اخبار بازی

صحبت های شوهی یوشیدا از آسان تر شدن ساخت بازی برای پلی استیشن 5

در مقاله ای که در نسخه 683 مجله Dengeki Playstation به انتشار رسیده است، می توانیم یک مصاحبه با شوهی یوشیدا را مطالعه کنیم که به عنوان مسئول جهانی استودیو های Sony Interactive Entertainment در رابطه با سادگی فراتر از تصور برای ساخت بازی در کنسول پلی استیشن 5 صحبت کرده است. ما نیز بر این اساس توضیحاتی را با شما در این پست به اشتراک خواهیم گذاشت.

یوشیدا عنوان کرده است که پلی استیشن 3 به عنوان سخت ترین کنسول برای بازی سازی شناخته می شده است و سونی در طراحی و ساخت پلی استیشن 4 این مشکل را سعی کرده است که رفع کند. یوشیدا همچنین معتقد است که اگر توسعه دهندگان تمرکز خود را برای پیچیدگی بر مشکلات سخت افزاری که به آن ها تحمیل شده است اختصاص دهند، در نهایت می توانیم کیفیت محصولات تولیدی را در PS5 بیشتر کنیم. همچنین وی عنوان می کند که سیاست سونی در ساده تر کردن فرآیند ساخت بازی ها برای کنسول پلی استیشن نسل نهم یعنی PS5 می باشد و ما می توانیم شیوه ساده تری را برای بازی سازی در پلی استیشن 5 نسبت به نسل قبل یعنی پلی استیشن 4 داشته باشیم.

وی همچنین عنوان کرده است که بازی سازی برای PlayStation 5 بسیار ساده می شود و سخت افزار پلی استیشن 5 می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما برای بازی سازی به شمار رود. در ادامه بیشتر در این خصوص با شما صحبت خواهیم داشت.

شرکت های بازی سازی، کیت توسعه پلی استیشن 5 را دریافت کرده اند

شرکت هایی که در زمینه بازی سازی در حال فعالیت می باشند، کیت توسعه برای پلی استیشن 5 را دریافت کرده اند و توسعه دهندگانی که در این زمینه فعالیت دارند نیز نسبت به ساخت بازی برای این کنسول در حال فعالیت می باشند. سونی برخی از این شرکت ها را معرفی کرد است، شرکت هایی مانند Gearbox که بازی Godfall را تولید می کند و همچنین بازی Gladiux که از سوی شرکت Acquire در حال تولید می باشند برای PS5 در حال فعالیت هستند و این شرکت ها بازی های پلی استیشن را در بازار به سرعت پخش خواهند کرد. شبکه های اجتماعی در کشور ژاپن نیز برخی از گمانه زنی ها را برای قیمت این کنسول داشته اند که البته سونی تمامی این قیمت ها را رد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا