نمایش قابلیت Spatial Sound در تریلر جدید کنسول های ایکس باکس سری ایکس و اس

اگر شما هم جزء آن دسته از طرفداران پر و پا قرص کنسول های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس هستید که کلیه اخبار مربوط به این کنسول ها را دنبال می کنید، باید بدانید که شرکت مایکروسافت ( Microsoft ) با انتشار تریلری جدید قابلیت Spatial Sound سری ایکس و سری اس ایکس باکس را به نمایش گذاشته است. این خبر یکی از تازه ترین اخبار دنیای بازی محسوب می شود.

گفتنی است که تمام تمرکز تریلر منتشر شده بر روی قابلیت Spatial Sound می باشد. از همین رو مایکروسافت با ارائه دلایل واضح و قانع کننده از کاربران می خواهد که با استفاده از هدفون به تماشای تریلر انتشار یافته بپردازند. لازم به ذکر است که تریلر مذکور به منظور نمایش فناوری و قابلیت Spatial Sound به بازی Gears 5 متوسل شده است.

 

خوش شانس باشید و ایکس باکس بخرید!

کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس در بازارهای سراسر دنیا عرضه شده و امکان دسترسی شما به آن ها تابع شانس و اقبالتان است. چندی پیش شرکت مایکروسافت به منظور افزایش فروش این دسته از کنسول های بازی کمپینی تبلیغاتی را به راه انداخته و با شعار تبلیغاتی ” به رویاهایت قدرت بده” به پیشبرد اهداف خود روی آورده است.

به تازگی مدیر مالی ایکس باکس به نام تیم استوارت در رابطه با کنسول های جدید، سرویس ایکس باکس گیم پس و استراتژی مایکروسافت برای دستیابی به پیروزی صحبت هایی را منتشر ساخته است. این در حالی است که جیسون رونالد که ریاست بخش برنامه ریزی ایکس باکس را بر عهده دارد، در این میان بیکار ننشسته و جزئیات منحصر به فرد و جذابی را از ویژگی سوییچ سریع میان بازی ها ارائه داده است.

علاوه بر موارد فوق الذکر مدیران مایکروسافت که فیل اسپنسر در راس کلیه آن ها قرار دارد، به اشتراک گذاری پیش بینی های خود از منتشر ساختن کنسول نهم پرداخته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی