اخبار بازی

رونمایی از لوگو و اطلاعات پلی استیشن 5 در CES 2020

سونی (Sony) کنفرانس خود را در رویداد CES 2020 بسیار جنجالی اجرا کرد و اطلاعات و لوگو که برای پلی استیشن 5 در نظر گرفته است را به نمایش گذاشت. با ما در این مقاله همراه باشید تا بیشتر در این خصوص با شما صحبت کنیم.

شایعات در خصوص این که سونی در کنفرانس CES 2020 به اتمام رسید و این شرکت احتمال دارد که به زودی طراحی پلی 5 را به نمایش بگذارد. در کنفرانس صبح امروز، خبری از رونمایی پلی استیشن 5 نبود و می توان گفت که لوگو و برخی از اطلاعات را سونی منتشر کرده است. با این حال، لوگوی رونمایی شده برای Play Station 5 دقیقا همان لوگویی است که برای Play Station 4 منتشر شده بوده است.

جیم رایان به عنوان مدیر عامل پلی استیشن در شرکت سونی، اطلاعاتی را در خصوص این کنسول نسل نهم شرکت سونی به اشتراک گذاشته و است و باید بدانید که از مهم ترین این اطلاعات می توانیم به پشتیبانی از صدای سه بعدی در این کنسول اشاره داشته باشیم. همچنین ویژگی Re Tracing باعث می شود تا پلی استیشن 5 از لحاظ صوتی و تصویری سطح بسیار بالاتری از پلی استیشن 4 داشته باشد.

playstation 5 hardware features

از دیگر اخبار بسیار مهمی که برای معرفی PS5 منتشر شده است، استفاده از حافظه خشک SSD به جای هارد دیسک می باشد که این مسئله به سرعت لود بالاتر خود دستگاه و بازی ها می انجامد و صفحات درون بازی با سرعت بیشتری در دسترس شما خواهند بود.

ویژگی های جذابی که می توانیم از پلی استیشن 5 انتظار داشته باشیم

تریگرهایی که برای کنترلر Dualshock 5 مورد استفاده بوده اند، از تکنولوژی هپتیک پشتیبانی می کنند و در واقع بازخورد لمسی را برای گیمر دارند که به خصوص در بازی های اول شخص شوتر می تواند تاثیرگذاری بسیار زیادی داشته باشد. سونی همچنین در نظر گرفته است که در این کنسول رویداد ویژه ای را معرفی نماید و اطلاعاتی را در دسترس شما قرار دهد. با توجه به این که مایکروسافت در رویداد Awards 2019 محصول جدید خود یعنی ایکس باکس سری ایکس را معرفی کرده است، به نظر می رسد که سونی نیز در آینده ای نه چندان دور پلی استیشن 5 را به صورت کامل معرفی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا