تایید عرضه Xbox Series X در ماه نوامبر

پس از اینکه شایعات مختلفی درباره عرضه Xbox Series X در بین مخاطبان و علاقه مندان منتشر شده بود در نهایت مایکروسافت خیال همه را راحت کرد و تاریخ رسمی عرضه این کنسول جدید را اعلام کرد. البته خبرهای دیگری نظیر تاخیر در انتشار بازی هیلو اینفینیت و موکول شدن آن به سال 2021 نیز جزء صدر اخبار بود. درباره انتشار ایکس باکس سری ایکس هنوز روز و قیمت دقیق آن اعلام نشده اما مایکروسافت رسما اعلام کرده که این کنسول در ماه نوامبر امسال رونمایی و عرضه می شود.

طی خبری که منتشر شده این شرکت فقط درباره تاریخ انتشار کنسول خود در نیمه دوم پاییز سخن گفته و اعلام کرده که بازیکنان هنگام خرید آن می توانند به 100 بازی مختلف بهینه شده تا قبل از پایان سال 2020 دسترسی داشته باشند. همچنین پشتیبانی این کنسول از ویژگی Backward Compatibility که با استفاده از آن بازیکنان می توانند بازی هایی را که قبلا در کنسول های نسل های قبلی بازی می کردند دوباره روی این کنسول تجربه کنند، نیز در این خبر مطرح شده است.

حال انتظار می رود که با نزدیک شدن به تاریخ عرضه کنسول Xbox Series X، روز و قیمت عرضه آن نیز مشخص شود همچنین باید دید که آیا مایکروسافت درباره شایعات انتشار یافته درباره کنسول ارزان تر ایکس باکس سری اس توضیحاتی برای ارائه دارد و یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی