Suspend my game قابلیت جدید کنسول ایکس باکس برای دانلود بازی با سرعت حداکثر

Suspend my game یکی از جدید ترین قابلیت های اضافه شده به صفحه دانلود کنسول ایکس باکس بوده که می توان با استفاده از آن سرعت دانلود بازی ها را به بیشترین حد ممکن رساند. براساس جدیدترین اخبار بدست رسیده از شرکت مایکروسافت گزینه جدیدی تحت عنوان Suspend my game به قسمت دانلود کنسول های ایکس باکس اضافه شده که می توان با انتخاب این گزینه سرعت دانلود بازی ها را بهبود بخشید. در حال حاضر این قابلیت تنها در اختیار اعضای برنامه ی اینسایدر های ایکس باکس قرار گرفته که شامل کنسول های Xbox Series X , Xbox Series S و همچنین Xbox One می باشد. بهتر است بدانید که در برنامه اینسایدر ها تمامی امکانات جدید اول در اختیار اعضای این برنامه قرار می گیرد و پس از آن برای سایر کاربران عرضه خواهد شد. همچنین به تازگی نسخه کرومیوم از مرورگر مایکروسافت اج برای تمامی اعضای برنامه اینسایدر ها عرضه شده بود.

آقای ایدن ماری که به عنوان رئیس بخش مهندسی ایکس باکس فعالیت می کند اخیرا در مورد Suspend my game توییتی را در صفحه اجتماعی خود منتشر نموده و در آن به معرفی کوتاه این قابلیت پرداخته است. او این چنین نوشته که انتخاب این گزینه در بخش دانلود می تواند برای شما این امکان را فراهم کند که بازی های خود را با بیشترین سرعت ممکن دانلود کرده و علاوه بر آن بازی های در حال اجرا را در همان حالت نگه می دارد. همچنین در کنسول های ایکس باکس سری اس و ایکس بازی ها را در حالت Quick Resume نگه می دارد.

Suspend my game

علت کاهش سرعت دانلود در هنگام اجرای بازی ها در کنسول ایکس باکس

احتمالا تاکنون برای یک بار هم که شده از خود سوال کرده اید که چرا در حال اجرا یک بازی در کنسول ایکس باکس سرعت دانلود بازی های دیگر کاهش پیدا می کند؟ برای پاسخ به این سوال می توان اینطور گفت که کنسول ایکس باکس برای اجرای هر بازی آنلاین مقداری از پهنای باند اینترنت را برای آن بازی به صورت اختصاصی نگه می دارد. و تنها در زمانی که کاربران از بازی خارج شوند این مقدار از پهنای باند اشغال شده آزاد می گردد. حال با استفاده از قابلیت جدید کنسول ایکس باکس یعنی Suspend my game می توان به سادگی این مشکل را برطرف کرده و با حداکثر سرعت بازی های دیگر را دانلود نمود. همچنین به غیر از قابلیت Suspend my game تغییرات دیگری در قسمت رابط کنسول های ایکس باکس پدید آمده و هنگامی که کاربران در قسمت Library کنسول خود هستند اعلان هایی برای آن ها به نمایش در خواهد آمد.

Suspend my game

برای مثال یکی از همین اعلان ها به کاربر خبر می دهد که چه بازی هایی در آینده به ایکس باکس اضافه خواهند شد و دیگری خبر می دهد که چه بازی هایی به زودی از آن حذف خواهند شد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی