اخبار بازی

کپکام از بازی Street Fighter 6 در سال 2022 رونمایی می کند

در جدیدترین قسمت ویدیو های فصلی Street Fighter 5 که به تازگی توسط کپکام منتشر شده است، اخبار بازی فصل پاییز بیان شده است و در این ویدیو اعلام شده که احتمالا بازی Street Fighter VI در سال 2022 منتشر خواهد شد. این شرکت ژاپنی ساخت بازی در قسمت پایانی ویدیو اعلام داشته است که اخبار بیشتر در خصوص این بازی در آینده منتشر خواهد شد.

رونمایی بازی Street Fighter 6

در صورتی که اعلام زمان بندی توسط کپکام برای بازی Street Fighter 6 درست باشد، این بازی بالاخره و پس از چند سال منتشر خواهد شد. توسعه بازی جدید Street Fighter درحالی توسط کپکام انجام می شود که پشتیبانی این شرکت از بازی نسخه قدیمی استریت فایتر 5 هنوز ادامه داشته و آپدیت های فصلی و محتوای جدید به همراه کاراکترهای نو معرفی می شوند و به بازی نسخه قدیمی اضافه می شوند. آخرین شخصیت اضافه شده به استریت فایتر نسخه 5 Luke است که در تاریخ 29 نوامبر ( 8 آذر) به مبارزان این بازی اضافه می شود.

رونمایی بازی Street Fighter 6

کارگردان بازی Street Fighter 5 (تاکایوکی ناکایاما) عنوان کرده است که در پروژه مربوط به استریت فایتر 5 این شرکت چالش های بسیار زیادی داشته است ولی با توجه به استقبال طرفداران، این شرکت توانسته است در نهایت به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کند. شوهی ماتسوموتو نیز که تهیه کننده این مجموعه است، اعلام می کند که در سال آینده اطلاعات بیشتری در خصوص این بازی به اشتراک خواهیم گذاشت.

رونمایی بازی Street Fighter 6

با بازی Street Fighter بیشتر آشنا شوید

6 سال پیش بازی استریت فایتر نسخه 5 منتشر شد و این بازی مبارزه ای که محتوای چندانی نداشت بسیار مورد انتقاد قرار می گرفت. باید در نظر داشت که Capcom با آپدیت هایی که در خصوص بازی Street Fighter 5 ارائه کرد، توانست این بازی را به یکی از باکیفیت ترین بازی های موجود در سبک مبارزه ای تبدیل کرد. در نظر داشته باشید که این شرکت با توجه به سابقه و تجربه ای که در خصوص نسخه قدیمی داشته است، می تواند به خوبی از پس ساخت Street Fighter 6 بر بیاید.

محمد شفیعی

دنیا برای من در یک لحظه قفل شد. پاییز سال 1930 و شخصیت به یادماندنی توماس آنجلو. بازی کردن واقعا احساس رهایی به من میده. من بازی میکنم چون قطعا هیچوقت نمیتونم به 1930 نیویورک برگردم. بازی می کنم چون هیچوقت با دوستانم نمیتونم یه گنگ مافیایی رو توی شهری که هستم رهبری کنم. محمد شفیعی، کسی که از بچگی پای ثابت بازی های کامپیوتری بوده، سعی میکنه که بدون در نظر گرفتن سلیقه شخصی، محتوایی رو برای شما آماده کنه که بررسی، انتخاب و خرید از تک سیرو آسون تر بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا