اولین تصویر عمومی قبل از عرضه Xbox Series X

تا چند وقت پیش به غیر از تصاویر محدودی که از محل اتصال پورت ها به Xbox Series X منتشر شد نمای جدیدی از این کنسول جدید و نسل نهمی مایکروسافت برای نمایش در اختیار کاربران و علاقه مندان آن قرار نگرفته بود تا اینکه اخیرا در ویدئویی که از یک رویداد در آلمان منتشر شد، کنسول نهایی و جدید ایکس باکس سری ایکس داخل یک محفظه شیشه ای برای عموم به نمایش در آمد. این رویداد که در 17 آگوست 2020 در شهر Saturn آلمان و در سالن همایش های Xperion die Saturn E-Arena برگزار شد میزبان جمعیت زیادی از علاقه مندان بود. در ادامه برای اینکه تمام مخاطبان بتوانند تصویر نهایی کنسول Xbox Series X را مشاهده کنند، وب سایت All Game Delta نیز برای اولین بار تصویر این کنسول در محفظه شیشه ای که در رویداد شهر Saturn آلمان به نمایش گذاشته شده بود منعکس کرد.

xbox series x

البته انتشار این تصاویر نیز چیز زیادی از جزئیات آن را برای مخاطبان به نمایش نمی گذارد و فقط جنبه تبلیغاتی و نمایش شکل ظاهری آن مد نظر بوده است. نکته قابل توجه در ظاهر این کنسول برجستگی سبز رنگ در قسمت بالای دستگاه است که جلوه ای زیبا و جالبی را به کنسول جدید Xbox Series X مایکروسافت بخشیده است.

در صفحه رسمی رویداد Xperion در فیسبوک، از محل برگزاری برنامه های آن ویدئویی منتشر شده است که در آن برندهای بزرگ و معروفی نیز به چشم می خورند، در ثانیه 37 به بعد آن قسمت های اختصاصی مربوط به پلی استیشن 5 و Xbox Series X قابل مشاهده هستند. همچنین محفظه شیشه ای قرارگیری کنسول به همراه کنسول موجود در آن نیز قابل مشاهده است. البته می توان گفت که تمام زوایا و ویژگی های پلی استیشن 5 در آن به نمایش در نیامده و بیشتر به ایکس باکس پرداخته شده است. جدای از این کنفرانس، توسعه دهندگان مایکروسافت اخیرا در کنفرانس جدید و تکنیکال خود از تکنولوژی جدید هوش مصنوعی و رهگیری پرتو در Xbox Series X پرده برداشته اند و جزئیات تازه ای از آن را در اختیار عموم قرار داده اند و با علاقه مندان به اشتراک گذاشته اند.

این طور که پیش بینی شده عرضه کنسول جدید مایکروسافت در ماه نوامبر خواهد بود اما زمان دقیق و رسمی آن هنوز مشخص نیست ولی ممکن است باندل The Last Laugh بازی فورتنایت در قسمت توضیحات خود تاریخ دقیق عرضه کنسول را بیان کرده باشد.

تصویر عمومی Xbox Series X
تصویر عمومی Xbox Series X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی