اخبار بازی

کار بر روی پرهزینه ترین پروژه تاریخ بندای نامکو توسط تهیه کننده سری Tekken

تهیه کننده و کارگردان سری بازی های Tekken تحت عنوان کاتسوهیرو هارادا در آخرین مصاحبه ای که منتشر کرده، اعلام داشته است که در حال حاضر با همکاری بندای نامکو در حال کار بر روی پرهزینه ترین پروژه تاریخ این شرکت است.

وب سایت Gematsu گزارش داده است که کاتسوهیرو هارادا در جریان استریم زنده Piro Live! New Year’s Eve Special 2021 عنوان داشته است که پروژه جدیدی که با همکاری بندای نامکو در حال کار کردن بر روی آن می باشد، پر هزینه ترین پروژه تاریخ این شرکت بزرگ محسوب می شود.

سخنان هارادا درباره پرهزینه ترین پروژه تاریخ BANDAI NAMCO

کاتسوهیرو هارادا در این باره گفته است که:

به عقیده من عنوان جدید پرهزینه ترین پروژه شرکت بندای نامکو( BANDAI NAMCO ) در تمام طول تاریخ این شرکت می باشد. باورنکردنی است که مدیران این شرکت نیز این موضوع را تایید نموده و این پروژه را گران ترین پروژه تاریخ شرکت خود می دانند. آنچه در حال حاضر موجب عدم آغاز روند توسعه پروژه مذکور شده است، شیوع ویروس کرونا می باشد.

هارادا در ادامه افزود:

اگرچه هرگز فکرش را نمی کردم که به غیر از سری Tekken به ساخت عنوان دیگری در سبک های مبارزه ای بپردازم، اما در حال حاضر اقدام به ساخت عنوانی به جز بازی های سبک مبارزه ای نموده ام که البته نمی توانم جزئیات بیشتری را در این رابطه بیان کنم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا