اخبار بازی

بخش آنلاین بازی The Last of Us Part 2 یک مولتی پلیر قوی و عالی خواهد بود

بازی The Last of Us Part 2 در بهار سال 99 برای دارندگان کنسول پلی استیشن 4 (PS4) منتشر شد و توانست بازخورد های بسیار مثبتی را دریافت کند. در ادامه کمپانی سازنده این بازی اعلام کرده که بخش مولتی پلیر و بخش آنلاین بازی The Last of Us Part 2 در انتهای سال 2020 منتشر می‌شود.

در حالی که چند ماهی از انتشار نسخه جدید از بازی The Last of Us Part 2 می گذرد شرکت ناتی داگ (Naughty Dog) اعلام کرد که بخش آنلاین بازی The Last of Us Part 2 برای طرفداران و بازی کننده‌های این مجموعه ساخته و منتشر خواهد شد. این خبر در زمان رویداد سالانه روز The Last of Us منتشرشده است.

در طی مراسم روز The Last of Us که هرسال در تاریخ 28 سپتامبر برگزار می‌شود نیل دراکمن کارگردان بازی The Last of Us Part 2 طی یک بیانیه ای اعلام کرد که بخش آنلاین بازی The Last of Us Part 2 باعث تعجب و غافلگیری بازیکنان خواهد شد. دراکمن در ادامه صحبت های خود اعلام کرد که بخش آنلاین بازی ارزش صبر کردن را خواهد داشت.

بازی the last of us part 2

در اینکه بخش آنلاین بازی ps4 همانند نسخه اصلی بازی عالی و با کیفیت خواهد بود شکی نیست. قبل از انتشار نسخه اصلی بازی The Last of Us Part 2 کمپانی ناتی داگ اعلام کرد که بخش آنلاین بازی آخرین بازمانده از ما قسمت ۲ هم‌زمان با نسخه اصلی منتشر نمی‌شود و برای بازی کردن آن باید حداکثر یک سال صبر کرد. این روند در هنگام عرضه بازی آنچارتد 4 نیز انجام شد. در ان زمان برای اینکه تمرکز بازی کننده روی بخش داستانی بازی باشد و تیم سازنده نیز تمرکز و زمان بیشتری برای بخش آنلاین بازی داشته باشد، بخش آنلاین بازی با وقفه ای یکساله برای کاربران منتشر شد. همین امر باعث شد که توجه کاربران به بخش آنلاین بیشتر از قبل جنب شده و تیم سازنده نیز یک پخش آنلاین بی نقص را تحویل کاربران خود بدهد.

حال با توجه به سابقه این شرکت در ساخت یک بخش چند نفره آنلاین موفق انتشار این می رود که بخش آنلاین بازی The Last of Us 2 نیز موفق ظاهر شود. حتی شایعاتی وجود دارد که پخش آنلاین این بازی به عنوان یک نسخه رایگان برای تمامی کاربران پلی استیشن منتشر خواهد شد و حتی برای انتشار آن روی پلی استیشن 5 نیز برنامه ریزی هایی صورت گرفته است.

بر اساس اطلاعات منتشرشده از یکی از کارکنان کمپانی ناتی داگ بخش آنلاین بازی The Last of Us 2 بسیار بزرگ‌تر و وسیع تر از یک بخش آنلاین معمولی است. دیگر نمی توان از آن به عنوان یک بخش فرعی یاد کرد. با این حال همچنان تاریخ عرضه دقیق این پخش آنلاین اعلام نشده و حتی تریلر و تصویری از این بخش نیز منتشر نشده است.

به همین دلیل باید احتمالاً در سال 2021 منتظر انتشار این بخش آنلاین عظیم بوده و همچنان پیگیر اخبار منتشرشده از سوی استودیو ناتی داگ باشیم.

 

محمد شفیعی

دنیا برای من در یک لحظه قفل شد. پاییز سال 1930 و شخصیت به یادماندنی توماس آنجلو. بازی کردن واقعا احساس رهایی به من میده. من بازی میکنم چون قطعا هیچوقت نمیتونم به 1930 نیویورک برگردم. بازی می کنم چون هیچوقت با دوستانم نمیتونم یه گنگ مافیایی رو توی شهری که هستم رهبری کنم. محمد شفیعی، کسی که از بچگی پای ثابت بازی های کامپیوتری بوده، سعی میکنه که بدون در نظر گرفتن سلیقه شخصی، محتوایی رو برای شما آماده کنه که بررسی، انتخاب و خرید از تک سیرو آسون تر بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا