مقالات

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

در صورتی که می خواهید در بازی Call of Duty همواره موفق باشید و برنده شوید، توجه به نکاتی که در خصوص Warzone ها در این مقاله بیان می شود می تواند به شما کمک بزرگی نماید. شاید تصور کنید که واکنش های مناسب در بازی می تواند به شما کمک کند تا همواره برنده باشید ولی باید در نظر داشته باشید که در بازی COD داشتن یک استراتژی خوب و همچنین آگاهی های تاکتیکی به شما کمک می کند تا در Warzone مربوط به بازی Call of Duty به عنوان یک برنده شناخته شوید. غرایز و مهارت های طبیعی نیز می توانند به شما کمک کنند تا موفقیت را با سهولت بیشتری به دست بیاورید ولی تمام ماجرا این نیست! در نظر داشته باشید که یادگیری بیشتر به شما کمک می کند تا بتوانید موقعیت خود را در بازی بهتر متوجه شوید و همچنین پوشش آتش بسیار خوبی داشته باشید. فواصل درگیری را در نظر بگیرید و بازی را تحت کنترل خود قرار دهید.

می توان امیدوار بود که با دانستن نکات بیان شده در این مقاله در خصوص Warzone بازی کال آف دیوتی یا ندای وظیفه به شما کمک کند تا دید متفاوت و بهتری نسبت به این بخش از بازی داشته باشید و درک بهتری از اقداماتی که باید در بازی انجام دهید را به دست بیاورید. در نظر داشته باشید که تصمیم گیری بیشتر و فکر کردن در بازی می تواند به شما کمک کند تا پیش از شلیک هر گلوله، بهترین تصمیم گیری را داشته باشید. البته باید در نظر داشته باشید که با وجود این نکات باز هم تضمینی در برد صد در صد شما در بازی Call of Duty وجود نداشته و به مدت زمان کوتاه در تصمیم گیری و همچنین سرعت عمل شما نیز برنده شدن بستگی خواهد داشت. در واقع ما در این مقاله با شما همراه هستیم تا اشتباهاتی که ممکن است در بازی داشته باشید را بیان کنیم.

 1. Upgrade اسلحه را در Call of Duty اولویت خود قرار دهید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

زمانی می توانید روی سلاح خود برای درگیری ها حساب باز کنید و بهترین عملکرد را با سلاح داشته باشید که همواره بهترین سلاح را در دست داشته باشید. پس در صورتی که به دلیل بازی ها و برد های قبلی میزان بسیار زیادی پول در اکانت خود دارید، می توانید نسبت به Upgrade کردن اسلحه خود اقدام کنید. این کار باعث می شود که سرعت تعویض خشاب بهبود پیدا کرده و اسلحه با هر بار شلیک بتواند تاثیر مخرب تری را بر روی حریف ایجاد کند.

با وجود این نکته شما همواره در بازی Call of Duty نیازمند استفاده از سلاح و تجهیزات جنگی سفارشی و بسیار پر قدرت خواهید بود و همچنین نباید از یاد ببرید که در این صورت شانس بیشتری برای پیروزی دارید. همچنین در صورتی که تیمی بازی Call of Duty را اجرا می کنید، توجه به این نکته دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد.

 1. تامین مهمات هیچوقت نباید متوقف شود

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

از دیگر نکات بسیار مهمی که در خصوص بازی Call of Duty باید در نظر داشته باشید آن است که حتی اگر پس از پیروزی، 10 هزار دلار به دست آورده اید، نباید دست از جمع آوری مهمات دشمنان بردارید و همچنین پوش دشمنان و تجهیزات را غارت کنید. این کار به صورت خاص به شما کمک می کند تا بتوانید سطح برتری خود را نسبت به رقبا حفظ کنید. در نظر داشته باشید که خرید ماسک های گاز و کشتار با استفاده از پهپاد نیاز به پول بسیار زیاد و مهمات قابل توجه دارد. پس هیچوقت نباید به پول و مهمات بیشتر در بازی Call of Duty نه بگویید!

 1. از نقاط قوت خود در بازی استفاده کنید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

ورود به یک منطقه جنگی حتی اگر در داستان و بازی باشد می تواند شما را به چالش بکشد و از این روی شما باید همواره نقاط قوت خود را مد نظر قرار داده و از آن ها برای پیروزی بر حریفان استفاده کنید. برای مثال تک تیراندازی که می تواند به صورت مداوم نفرات دشمن را از بین ببرد می تواند یک گزینه بسیار عالی برای تیمی باشد که می خواهد همواره برنده باشد. شاید رسیدن به این نقطه برای شما ساعت ها زمان ببرد تا با تمرین بیشتر بتوانید به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید ولی نباید از یاد برد که این کار در بازی Call of Duty قطعا ارزش خواهد داشت.

ممکن است برخی از گیمر ها با استفاده از اسلحه SMG بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند و همچنین برخی دیگر از گیمر ها تهاجمی تر بازی کنند. در واقع منظور ما از استفاده نقاط قوت، ایجاد یک سبک بازی منحصر به فرد است. این کار باعث می شود رقیب متوجه استراتژی شما نشده و همواره جریان بازی در Warzone مربوط به Call of Duty به نفع شما پیش خواهد رفت.

 1. حتما پیش از شلیک، اطمینان کسب کنید که حریف از بین خواهد رفت

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

یکی از مهم ترین اشتباهاتی که یک گیمر در طول بازی Call of Duty می تواند انجام دهد، تیر اندازی بدون هدف است. در واقع اشتباه شلیک کردن باعث می شود که موقعیت شما در مخفی سازی از بین برود و در کنار آن دشمن راحت تر می تواند شما را پیدا کند. پس برای این که همواره در رقابت با رقبای خود بتوانید پیروز میدان باشید، نباید از یاد ببرید که مانند یک روح بودن در میدان جنگ باعث می شود که شما در بازی دست بالا را داشته باشید.

حتما پیش از تیر اندازی به موقعیتی دست پیدا کنید که دشمن کمترین میزان مقاومت را داشته باشد. مطمئن شوید که هیچ هم تیمی دیگری مانند شما در حال هدف گیری نیست و همچنین پشتیبان برای شما در بازی وجود دارد. پس از این می توانید شلیک کردن را آغاز کنید. در واقع اگر اطمینان از کشته شدن دشمن ندارید، بهتر است اصلا شلیک نکنید!

 1. در منطقه مناسب فرود بیایید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

همانطور که در قسمت قبلی بیان شد، شما باید موقعیت خوبی را نسبت به دشمنان در هنگام تیراندازی داشته باشید و به همین منظور انتخاب محل فرود آمدن از هواپیما در Warzone مربوط به بازی Call of Duty دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. برای انتخاب این نقطه حتما باید سبک بازی که انجام می دهید را در نظر بگیرید. برای مثال می توان گفت که برای کسانی که درگیری های نزدیک و شلوغ را بیشتر دوست دارند، فرود در منطقه های Super Store یا Hospital می تواند بهترین گزینه باشد و سایر مناطق برای کسانی که در بازی Call of Duty تک تیرانداز هستند و یا می خواهند در جمعیت کمتری نفوذ کنند بهترین گزینه می باشد.

برخی از نقاط نقشه بازی می توانند گزینه ای بهتر برای فرود باشند که البته در ادامه بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت. همچنین نباید از یاد برد که انتخاب محل فرود دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. در صورتی که می خواهید بهترین محل را انتخاب کنید، باید مسیر پرواز هواپیما را مد نظر قرار داده و بر این اساس نسبت به فرود اقدام کنید.

 1. پیش از ورود به محیط بسته، از گاز استفاده کنید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

استفاده از گاز در این بازی می تواند به شما کمک کند تا به دشمنان خود مسلط شوید. برای مثال زمانی که می خواهید به ساختمان تازه وارد شوید و احساس می کنید که امکان دارد شخص یا اشخاصی از دشمن در آن وجود داشته باشند، از گاز استفاده کنید. در واقع این مسئله به بررسی نوع بازی بسیاری از گیمر ها باز می گردد. بسیاری از گیمر ها در بازی Call of Duty تمایل دارند که به صورت خطی بازی کنند و از حلقه های یک ساختمان عبور کنند. البته گاهی این مسئله اجتناب ناپذیر است ولی به طور کلی توصیه می شود که حتما پیش از ورود به یک ساختمان از گاز استفاده کنید و حتما پاکسازی ساختمان برای عاری ساختن از نفرات دشمن را در دستور کار خود قرار دهید. از یاد نبرید که استفاده از گاز به عنوان یک سپر باعث می شود که دشمنان از پشت نتوانند به شما حمله ور شوند.

بهتر است نقطه کوری را در بازی نداشته باشید، پس از این که از گاز استفاده کردید و وارد یک ساختمان شدید، حتما تمامی نقاط را بررسی کنید و پس از کشتن نفرات دشمن قسمت های دیگر را بررسی کنید.

 1. قرارداد پاداش ببندید!

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

قرارداد ها در بازی Call of Duty به عنوان یک روش بسیار خوب برای جمع کردن پول، کشتار بیشتر و دریافت تجهیزات به شمار می رود. پس در این بازی حتما قرارداد ها را مورد استفاده قرار دهید. در بازی Call of Duty پنج نمونه قرارداد وجود دارد که در ادامه آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد :

 • Bounty : در این قرارداد، بازیکنی خاص را باید هدف قرار دهید.
 • Recon : این قرارداد برای مسلط شدن بر یک شعاع خاص از نقشه مورد استفاده قرار می گیرد.
 • Scavenger : در این بخش از بازی شما باید سه وسیله ای که در بازی وجود دارد را پیدا کنید.
 • Most Wanted : به نقطه مشخص شده در نقشه بروید و سه دقیقه در این منطقه زنده بمانید.
 • Supply Run : در محدوده زمانی مشخص باید به محدوده مکانی مشخص دسترسی پیدا کنید.

با تکمیل هر یک از موارد بالا به صورت موفق شما می توانید قدرت بیشتری را در بازی به دست بیاورید. در واقع پس از آن هر پیروزی می تواند برای شما XP و سلاح های بیشتری را در بازی Call of Duty ایجاد نماید.

 1. جلیقه ضد گلوله داشته باشید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

یکی از نکاتی که در خصوص بازی Call of Duty باید در نظر داشته باشید آن است که استفاده از جلیقه ضد گلوله باعث می شود بتوانید بیشتر عمر کنید. شما می توانید سه جلیقه را به صورت همزمان مورد استفاده قرار دهید و 5 جلیقه دیگر (جمعا 8 جلیقه ضد گلوله) را در کیف خود قرار دهید. سعی کنید که این این جلیقه ها را در بازی غارت کنید و یا آن ها را از فروشگاه بازی خریداری نمایید.

 1. تنظیمات پیشرفته برای بیشترین بهره وری در بازی را داشته باشید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

برخی از تنظیمات به شما کمک خواهد کرد تا عملکرد خود را در بازی بهبود بخشیده و بتوانید بهتر بازی کنید. نباید از یاد برد که کنترل حساسیت ها و کنترل پلیر دارای همیت بسیار زیادی بوده و شما باید بهترین تنظیمات را در بازی Call of Duty داشته باشید، در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های تنظیمات حرفه ای را برای شما بیان خواهیم کرد :

 • Armor Plate Behavior : تمامی گزینه ها را Apply کنید.
 • Slide Behavior : با ضربه زدن (گزینه Tap).
 • Parachute Auto-Deploy : غیر فعال کنید (Disabled).
 • Mini Map Shape : مربع (Square).
 • Music Volume : کاملا غیر فعال.
 1. تا زمانی که مطمئن نیستید هم تیمی شما امن است، احیا سازی انجام ندهید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

در صورتی که یکی از هم تیمی های شما کشته شده است، حتما باید اطمینان کسب کنید که دشمن قاتل دوست شما دور شده است و یا آن را از بین برده اید. در زمانی که نسبت به احیای دوستتان اقدام می کنید، خود شما هم آسیب پذیر خواهید بود و همین امر باعث می شود که کمپ زدن برای کشتن شما احتمال پیدا کنید. احیا کردن در بازی Call of Duty صدا ایجاد می کند و باعث جلب توجه دوستان می شود.

 1. از صدا به نفع خودتان استفاده کنید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

زمانی که صدا ایجاد می شود، شما می توانید حرکت های دشمنانی که قادر به دیدن آن ها نیستید را متوجه شوید. برای مثال سرفه کردن زمانی که گاز زده اید، سقوط وسایل، گام های برداشته شده از سوی دشمن، احیای هم تیمی های کشته شده دشمن، بارگیری مجدد اسلحه و موارد دیگر در بازی Call of Duty صدا ایجاد می کند و به شما این امکان را می دهد تا زمان مناسب حمله را تشخیص دهید. در نظر داشته باشید که استفاده از Dead Silence یا Deddy برای زمانی که دشمن وارد قرارگاه شما می شود می تواند یک گزینه مناسب برای غافلگیر کردن به شمار رود.

 1. تیم خود را فرا بخوانید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

در بسیاری از مواقع ممکن است با دید تیمی از دشمن که به شما نزدیک می شود احساس خطر کنید و یا احساس کنید که با یک کار تیمی می توانید در نبرد پیروز شوید. از این روی شما باید هم تیمی های خود را فراخوانی کنید. در نظر داشته باشید که این کار می تواند برای شما سخت باشد ولی با کلمات کوچک می توانید این کار را انجام دهید. برقراری ارتباط به صورت موثر و سریع می تواند به شما کممک کند تا پیروز میدان رقابت در بازی Call of Duty باشید.

استفاده از کلمات کوتاه و نظامی می تواند به شما کمک کند تا کمترین زمان را برای فراخوانی یاران صرف کنید. برای مثال استفاده از کلمه (بر من) به جای جمله (دشمن کنار من است) می تواند گزینه ای مناسب باشد. در این قسمت از بازی حتی میلی ثانیه ها نیز دارای اهمیت می باشد.

 1. از گولاگ استفاده کنید

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

در بازی Call of Duty پس از هر باخت برای بازگشت به بازی باید خرید مجدد انجام دهید و همین امر باعث می شود که پول های شما سریعا تمام شود. از این روی برای بازگشت رایگان و بدون خرید می توانید از گولاگ که نوعی نبرد تن به تن و یک در مقابل یک است استفاده داشته باشید و به بازی بازگردید.

به شما توصیه می کنیم که تجهیزات موثر در این مبارزه را استفاده کنید. نارنجک هایی که باعث بی حس کردن طرف مقابل می شوند، فلاشر ها و غیره می توانند به شما کمک کنند تا ساده تر در این نبرد پیروز میدان باشید. استفاده مناسب از صدا و گوش دادن دقیق به صداها می تواند از دیگر نیازهای پیش روی شما باشد.

14 نکته ای که برای پیروزی در نبرد های Call of Duty Warzone

 1. از تیم جدا نشوید

یکی از مهم ترین اشتباهاتی که ممکن است هر گیمر در بازی Call of Duty آن را انجام دهد، جدا شدن از تیم برای رویارویی با دشمنان می باشد. در واقع اگر قصد درگیری با تیمی دیگر را دارید، باید در نظر داشته باشید که حتما با هم تیمی های خود هماهنگ باشید تا در صورتی که اتفاقی برای شما افتاد، به کمک شما بیایند. در نظر داشته باشید که اگر هم تیمی های شما احساس کنند که به شما نزدیک هستند ولی در واقع فاصله زیادی با شما دارند، ممکن است شما و تیم آسیب ببینید. از این روی حتما باید در هنگام رویارویی با تیم رقیب در Warzone با تیم همراه باشید.

‫5 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا