تریلر

اولین تریلر و تصاویر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 منتشر شد

به تازگی از محیط بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 تیزر و چند عکس توسط CI Games پخش شده است. در این اطلاعات منتشر شده امکان شلیک از فاصله 1506 به تصویر کشیده شده است. معرفی بازی با به رخ کشیدن قابلیت های فوق العاده روشی هوشمندانه برای جلب توجه گیمرها است که در معرفی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 به کار برده شده است.

این بازی تغییرات بسیار زیادی نسبت به نسخه قبلی خود پیدا کرده است. در نسخه جدید بازی  Sniper Ghost Warrior Contracts 2 گیم پلی خطی و داستان محوری بازی حذف شده و در مقابل شرایط تجربه جهان باز و سند باکس در لوکیشن های متفاوت ایجاد شده است. در این فضای جدید گیمر با کسب تجربه های شیرین و جذاب می تواند در همه نوع فضایی به شکار اهداف بپردازد.

آنچه موجب جذابیت بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2شده است گسترش نقشه ها و امکان تیراندازی از فواصل دور است یعنی شرایطی فراهم شده است که گیمر بتواند شلیکی بالاتر از رنج 1000 داشته باشد. از مزیت های دیگر این بازی وجود فضای بصری واقعی و زیبا است همچنین افزوده شدن سلاح های دقیق و متنوع نیز به جذابیت این بازی افزوده است.

 

مارک تیمینسکی مدیر عامل استودیو CI Games در توضیحاتی گفته است: ” با توجه به رضایت از نسخه قبلی این بازی و با توجه به انتقادات و پیشنهادات، در نسخه جدید به امکان تیراندازی از فواصل زیاد توجه ویژه ای شده است. امیدواریم نسخه جدید این بازی در مقایسه با رقبای خود بتواند یک تجربه جذاب ، واقعی و لذت بخش را به گیمرهای حرفه ای ارائه کند . همچنین تیم ما برای معرفی این بازی بسیار هیجان زده است”.

سازندگان از انتشار این بازی در زمستان خبر داده اند. این بازی بر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی قابل اجرا است. انتشار نسخه قابل اجرا بر روی ایکس باکس سری ایکس تایید شده است.

نسخه جدید بازی بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 با برطرف کردن مشکلات نسخه اول خود به بازار عرضه می شود هر چند نسخه اول آن بسیار محبوب و پر طرفدار بود و بسیاری از منتقدان اذعان کرده اند این بازی با به کارگیری گیم پلی مدرن همواره مورد توجه قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا