فهرست شدن کنسول Xbox Series X در فروشگاه آمازون آمریکا

در طی قرارگیری مدل های پلی استیشن 5 شرکت سونی در شعب مختلف آمازون، مایکروسافت نیز بر آن شد تا کنسول جدید و قدرتمند خود با نام Xbox Series X را بدون اعلام تاریخ دقیق عرضه و قیمت آن، در وبسایت رسمی آمازون (Amazon) قرار دهد. با وجود اینکه مایکروسافت و سونی تمایلی به افشای قیمت کنسول های جدید خود ندارند و در اعلام آن طفره می روند اما باید نهایتا تا پایان ماه آگوست سال 2020 قیمت آن ها را برای آگاهی بیشتر کاربران افشا کنند. از این رو هر دو شرکت سونی و مایکروسافت در حال آماده سازی شرایط لازم برای آغاز پیش فروش و اعلام قیمت هستند.

اما صفحه فروش کنسول Xbox Series X نیز با وجود اعلام نشدن قیمت در سایت آمازون قابل مشاهده است. ادامه این اتفاق در صورتی منطقی خواهد بود که مایکروسافت هرچه سریع تر تاریخ اعلام پیش فروش و قیمت نهایی محصول خود را مشخص کند. در این صورت این کنسول در شعب دیگر آمازون نیز برای فروش قرار خواهد گرفت. سازندگان کنسول نسل 9 ایکس باکس نیز که به شدت به کنسول خود اعتماد دارند با اعتماد به نفس کامل در کنفرانس روز پنجشنبه حاضر خواهند شد و آماده اند تا طرفداران خود را بیشتر از قبل برای معرفی کنسول جدید ایکس باکس سری ایکس هیجان زده کنند.

مایکروسافت قرار است در ماه آگوست کنفرانس دیگری برگزار کند و در آن از کنسول ارزانتر و ضعیف تر خود با نام Xbox Series S پرده بردارد و شرکت آمازون نیز در همین رویداد آماده اعلام قیمت، تاریخ انتشار و شروع پیش فروش Xbox Series X خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی