اخبار بازی

خبری های جدیدی از Dragon Age 4 منتشر شد

اخیرا خبر هایی از برخی جزئیات بازی Dragon Age 4 منتشر شده که اطلاعاتی را در مورد این بازی جدید می دهد. به تازگی آقای تام فیلیپس (Tom phillips) یکی از عوامل سازنده بازی Dragon Age 4 کتابی را با عنوان BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development منتشر کرده در این کتاب به معرفی برخی از جزئیات این بازی پرداخته است. آن طور که منابع رسمی اعلام کرده اند قرار است تا بخشی از داستان بازی Dragon Age 4 در منطقه ای به نام Tevinter رخ دهد. شاید بتوان این منطقه را به عنوان تنها منطقه ای که تاکنون بازیکنان دنیای گیم به آن سفر نکرده اند عنوان نمود. تا قبل از انتشار این کتاب بسیاری از طرفداران مجموعه دراگون پس از اتمام بسته الحاقی Tresspasser بازی Dragon Age Inquisition حدس هایی در مورد نسخه 4 آن زده بودند که حالا پس از انتشار این کتاب مشخص شده است که داستان این بازی در منطقه Tevinter رخ خواهد داد. با توجه به تصاویر استفاده شده در این کتاب ظاهر سازنده بازی تصمیم دارد تا مکان های جدید بیشتری را در بازی دراگون ایج 4 پیاده سازی کند.

جزئیات کتاب BioWare

اطلاعات منتشر شده در این کتاب نشان می دهد که داستان نسخه چهارم این بازی محبوب قرار است تا در شهری با دیوار های درخشنده در یک جزیره روی دهد. برخی از فرضیه ها از شباهت این شهر با پایتخت کشور Antiva خبر می دهند که این شهر در منطقه شرقی Tevinter قرار خواهد داشت. ادامه اطلاعات منتشر شده در این کتاب خبر از وجود شخصیتی به نام Antivan Crow می دهد که این شخصیت در میان عموم مردم با عنوان قاتلی با مهارت بسیار بالا شناخته می شود. این شخصیت در تصاویر منتشر شده کتاب BioWare دارای ماسکی بر صورت بوده همچنین وجود یک شمشیر براق در دستان او صحت مطالب گفته شده را تایید می کند. همچنین در ادامه مطالب منتشر شده این کتاب عکسی از یک Mourn Watch انتشار یافته است که معنای این کلمه یعنی کسی که از سرزمین thedas در برابر تهدیدات و جادوها حفاظت می کند. برخی دیگر از تصاویر منتشر شده در این کتاب به وجود گروهی شکارچی اشاره دارد که این افراد به عنوان شکارچی گنج معروف هستند.

ساخت بازی Dragon Age 4

پس از عرضه نسخه سوم این بازی روند ساخت بازی Dragon Age 4 دستخوش تغییرات زیادی بوده است و در طی آن افراد جدید جایگزین برخی از اعضای قدیمی تیم تولید شده اند. در کتاب BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development در مورد برخی از اعضای تیم سازنده بازی Dragon Age 4 مطالبی عنوان شده است. نسخه چهارم این بازی در حال حاضر توسط تیمی با مدیریت شخصی به نام کریستین دیلی در حال تهیه و تولید می باشد. کریستین دیلی تصمیم دارد تا بازی Dragon Age 4 را بر اساس نقش آفرینی به صورت تک نفره در کنار بسیاری از شخصیت های محبوب تهیه کند. اخیرا تصاویری از این بازی منتشر شده که خبر از بازگشت شخصیت های محبوبی مانند Dorian،Isabella و Solas می دهد که این اتفاق می تواند محبوبیت بازی Dragon Age 4 را دو چندان کند. البته استودیوی سازنده بازی Dragon Age 4 اطلاعاتی از تاریخ عرضه این بازی منتشر نکرده است و ظاهرا قرار نیست تا این بازی به این زودی ها عرضه شود. با توجه به حدس و گمانه زنی ها این بازی به احتمال قوی در سال 2022 برای دوستداران و طرفداران آن منتشر خواهد شد و باید دید آیا نسخه چهارم این بازی می تواند همانند نسخه های پیشین آن نیاز های بازیکنان خود را برآورده کند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا