اخبار بازی

تمرکز بازی Dragon Age 4 برای بخش تک نفره

4 دسامبر روز بازی Dragon Age 4 است و باید در نظر داشته باشید که طرفداران BioWare RPG نیز این روز را جشن می گیرند. در این جشن امور خیریه انجام می شود و اطلاعاتی در خصوص بای جدید ارائه می شود. در سری امسال، بازی Dragon Age 4 شامل دو داستان کوتاه و یک یادداشت کوتاه در خصوص بازی Dragon Age 4 می باشد که در ادامه بیشتر در این خصوص با شما صحبت خواهیم داشت.

بر اساس اطلاعات ارائه شده، دنیای این بازی هنوز در حال توسعه است و یک بعد تک نفره برای بای Dragon Age 4 در نظر گرفته است که خود سازنده اعلام کرده است این قسمت قطعا یکی از هیجان انگیز ترین بخش های بازی خواهد بود. بر اساس اطلاعات تکمیلی ارائه شده نیز بازی با تمرکز بر یک نفره بودن ارائه نمی شود و بر اساس گزارشی که در سال جاری منتشر شده بود، این بازی با حذف برخی از قابلیت ها و ویژگی های مربوط به سرویس زنده برنامه ریزی شده بوده است و دوباره کار خود را آغاز خواهد کرد.

بازی Dragon Age 4

در سال 2019 با توجه به تمرکز بر آنلاین شدن سرویس های ارائه شده برای این بازی، این نگرانی وجود داشت که بازی Dragon Age 4 به صورت چند نفره ارائه شود ولی بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده این قابلیت در حال حذف شدن می باشد.

در ماه گذشته نیز مدیر ارشد بازی Dragon Age 4 این شرکت را ترک کرد. مت گلدمن که از سال 1998 به عنوان بخشی از این استودیو بازی سای شناخته می شد، سرانجام در سال 2017 و پس از ترک مدیر عامل قبلی، به این سمت رسیده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا