نقد و بررسی

بررسی بازی Back From Hell Neighbours

بازگشت قدرتمندانه همسایه جهنمی؛ Back From Hell Neighbours در راه است!

بدون شک شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که تجربه بازی Neighbours Back From Hell در دوران کودکی را دارید. این بازی یکی از محبوب ترین بازی هایی است که به یک نوستالژی تبدیل شده است. اگر چه بازی های زیادی وجود دارند که با همین سبک طراحی شده و با دارا بودن شباهت چشمگیر در پلتفرم های گوناگون ساخته و عرضه شدند، اما هیچ کدام از این بازی ها کیفیتی همچون کیفیت Neighbours Back From Hell نداشتند و از همین رو توان رقابت با آن را دارا نبودند. همین امر موجب شد که روز به روز بر محبوبیت بازی Neighbours Back From Hell افزوده شود.

جالب است بدانید که بازی Neighbours Back From Hell در دو نسخه سرشار از خلاقیت و سرگرمی تولید و عرضه شد و توانست خاطرات بی بدیلی را برای هم سن و سالان شما رقم بزند! جالب توجه ترین نکته در رابطه با همسایه جهنمی قابلیت اجرای آن بر روی کلیه سیستم های خانگی بود. علت اصلی این موضوع گرافیک ساده این بازی بود که موجب سازگاری آن با کلیه دستگاه های قدیمی شده بود. همین موضوع سبب شد که افراد زیادی به گروه طرفداران بازی Neighbours Back From Hell بپیوندند.

با بازی Neighbours Back From Hell به مرور خاطرات کودکی خود بپردازید!

اگر چه در حال حاضر بیش از 20 سال از عرضه بازی Neighbours Back From Hell می گذرد، اما بازسازی هر دو نسخه آن توانسته است مروری بر خاطرات کودکی بسیاری از گیمرها باشد. با عرضه این بازی که یکی از محبوب ترین نوستالژی هایمان است، می توانیم به زمان کودکی خود برگشته و روزهای شیرینمان را به یاد بیاوریم!

داستان بازی همسایه جهنمی از این قرار است که:

وودی اصلی ترین شخصیت این داستان است که به طور ذاتی انسان بدی نبوده و قصد ندارد همسای درشت هیکل خود را اذیت کند. اما زمانی که در می یابد همسایه اش قصد اذیت کردن او را دارد، تصمیم می گیرد از وی انتقام گرفته و چند برابر همسایه را اذیت نماید!

جالب است بدانید که در طول انجام این بازی پر طرفدار هیچ دیالوگی نشنیده و هیچ اتفاق جالب و حائز اهمیتی از نظر داستانی تجربه نمی کنید. به عقیده بسیاری از گیمرهای این بازی حتی اگر داستان ساده مذکور نیز نبود، باز هم انجام این بازی می ارزید به انجام هر بازی پر ماجرای دیگری.

بازی Back From Hell Neighbours

همسایه جهنمی و گیم پلی فوق العاده سرگرم کننده اش!

گیم پلی همسایه جهنمی در عین حال که بسیار لذت بخش و سرگرم کننده بوده و لحظاتی سراسر شادی و خنده را برایتان فراهم می سازد، به سادگی قابل یادگیری بوده و اجرا می شود. بازی Neighbours Back From Hell به گونه ای طراحی شده است که در عین point and click بودن یک استراتژی نیز محسوب می شود.

در هر مرحله از بازی مذکور به خانه همسایه ورود پیدا کرده و باید به گونه ای خرابکاری کنید که وی متوجه شما نشود. در هر یک از این مراحل امتیازات خاصی را به دست می آورید که به شکل سکه در قسمت بالای تصویر نمایش داده می شود. لازم است بدانید که نیازی نیست برای عبور از یک مرحله و ورود به مرحله دیگر امتیاز کامل کسب کنید. جالب است بدانید که مجوز ورود شما به مرحله بعد زمانی صادر می شود که شما بتوانید درجه عصبانیت همسایه خود را به حد قابل قبولی برسانید البته با گرفتن سکه!

لازم به ذکر است که امکان ادامه بازی در مرحله حاضر تا رسیدن به امتیاز کامل برای شما فراهم است.

در هر مرحله از بازی Neighbours Back From Hell باید کلیه طبقات منزل همسایه خود را گشته و به روش های گوناگونی نظیر خراب کردن، جابه جا کردن و یا کثیف کردن وسایل موجود در منزل وی به آزار و اذیتش بپردازید. شاید با خودتان فکر کنید که این فعالیت ها به زودی تکراری شده و بدین ترتیب لذت بازی از بین می رود. لازم است بدانید که تنوع فعالیت های آزار دهنده ای که امکان انجام آن ها را دارید، به حدی زیاد است که حتی یک لحظه از بازی برای شما تکراری نخواهد شد.

بازی Back From Hell Neighbours

یکی از مهم ترین ایرادات وارد بر بازی Neighbours Back From Hell ضعف انیمیشن های خوشحالی وودی در پایان مراحل اذیت کردن همسایه و عصبانی کردن او می باشد. لحظات شادی کردن وودی در هر دو نسخه تکراری بوده و بازی از این جنبه با کمبود قابل توجهی مواجه است. یکی دیگر از مشکلات بازی Neighbours Back From Hell تاخیر در عملکرد دکمه تعامل با اشیا می باشد که گاهی باعث سردرگمی و ناراحتی گیمر می شود.

جالب است بدانید که…

شاید برایتان جالب باشد بدانید که همسایه شما از هوش مصنوعی زیادی برخوردار نبوده و از همین رو یک سری کارها را به صورت تکراری انجام می دهد. بسیار حائز اهمیت است که تا چه حدی می توانید این چرخه را حفظ نموده و از هدر رفتن کارهای خود جلوگیری نمایید. به عنوان مثال برای انجام برخی خراب کاری ها باید ترتیب آن ها را به درستی حفظ کنید تا به چشم بیایند. برای مثال در برخی مراحل ناچارید که با انجام یک کار خاص همسایه را مجبور کنید که به حمام یا دستشویی رفته و یا آب بخورد تا بدین ترتیب شرایطی برای شما مهیا گردد که خراب کاری مورد نظر خود را به انجام برسانید. تمام این عوامل دست به دست هم داده اند تا آشنایی با استراتژی بازی Neighbours Back From Hell به گامی مهم برای موفقیت در آن تبدیل گردد.

بازی Back From Hell Neighbours

بازی Neighbours Back From Hell با کنسول های PS4، ایکس باکس و PC سازگاری کامل دارد. بنابراین می توانید موس این دسته از دستگاه ها را مورد استفاده قرار داده و از انجام بازی نهایت لذت را ببرید!

یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت و ماندگاری بازی همسایه جهنمی گرافیک بامزه و دل نشین آن است. این مورد در نسخه جدید به حد قابل توجهی بهبود یافته و موجب افزایش کیفیت اجرایی بازی شده است. یکی دیگر از نکات مثبت بازی همسایه جهنمی موسیقی زیبا و به یاد ماندنی ای است که در هنگام عصبانی شدن همسایه پخش می شود و لذت دستیابی به موفقیت را چندین برابر می کند. گفتنی است که تنها با پرداخت 20 دلار می توانید لذت و شادی های دوران کودکی را دوباره برای خودتان رقم بزنید!

‫3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا