بازی های روز عرضه کنسول نسل بعد مایکروسافت معرفی شدند

به صورت رسمی بازی های روز عرضه کنسول نسل بعد مایکروسافت معرفی شدند. این فهرست به شما کاربران نشان می دهد که در روز عرضه کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس چه بازی هایی برای این کنسول ها عرضه می شوند و شما می توانید آن‌ها را خریداری و یا دانلود نمایید.

لیست بازی های روز عرضه کنسول نسل بعد مایکروسافت

این لیست شامل یک فهرست 31 تایی از بازی های روز عرضه کنسول نسل بعد مایکروسافت است. در روزهای گذشته علاوه بر اینکه مشخصات سخت افزاری کنسول های نسل بعد مایکروسافت به صورت رسمی و کامل معرفی شد ما شاهد اطلاع رسانی های گوناگون در خصوص قابلیت های ویژه این کنسول ها بودیم.

امروز مایکروسافت به صورت رسمی فهرستی از بازی های روز عرضه را به کاربران معرفی کرده است که شامل 31 بازی است و این بازی های برای کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد و تنها در خصوص قدرت رزولوشن و تعداد فریم در این کنسول ها تفاوت دارد و از لحاظ محتوایی و گیم پلی هیچ تفاوتی بین این دو کنسول مشاهده نمی شود.

لیست بازی های روز عرضه کنسول نسل بعد مایکروسافت:

Assassin’s Creed Valhalla
Borderlands 3
Bright Memory 1.0
Cuisine Royale
Dead by Daylight
Devil May Cry 5: Special Edition
DIRT 5
Enlisted
Evergate
The Falconeer
Fortnite
Forza Horizon 4
Gears 5
Gears Tactics
Grounded
King Oddball
Maneater
Manifold Garden
NBA 2K21
Observer: System Redux
Ori and the Will of the Wisps
Planet Coaster
Sea of Thieves
Tetris Effect: Connected
The Tourist
War Thunder
Warhammer: Chaosbane Slayer Edition
Watch Dogs: Legion
WRC 9 FIA World Rally Championship
Yakuza: Like a Dragon
Yes, Your Grace

نکته مهم در خصوص لیست بازی های روز عرضه کنسول نسل بعد مایکروسافت، حضور تعداد زیادی از این بازی های در سرویس ایکس باکس گیم پس است که شما می توانید از همان لحظه و روز اول فروش بازی ها آن‌ها را به صورت کامل و بدون هیچ کم و کاستی از اینترنت و با داستانش اشتراک ایکس باکس گیم پس دانلود کنید. همچنین برخی از این بازی ها برای کنسول های نسل هشتمی یعنی ایکس باکس وان نیز منتشر می شود که شما می توانید با استفاده از قابلیت جدید مایکروسافت یعنی Smart Delivery به راحتی نسخه ایکس باکس وان را خریداری کرده و به رایگان این بازی ها را روی ایکس باکس سری ایکس و سری اس منتقل کرده و بازی کنید.

کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس در روز 10 نوامبر که برابر با 20 آبان است به صورت جهانی در بازار عرضه می شوند و از همان روز اول عرضه نیز بازی های آن‌ها در سرویس ایکس باکس گیم پس در اختیار کاربران خواهد بود. این لیست حاوی بازی های روز عرضه کنسول نسل بعد مایکروسافت است و بازی هایی مانند Call of duty و دیگر بازی ها نیز برنامه ای برای انتشار نسخه های مخصوص به این کنسول ها را دارند.
کنسول ایکس باکس سری ایکس که سخت افزاری قوی تری دارد و قوی‌ترین کنسول بازی های ویدئویی حال حاضر در دنیا است با قیمت 499 دلار و کنسول ایکس باکس سری اس که سخت افزار ضعیف تری نسبت به سری ایکس دارد با قیمت 299 دلار فروخته خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی