در اختیار داشتن متنوع ترین بازی های انحصاری توسط Xbox Series X

رویداد به نمایش گذاشتن بازی های Xbox Series X قرار است در روز پنجشنبه برگزار شود و حدود یک ساعت قبل از آن پری شو مراسم توسط جف کیلی اجرا می شود. او اعلام کرده که این رویداد یکی از بهترین و هیجان انگیزترین رویدادهای اخیر است. از سوی دیگر کاربران نیز از شرکت مایکروسافت انتظار دارند تا بهترین عملکرد خود را به نمایش گذارد. در جدیدترین اخبار منتشر شده از بازی ها، رئیس بخش ایکس باکس، فیل اسپنسر در طی مصاحبه ای که با پالیگان داشت اعلام کرد که تنوع بازی های Xbox Series X از گذشته تا امروز بسیار زیاد شده است. او همچنین گفت که امیدوار است که مایکروسافت با خرید استودیو تازه تاسیس The Initiative و استودیوهای بازی سازی بزرگ مثل پلی گراند گیمز، آندد لبز و inXile Entertainment بتواند بازی های انحصاری بزرگی را معرفی کند.

او در این مصاحبه همچنین بیان کرد:

ما از نظر لاین آپ بازی های انحصاری در بهترین موقعیت در تاریخ ایکس باکس هستیم. هنگامی که به قدرت و عمق بازی های انحصاری که قرار است در روز معرفی ایکس باکس سری ایکس در اختیار کاربران قرار بگیرد فکر می کنم، به قدرت و برتری بی نظیر آن پی می برم. این قدرت به دلیل مزیت های مختلف این کنسول است و نه فقط به خاطر ویژگی هایی نظیر Backward Compatibility و Xbox Game Pass.

اسپنسر به این موضوع نیز اشاره کرد که قرار است جدیدترین نسخه Halo به عنوان بازی روز Xbox Series X معرفی شود این در حالی است که آخرین بار در سال 2001 این بازی به عنوان جدیدترین بازی روز ایکس باکس اورجینال عرضه شد و در اختیار علاقه مندان قرار گرفت. در واقع بازی Halo Infinite نقش بسیار مهمی را در این رویداد داشت. حالا باید منتظر ماند و دید که قرار است در این رویداد چه موارد یگری توسط مایکروسافت ارائه شود. فیل اسپنسر همچنین در ادامه صحبت خود به نکات جالبی پیرامون تنوع بازی ها در Xbox Series X اشاره کرد و گفت: ” ما به نمونه اولیه از هر نوع سبک بازی نیاز نداریم زیرا می خواهیم پیشنهادهای وسیعی در نمونه بازی ها داشته باشیم. از این رو تلاش کرده ایم که در سال های اخیر، روی استودیوهای مختلف که بازی های متنوعی را تولید می کنند سرمایه گذاری کنیم. هنگامی که به جزئیات و مطالب رویدادی که قرار است در روز پنجشنبه برگزار شود نگاه می کردم به این نکته پی بردم که در حال تماشای متنوع ترین لاین آپ بازی های انحصاری در تاریخ ایکس باکس هستم. این تنوع که از استودیوهای کوچکتر تا استودیوهای بسیار بزرگ بازی سازی ما به وجود آمده، هر کدام به نوبه خود بازی هایی را به نمایش می گذارند که نشان دهنده قدرت شرکت ایکس باکس است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی