انتشار تریلر جدیدی از کنسول ایکس باکس سری ایکس

تریلری جدید از کنسول ایکس باکس سری ایکس به نام us dreamers منتشر شده است. در این تریلر از بازی‌کننده‌ها دعوت می شود تا با خرید این کنسول رؤیاهای گیمینگ خود را به واقعیت نزدیک کنند. در این تریلر بازیگر مطرح فیلم های “برو بیرون” و “بلک پنتر” بازی کرده است.

تریلر جدید از کنسول ایکس باکس سری ایکس

طبق اخبار رسیده مایکروسافت (Microsoft) برای تبلیغ هرچه بیشتر کنسول ایکس باکس سری ایکس اقدام به انتشار تریلری جدید از این کنسول کرده است. عنوان این تریلر ” ما رویاپردازان ” یا همان است که به کمپین اصلی مایکروسافت و شعار تبلیغاتی آن‌ها اشاره می کند. در کمپین تبلیغاتی مایکروسافت از شعار تبلیغاتی ” به رویاهات قدرت بده ” استفاده شده است. این تریلر هم در ادامه این کمپین تبلیغاتی ساخته شده است.

در این تریلر ما شاهد بازی “دنیل کالویا ” بازیگر فیلم های مطرحی چون فیلم ترسناک “برو بیرون” و فیلم اکشن و مطرح “بلک پنتر” هستیم. آهنگ قرار داده شده روی این تریلر نیز یکی از آهنگ های جدید گروه Labrinth به نام No Ordinary است. این تریلر کوتاه قرار است در جریان مسابقه فوتبال آمریکایی بین تیم های مینه سوتا وایکینگ و سیاتل سی هاکس پخش شود.

داستان تریلر جدید ایکس باکس سری ایکس

مایکروسافت داستان این تریلر را به این صورت بیان می کند:
داستان از جایی شروع می شود که دنیل بعد از اینکه وارد خانه می شود کنترل کنسول ایکس باکس سری ایکس را در دست گرفته و دوستان آنلاینش به او سلام می دهند. با فشار دادن دکمه شروع بازی او وارد رؤیاهای گیمینگ خود شده و بدنش از حالت لایو اکشن به حالت انیمیشن درون بازی ها تغییر می کند. در این حالت او با استفاده از جلوه های بصری فوق زیبا از بین بخش های داستانی و جلوه های ویژه بازی ها عبور می کند و با بازیگران و شخصیت های خود در رؤیاهایش ملاقات می کند. در این ویدئو نشان داده می شود که رؤیاهای گیمینگ هر فرد منحصر به فرد بوده و با دیگران تفاوت های زیادی دارد و به لطف کنسول ایکس باکس سری ایکس مایکروسافت می توان به این رؤیا ها قدرت داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی