انتشار تصاویری از نمونه اولیه Xbox Series X

فیل اسپنسر، مدیرعامل ایکس باکس (Xbox) شرکت مایکروسافت در جریان رویداد ,The Game Awards 2019 از کنسول نسل بعدی این شرکت با نام Xbox Series X رونمایی کرد. البته معرفی این محصول در طی این رویداد حواشی نیز به دنبال داشت به طوری که این شرکت با نظرات ضد و نقیض بسیاری روبه رو شد. این نظرات به حدی زیاد بود که مدیر عامل این شرکت مجبور به ارائه توضیحاتی درباره این محصول شد.

بعد از گذشت یک ماه از رونمایی Xbox Series X، در اخباری که مربوط به کنسول های بازی است دو تصویر از نمونه اولیه این کنسول در وب سایتی منتشر شد که در آن، تعداد و محل دقیق پورت های آن به خوبی نشان داده شده است. از تصاویری که منتشر شد این اطلاعات به دست آمد که پورت های Xbox Series X شامل یک پورت HDMI، دو پورت USB، یک پورت اترنت و پورت S/PDIF که مربوط به انتقال صدا به صورت دیجیتال است، می باشد. البته پورت دیگری نیز در این کنسول وجود دارد که احتمالا مربوط به کیت توسعه این دستگاه است. حفره ای نیز در پشت دستگاه وجود دارد که با حرف K نامگذاری شده و مربوط به مسائل امنیتی و حفاظتی کنسول Xbox Series X می باشد.

نمونه اولیه xbox series x

البته تصاویری که منتشر شد مربوط به نسخه اولیه Xbox Series X است و ممکن است مکان و تعداد پورت ها در نسخه نهایی تغییر کند. قسمت جلو کنسول نیز تنها به یک پورت USB محدود می شود که وظیفه آن نیز مشخص است. با کمی صبر می توان به این نکته پی برد که آیا مایکروسافت تعداد پورت ها و همچنین جای آن ها را تغییر می دهد و یا به همین شیوه و با این طراحی، دستگاه را تولید و عرضه می کند.

نمونه اولیه xbox series x

نظر کاربران نیز در این زمینه اهمیت دارد و باید مشخص شود که آیا آن ها از این نوع چینش پورت ها و تعداد آن ها راضی هستند یا خیر؟ و اینکه آیا نیازی هست تا پورت جدیدی به Xbox Series X برای مورد خاصی اضافه شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی