راه اندازی صفحه پیش خرید Xbox Series X در فروشگاه مایکروسافت

اولین صفحه مربوط به پیش خرید Xbox Series X در فروشگاه Microsoft Store راه اندازی شد و قرار است به زودی، قیمت این محصول و تاریخ عرضه آن نیز منتشر شود. البته هنوز قیمت دقیق محصولات دو شرکت سونی و مایکروسافت با نام های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و همچنین تاریخ دقیق عرضه آن ها نامعلوم است اما به نظر می رسد که بزودی این انتظار تمام و همه چیز مشخص شود. به خصوص درباره ایکس باکس اتفاقات تازه ای در شرف رخ دادن است.

در واقع با باز شدن صفحه جدید و اختصاصی در فروشگاه مایکروسافت برای پیش فروش آنلاین نسل جدید ایکس باکس با نام Xbox Series X ، عرضه سریع تر این کنسول قوت گرفته است البته هنوز آنلاین بودن این صفحه به معنای فروش قطعی محصول نیست اما این اتفاق به معنای این است که تیم توسعه دهنده ایکس باکس در حال تلاش برای فراهم کردن امکان خرید تمام کاربران است. لینک پیش فروش این کنسول نیز تا رسمی شدن این خبر، هنوز در هیچ کدام از فروشگاه های مستقل دیگر قرار داده نشده است.

در گذشته سازندگان کنسول های بازی، بعد از انتشار جزئیات و اطلاعات مهم کنسول های خود، امکان پیش سفارش را برای تمام کاربران فراهم می کردند از این رو اعلام قبلی برای پیش سفارش Xbox Series X در فروشگاه مایکروسافت می تواند به معنای نزدیکی زمان اعلام قیمت و عرضه این کنسول شرکت مایکروسافت باشد. در این بین مایکروسافت نیز اعلام کرده است که به احتمال زیاد یک رویداد جدید دیجیتالی که بر پایه Xbox Series X است در ماه ژوئن سال 2020 برگزار می شود اما این شرکت هنوز جزئیات مربوط به این رویداد و ماهیت برنامه هایی که قرار است در آن معرفی شود را اعلام نکرده است.

عکس xbox series x

از آنجایی که تا عرضه رسمی پلتفرم های پلی استیشن 5 و Xbox Series X چند ماه بیشتر باقی نمانده است بنابراین این موضوع می تواند دلیل نزدیکی زمان انتشار اطلاعات نهایی درباره این دو پلتفرم باشد و دیگر نیازی به انتظار طولانی مدت برای انتشار این اخبار نخواهید بود. در واقع با توجه به خبرهای منتشر شده درباره پیش سفارش Xbox Series X و PS5، در حال حاضر می توان با خیال راحت اقدام به ثبت پیش سفارش هر کدام از این دو محصول کرد. مواردی از قبیل شکل ظاهری، قیمت نهایی و سایر جزئیات نیز همزمان با این اتفاق اعلام خواهد شد بنابراین در هفته های آینده شاهد انتشار اخبار مهمی در این خصوص خواهیم بود.

انتشار تصاویری از بسته بندی ایکس باکس سری اس در خرده فروشی ها

از سوی دیگر جیسون شرایر، نویسنده بلومبرگ و جف گراب، سردبیر ونچربیت، درباره پلی استیشن 5 محصول شرکت سونی اعلام کرده اند که روز 3 ژوئن 2020 زمان برگزاری یک رویداد مهم و بزرگ دیجیتالی برای معرفی این محصول خواهد بود. در این تاریخ که برابر با چهارشنبه و یا پنجشنبه، 14 و 15 خرداد خواهد بود قرار است اطلاعات زیادی درباره پلی استیشن 5 و بازی های در حال ساخت برای آن منتشر شود به طوری که شرکت سونی نمی تواند همه این اطلاعات را تنها در یک کنفرانس دیجیتالی برای طرفدارانش منتشر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی