اخبار بازی

دموی بازی Resident Evil Village با کیفیت4K و 60 فریم روی PS5 اجرا می‌شود

چند روز قبل شرکت بزرگ بازی سازی کپ کام اقدام به انتشار دموی بازی Resident Evil Village برای کنسول PS5 کرد که این دمو با بازخورد های متفاوتی روبرو شد. به گزارش منابع معتبر این نسخه آزمایشی تنها قسمت های کوتاهی از نسخه جدید مجموعه رزیدنت اویل را به نمایش گذاشته است. دموی Resident Evil Village به گفته این منابع قابلیت اجرا بر روی بالاترین رزولوشن یعنی 4k را همراه با نرخ (fps) 60 فریم بر ثانیه دارا می باشد که این خبر خود می تواند بسیار به جذابیت و محبوبیت نسخه جدید بازی رزیدنت اویل اضافه کند. شرکت بزرگ بازی سازی کپ کام ( Capcom ) سه روز قبل اقدام به بخش چندین تریلر از نسخه جدید بازی رزیدنت اویل یعنی Resident Evil Village نمود که همزمان با آن اطلاعات تکمیلی در مورد این بازی را ارائه داد. بنا به گفته شرکت سازنده بازی Resident Evil Village قرار است تا در تاریخ هفت می سال 2021 (17 اردیبهشت 1400) برای اکثر کنسول ها و همچنین PC منتشر شود. به گفته کپ کام بازی Resident Evil Village بسیار ترسناک تر از نسخه های پیشین آن بوده و بازیکن ها در این سری با احساس ترس واقعی تری روبرو خواهند شد.

نکاتی در مورد دموی بازی Resident Evil Village

 

یکی از نکات جالبی که می توان در مورد رویداد شرکت کپ کام در خصوص بازی رزیدنت اویل ویلیج عنوان نمود عرضه دموی اختصاصی آن برای کنسول PS5 می باشد. هدف این رویداد علاوه بر انتشار تریلر، عرضه دموی بازی برای مشاهده کیفیت و انواع جنبه های بصری آن بر روی پلی استیشن 5 عنوان شد. البته چند ساعت قبل یکی از تحلیلگران بازی های ویدئویی اطلاعات جالبی از این دمو را در کانال یوتیوب خود به معرض نمایش گذاشت. این تحلیلگر با انجام و بررسی دموی منتشر شده از بازی Resident Evil Village اظهار داشته که این بازی قابلیت اجرا با رزولوشن 4k همراه با 60fps را دارا می باشد که این خبر به صورت غیر رسمی عنوان شده است. البته شرکت کپ کام تصمیم دارد تا در بهار سال آینده اقدام به انتشار دموی دیگری از این بازی محبوب کند که عرضه این دمو برای تمامی کنسول ها و کامپیوتر های خانگی خواهد بود. پس برای نتیجه گیری دقیق و کامل از این بازی باید چند ماه دیگر صبر کرد. شرکت کپ کام تصمیم دارد تا با عرضه نسخه جدید بازی رزیدنت اویل تجربه نسخه های کلاسیک و قدیمی آن را برای طرفداران خود به ارمغان آورد که باید دید آیا این شرکت بزرگ می تواند نیاز های طرفداران خود را برآورده کند یا خیر.

محمد شفیعی

دنیا برای من در یک لحظه قفل شد. پاییز سال 1930 و شخصیت به یادماندنی توماس آنجلو. بازی کردن واقعا احساس رهایی به من میده. من بازی میکنم چون قطعا هیچوقت نمیتونم به 1930 نیویورک برگردم. بازی می کنم چون هیچوقت با دوستانم نمیتونم یه گنگ مافیایی رو توی شهری که هستم رهبری کنم. محمد شفیعی، کسی که از بچگی پای ثابت بازی های کامپیوتری بوده، سعی میکنه که بدون در نظر گرفتن سلیقه شخصی، محتوایی رو برای شما آماده کنه که بررسی، انتخاب و خرید از تک سیرو آسون تر بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا