اخبار بازی

ویژگی جالب قابلیت ارتقاء سلاح در بازی Returnal

به تازگی ویدئویی از بازی Returnal منتشر شده که در آن قابلیت های ویژه و جالب این بازی یعنی ارتقاء سلاح و نحوه مبارزات کاراکتر اصلی گیم به نمایش گذاشته شده است. شرکت بازی سازی هاوس مارک که در حال تولید جدیدترین محصول خود یعنی بازی Returnal می باشد اخیرا اقدام به انتشار ویدئو ای از گیم پلی این بازی هیجان انگیز کرده است که در آن نحوه مبارزه کاراکتر و قابلیت ارتقاء سلاح های بازی نمایش داده شده است. همچنین تعداد تصویر از بازی Returnal در وبلاگ اختصاصی پلی استیشن ( PlayStation ) انتشار یافته که در آن کاملا به شرح دادن این ویژگی ها پرداخته شده است. طبق آمار بدست رسیده حدود 10 نوع سلاح مختلف را می توان در طول بازی بدست آورد که علاوه بر آن می توان از 90 نوع ابزار اضافه برای ارتقا دادن این ده سلاح کمک گرفت. یکی از ویژگی های هیجان انگیز این ده سلاح این است که هر کدام از آن ها قابلیت تغییر به حالت تک تیرانداز را دارند که این موضوع خود می تواند جالب باشد. به گفته شرکت سازنده پلیر ها پس از گذراندن 3 مرحله می توانند برای یک بار به ابزار های مورد نیاز برای ارتقا سلاح دسترسی پیدا کنند.

بازی Returnal

تغییر کامل سلاح

یکی از ویژگی های منحصر به فرد قابلیت ارتقاء سلاح در بازی Returnal این است که استفاده از هر کدام از ابزار های ارتقاء می تواند نوع شلیک و قدرت اسلحه ها را تغییر دهد. برای مثال اسلحه Spitpaw Blaster که در حالت معمولی یک شات گان می باشد پس از ارتقاء به یک اسلحه کاملا پرقدرت تبدیل می شود که گلوله های شلیک شده از آن می تواند حالت انفجاری داشته باشد یا مانند اسید دشمن ها را ذوب کند. نکته قابل توجه این است که در بازی Returnal این قابلیت نیز وجود دارد تا به کمک ارتقاء سلاح از یک اسلحه در کنار یک حالت سپر حفاظتی استفاده کند که می تواند بسیار عجیب و جالب باشد. همچنین اطلاعات بدست آمده از ویدئو منتشر شده نشان می دهد که در بازی Returnal تغییر ماهیت اسلحه ها و شلیک با آن ها می تواند لذت بخش باشد به عنوان مثال نابود کردن دشمنان با انرژی الکتریکی و یا اسید تجربه جدیدی را به پلیر ها خواهد داد. البته دشمنان در این بازی کاملا با یکدیگر متفاوت بوده و نیاز است تا با هر کدام از آن ها با سلاح خاصی جنگید که البته انتخاب آن بستگی به بازیکن مورد نظر خواهد داشت.

بازی Returnal

گیم پلی بازی Returnal

گیم پلی بازی Returnal در سبک روگ لایک بوده و داستان بازی به صورت متوالی و پشت سر هم اتفاق می افتد و اگر شخصیت بازی در مرحله ای کشته شود ادامه بازی از همان قسمت صورت خواهد گرفت. پس از شروع اولین مرحله از بازی، تعدادی آیتم به صورت کاملا رندوم در اختیار پلیر قرار می گیرد که این آیتم ها در طول بازی قابل استفاده می باشند. در طول بازی امکان استفاده از ابزار هایی مانند Dismantler یا Kinetic Siphon وجود خواهند داشت که برای افزایش سلامتی از دست رفته کاراکتر بازی قابل استفاده بوده و همچنین می توان از آن ها برای استفاده از بمب های هوشمند کمک گرفت. در نهایت آخرین ویژگی جالب این بازی وجود برخی منابع لوت بوده که به شکل مخازن مختلف می باشند و می توان از آن ها تجهیزات خوبی بدست آورد. همچنین وجود Obolites می تواند کمی بازی را آسان کند به خاطر این که استفاده از آبولیت به عنوان یک گزینه برای فعال کردن چک پوینت ها به حساب می آید و به کمک آن دیگر نگران از دست دادن لوت و سلاح ها نخواهید بود.

بازی Returnal به گفته سازندگان آن در تاریخ 19 مارس 2021 (29 اسفند 99) منتشر می شود و اولین نسخه از آن برای پلی استیشن 5 خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا