تمرکز ویژه Xbox Series X روی سرویس Xbox All Access

در طی مصاحبه ای که فیل اسپنسر، مدیر ایکس باکس، با رسانه ها داشت تاکید کرد که برای کنسول جدید Xbox Series X ، سرویس Xbox All Access بهتر و قوی تر از گذشته بر روی آن پشتیبانی می شود. در روزهای پایانی سال 2019 و هنگامی که هر دو شرکت سونی و مایکروسافت کم کم آماده می شدند تا کنسول های نسل جدید خود را معرفی کنند مایکروسافت اعلام کرد که برنامه های جالب و هیجان انگیزی را برای معرفی کنسول خود و تشویق کاربران برای خرید آن دارد. در واقع هر دو شرکت برای شکست دادن رقیب خود، تلاش کردند تا حضوری قدرتمند داشته باشند و محصول خوبی را ارئه دهند.

مصاحبه فیل اسپنسر و اخباری که در این زمینه منتشر شد حاکی از آن است که برای افزایش تعداد کاربران Xbox Series X، قرار است سرویس Xbox All Access در زمان عرضه این کنسول، خود را قوی تر از گذشته نشان دهد. برای آشنایی بیشتر کاربران با این سرویس باید گفت که Xbox All Access برنامه ای است که به وسیله آن می توان کنسول های ایکس باکس به همراه عضویت در سرویس های Xbox Live Gold و Xbox Game Pass را در قبال پرداخت هزینه ماهیانه، خریداری کرد. اسپنسر همچنین تاکید کرد که مایکروسافت برای سرویس Xbox All Access برنامه ویژه ای را در نظر گرفته است و در اولین روز انتشار کنسول ایکس باکس سری ایکس ، این سرویس قویتر از گذشته عمل خواهد کرد.

البته با توجه به شایعاتی که پیرامون این موضوع صورت گرفته در برخی از آن ها اعلام شده که مایکروسافت قرار است تعداد کنسول های بیشتری برای نسل آینده رونمایی و منتشر کند. البته این در حد یک شایعه است و هنوز تایید نشده است. در حال حاضر با توجه به برنامه ریزی که توسط ردموندی ها صورت گرفته فعلا اعلام شده که کنسول ارزانتر ایکس باکس وان قرار است در کنار کنسول جدید Xbox Series X قرار بگیرد و به احتمال قوی، کنسول دیگری همزمان با ایکس باکس سری ایکس ارائه نخواهد شد.
در هر حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که مایکروسافت هنگام عرضه Xbox Series X در تعطیلات پیش رو آیا کنسول ارزان تری نسبت به ایکس باکس وان عرضه می کند و یا فعلا از همین کنسول به عنوان انتخاب دوم در کنار ایکس باکس نسل جدید استفاده می کند.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی