اخبار بازی

توسعه فورتنایت با موتور Unreal Engine 5

چپتر شماره 3 بازی فورتنایت از چند روز پیش راه اندازی شده است و در آن مواردی مانند مرد عنکبوتی، جزیره های تازه طراحی شده، مکانیک های لغزشی و چرخشی، کمپ ها و سایر موارد را نیز به آن اضافه کرده است. یکی از افشاگران در خصوص فورتنایت اعلام کرده است که فصل سوم این بازی توسط Unreal Engine 5 در حال توسعه می باشد.

اپیک گیمز (Epic Games) نیز در حساب رسمی توییتر خود نیز اعلام کرده است که Fortnite با ورود به فصل سوم به جای Unreal Engine 4 به نسخه شماره 5 تغییر پیدا کرده است.

توسعه فورتنایت با موتور Unreal Engine 5

شاید این تغییر برای شما معنی زیادی نداشته باشد ولی باید در نظر داشته باشید که با استفاده از Unreal Engine 5 شما می توانید تقویت گرافیکی بسیار زیادی را در این بازی انتظار داشته باشید. در نظر داشته باشید که این بازی به صورت بتل رویال طراحی شده است و همانطور که اپیک گیمز اعلام کرده است، ممکن است تغییرات بسیار زیادی در فورتنایت روی خواهد داد.

در صورتی که با موتور بازی سازی Unreal Engine 5 برای شما نا آشنا می باشد، برای آشنایی بیشتر می توانید نسخه نمایشی که برای PlayStation 5 ارائه داده است را مشاهده کنید. این فیلم را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

 

از لحاظ تئوری نیز باید در نظر داشته باشید که Fortnite می تواند بر اساس نسخه نمایشی عالی باشد و البته باید در نظر داشته باشید که فوتنایت سبک هنری خاصی را در این نسخه از بازی خود در نظر گرفته است و از این روی باید در نظر داشته باشید که نسخه نهایی مانند نسخه نمایشی نخواهد بود. ما هم باید منتظر باشیم که این نسخه از بازی فورتنایت توسط اپیک گیمز معرفی شود تا اطلاعات بیشتری را نیز منتشر کنیم.

در صورتی که دموی این بازی شما را هیجان زده کرده است، می توانید پوسته فورتنایت را برای شخصیت های اعلام شده خریداری کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که این بازی روی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا