننده کنفرانس بیلد شرکت مایکروسافت خواهد بود که قرار است تا در تاریخ 4 الی 6 خرداد (25 الی 27 می) به طور رسمی برگزار گردد. این کنفرانس به عنوان محل حضور توسعه دهندگان نرم افزار ها خواهد بود و احتمالا به جای تمرکز بر روی معرفی بازی ها باید منتظر رویداد جدید ایکس باکس و معرفی بخش های جدید نرم افزاری و به احتمال زیاد سخت افزاری شرکت مایکروسافت در بخش بازی های ویدیویی بود.

این خبرنگار همچنین عنوان کرده که رویداد جدید این کمپانی از رویداد تخصصی Game Stack ظاهری کاملا متفاوت خواهد داشت. همچنین رویداد Game Stack قرار است تا در تاریخ 31 فروردین ماه (20 آوریل) برگزار شود. این شرکت در سال های اخیر سیاست های خود را در قبال برگزاری رویداد های بزرگ سالیانه به کلی تغییر داده و از سال میلادی جاری روی به برگزاری رویداد های کوچک با تعداد بیشتر آورده است.

game stack

برگزاری رویداد [email protected] توسط مایکروسافت

شرکت مایکروسافت ( Microsoft ) در هفته های گذشته دست به برگزاری رویداد مجازی تحت عنوان [email protected] زده که در این رویداد اطلاعات زیادی را از بازی های مستقل و آثاری مانند S.T.A.L.K.E.R. 2 و Second Extinction را با مخاطبان به اشتراک گذاشته است. همچنین ردموندی ها تصمیم دارند تا در روز های آینده (21 فروردین) یک رویداد اختصاصی برای بازی Age of Empires برگزار کنند. آقای جیسون رونالد که به عنوان مدیر برنامه ریزی ایکس باکس فعالیت می کند در بهمن ماه پارسال اطلاعاتی را در یک پادکست منتشر کرد و در آن از ویژگی های منحصر به فرد و هیجان انگیزی که قرار است تا در سال میلادی جاری به کنسول های نسل نهمی ایکس باکس اضافه شود صحبت هایی را به میان آورده بود. همچنین این مدیر برنامه بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت طی مصاحبه ای گفته بود که تمامی ویژگی های منتشر شده برای کنسول ایکس باکس تازه شروع کار بوده و کاربران باید منتظر ویژگی های جدید زیادی برای این کنسول باشند. علاوه بر آن آقای جیسون رونالد در خصوص اخبار مهم مربوط به کنسول های نسل نهمی ایکس باکس گفته بود که تمامی آن ها در ماه های آینده به صورت رسمی اعلام خواهند شد.

S.T.A.L.K.E.R. 2

موارد زیادی برای رونمایی وجود دارند

صحبت های سازندگان بازی Stalker 2 در مورد داستان و جهان بازی

مدیر برنامه نویسی ایکس باکس مایکروسافت به نام لری هرب در همان پادکستی که توسط رونالد تهیه شده بود این طور گفته بود که در حال حاضر موارد و گزینه های زیادی برای رونمایی کردن وجود دارند که فعلا نمی توانیم چیزی بگوییم. همچنین در پایان رونالد گفت: ما به عنوان تیم ایکس باکس وقتی واکنش اولیه و خوب طرفداران خود را در سراسر جهان مشاهده کردیم بسیار هیجان زده و خوشحال شدیم. هنگام عرضه کنسول های نسل نهمی ایکس باکس مدام با خود تکرار می کردیم که این تازه ابتدای کار است. او همچنین گفت هم اکنون ما در حال همکاری با تیم های توسعه دهنده بزرگ و مهمی در صنعت گیم هستیم تا به این وسیله ظرفیت های این دو کنسول را به حداکثر برسانیم.

پس از گذشت مدت زمان کمی از مصاحبه جیسون رونالد و لری هریب در پادکست مذکور شرکت مایکروسافت قابلیت جدیدی را تحت عنوان FPS Boost برای اجرای بازی های قدیمی بر روی کنسول های نسل نهم ایکس باکس ارائه داد که به وسیله قابلیت بکواردز کامپتیبیلیتی اجرا می شود. با این قابلیت اجرای تمامی بازی های قدیمی بدون دست زدن و تغییر در کد های بازی کاملا روان صورت می گیرد. علاوه بر آن مایکروسافت در حال مذاکره برای خرید Discord به مبلغ 10 میلیارد دلار است.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی