مقالات

25 بازی سبک RPG که نباید از دست بدهید!

ماه های زمستان شروع شده است و آغاز کردن یک بازی سبک RPG می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما باشد تا بتوانید یک دنیای جدید را امتحان کنید. برای مثال شما می توانید در یک سرزمین قرون وسطایی یا یک کهکشان علمی تخیلی نقش آفرینی کنید و یا با یک بازی سبک RPG آخرالزمان را به تاخیر بیندازید! 25 بازی سبک RPG که در این مقاله معرفی شده است، روی پلتفرم های Nintendo Switch، PC، Xbox Series X و PS5 که از جدیدترین نسل های بازی می باشند قابلیت اجرا می باشد.

بازی های نقش آفرینی یا بازی سبک RPG را می توان یکی از بهترین انتخاب ها دانست که داستان های جذاب و گیم پلی بسیار خیره کننده ای دارند. از بازی هایی که به صورت فضایی مانند Mass Effect گرفته تا درام های کارآگاهی Disco Elysium و یا فانتزی های هیولایی The Witcher 3 گرفته تا سایر بازی ها، می توانند شما را ساعت ها سرگرم کنند. در نظر داشته باشید که این لیست بر اساس MMORPG گردآوری شده و بررسی آن قطعا می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد.

در صورتی که علاقمند به بازی های علمی تخیلی هستید یا بازی های فانتزی و هیولا و جادو را دوست دارید در بازی تجربه کنید، لیست بیست و پنج بازی سبک RPG را بررسی کنید تا بتوانید عملکرد بسیار زیادی را داشته باشید. در ادامه لیست کامل بازی ها را به شما معرفی کنیم.

25- بازی Monster Hunter : World

25 بازی سبک RPG که نباید از دست بدهید

در این بازی همانطور که از نامش پیداست، شما باید هیولا ها را شکار کنید. این بازی جایزه اصلی مجموعه Diablos را دریافت کرده است و هیجان شکار را می تواند برای شما به ارمغان بیاورد. در نظر داشته باشید که در این بازی شما باید هیولا ها را شکار کرده و آن ها را از بین ببرید. شما می توانید سلاح های مختلفی را در دسترس داشته باشید و پس از این که شما یک اسلحه اختصاصی را پیدا کردید، می توانید با استفاده از آن در دنیای بازی یکه تازی کرده و آن ها را بکشید. در نیمه دیگر بازی Monster Hunter : World شما می توانید رویدادهای جدیدی را پیدا کرده و با شخصیت های بسیار جذابی مبارزه کنید. مدیریت در این بازی سبک RPG بسیار مهم است و شما همواره باید با دقت بسیار زیادی پیشروی داشته باشید.

24- بازی Borderlands 2

بازی Borderlands 2

در بازی سبک RPG به نام Borderlands 2 شما قادر خواهید بود تا قهرمان دوست داشتنی خود را انتخاب کنید. درخت مهارتی که در این بازی وجود دارد و شخصیت های بسیار زیادی که شما می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید، به شما امکان می دهد که یک گزینه بسیار جذابی داشته باشید. بازی فوق در سبک جادوگری بوده و شما می توانید دشمنان خود را مسموم کنید. شخصیت هایی مانند Gunzerker، Siren و Moxie در دسترس شما در این بازی می باشد.

تیراندازی و غارت از دیگر ویژگی های بازی سبک RPG در دسترس شما می باشد. شخصیت سازی با جزئیات بسیار زیادی دنبال می شود و همچنین باید در نظر داشته باشید که اسلحه های متنوعی در دسترس شما می باشد تا بتوانید شخصیت و اسلحه مورد نیاز خود را پیدا کنید. پس در صورتی که به دنبال یک بازی سبک RPG هستید که از هر لحاظ فوق العاده باشد، قطعا Borderlands 2 می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد.

23- بازی Final Fantasy 7 Remake

بازی Final Fantasy 7 Remake

 • بازی در پلتفرم های PS4 و PS5 در دسترس است.

Final Fantasy را می توان یکی از بهترین های بازی سبک RPG به شمار آورد که محبوبیتی جهانی پیدا کرده است. در واقع با توجه به این مسئله، Final Fantasy Remake می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما به خصوص برای گیمرهای پلی استیشن به شمار رود. دنیایی که جزئیات زیبایی در آن در نظر گرفته شده است، بزرگتر شده است و شما می توانید یک بازی حماسی داشته باشید. شما احساس می کنید که در این دنیا زندگی می کنید و قطعا یکی از گیرا ترین بازی های سبک RPG به شمار رود. Final Fantasy Remake یک بازی بسیار نزدیک و حتی بهتر از نسخه اصلی به شمار می رود.

تنظیمات بازی با شخصی سازی بسیار زیادی در دسترس شما می باشد و همچنین سیستم مبارزاتی که در بازی در نظر گرفته شده است بسیار پویا می باشد. در نظر داشته باشید که شخصیت های مورد علاقه شما با عمق و شخصیت سازی بهتری را پیدا کرده است و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با بازی ارتباط بسیار نزدیکی را داشته باشید.

22- بازی Middle Earth : Shadow of War

بازی Middle Earth : Shadow of War

یک سیستم Nemesis در بازی Middle Earth : Shadow of War در دسترس است و نقش آفرینی را بسیار بهتر می کند و از این روی می توان گفت که این عنوان بازی، یکی از بهترین های بازی سبک RPG به شمار می رود. نفرت، حس اصلی است که در بازی وجود دارد. شما در ابتدای بازی کشته می شوید و سپس باید به دنبال ورود به دنیاهایی هستید و باید با شخصیت های شرور بازی به مبارزه بپردازید. در نظر داشته باشید که بازی بسیار سرگرم کننده می باشد و همین مسائل Shadow of War به یکی از عناوین بازی سبک RPG به شمار می رود. شما می توانید در بازی مبارزه کنید و یا از روش های دیگر نیز می توانید برای پیشرفت در بازی استفاده کنید. در واقع می توان گفت که در لیست بازی های سبک نقش آفرینی، این بازی یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما می باشد که امروزه در دسترس شما قرار گرفته شده است.

21- بازی Nier Automata

بازی Nier Automata

 • بازی در پلتفرم های PS4، PS5 و PC در دسترس است.

در صورتی که موسیقی متن در بازی سبک RPG برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد و مبارزات نرم و ابریشمی را دوست دارید، Nier Automata می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد. شلیک کردن و ماجراهای مختلفی که در بازی وجود دارد را می توان از دیگر نقاط قوتی دانست که باعث می شود این بازی بسیار مورد توجه قرار گیرد. بازی راوی نبردی است که میان سه قهرمان دیوانه روی می دهد و این مبارزات با هیپنوتیزم مشخص شده و شما وظیفه هک کردن و از بین بردن دشمنان خود را دارید. زمانی که سفارشی سازی در بازی برای شما مهم است، شما می توانید این بازی را انتخاب کنید.

از مهم ترین عناصری که برای سفارشی سازی در دسترس شماست می توان به عناصر رباتی اشاره نمود. در طول بازی یک تراشه در سر شما قرار دارد و شما می توانید آن را انتخاب کنید و یا بسته به دشمنانی که دارید می توانید آن ها را تعویض کنید. همچنین اطلاعات مربوط به بازی را باید در طول گیم پلی به دست بیاورید تا در نهایت به مشکل برخورد نکرده و مجبور به بازگشت به بازی نداشته باشید.

20- بازی The Outer Worlds

The Outer Worlds

The Outer Worlds را می توان یکی از بازی هایی است که در آن شخصیت شما باید استعداد خود را نشان دهد و یکی از بهترین های بازی سبک RPG به شمار می رود که دیالوگ های بسیار خوب و شخصیت های عالی دارد. شما در این بازی به دنیای جذب می شوید که قطعا می تواند بسیار جذاب باشد و شما را ساعت ها سرگرم کنید. در نظر داشته باشید که شما باید دیالوگ ها را خودتان انتخاب کنید و صحبت کردن با ساکنان Halcyon می تواند شما را خوشحال کند. از دیگر موارد بسیار خوبی که در خصوص این بازی سبک RPG باید در نظر داشته باشید، انیمیشن های جذاب در کنار گیم پلی با کیفیت بسیار بالاست. تصمیم های شما در بازی بسیار دشوار خواهد بود و شما باید به طور واقعی در این بازی نقش آفرینی کنید. The Outer Worlds را می توان یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های این لیست دانست.

19- بازی Kingdoms Hearts 2

Kingdoms Hearts 2

 • بازی در پلتفرم PC در دسترس است.

قسمت دوم سه گانه Kingdom Hearts به عنوان برترین قسمت به شمار می رود و یکی از برترین گزینه های این فرنچایز نیز شناخته می شود. سه سال پس از نسخه اول منتشر شده است و داستان پسری جوان به نام سوراست که با یک کلید اسرار آمیز می تواند به دنیای دیزنی سفر کند. وی وظیفه دارد که از گسترش قلوب شیطانی در بازی جلوگیری کند. شما در بازی می توانید خشونت را مشاهده کنید و همچنین در جهان های کوچک این بازی سبک RPG می توانید ماجراهای مختلفی را پشت سر بگذارید.

در نظر داشته باشید که به شکل شدیدی در طول بازی باید یک احساس دشواری را خواهید داشت ولی طراحی بازی به گونه ای است که در عین گستردگی، برای شما قابل درک خواهد بود. مبارزات و گیم پلی را می توان از مهم ترین ویژگی های بازی Kingdom Hearts 2 به شمار رود. شما همچنین می توانید با افزودن Drive Forms توانایی های جدیدی را داشته باشید. بازی برای گیمرهایی که علاقمند به نقش آفرینی در طول بازی هستند می تواند گزینه ای مناسب باشد و برخلاف تصوری که دارید، نبردهای خشنی در طول بازی روی می دهد.

18- بازی The Division 2

25 بازی سبک RPG که نباید از دست بدهید

یک بازی سبک RPG که امکان اجرای آن با دوستان شما وجود دارد. یکی از برترین گزینه های پیش روی شماست که نباید از دست بدهید. یک دنباله بسیار عالی در دسترس شما که واکنش پذیر به تصمیماتی است که شما در طول بازی می گیرید. در واقع باید در نظر داشته باشید که پایگاه های شما بر اساس تصمیمات شما طراحی و ساخته و کنترل می شوند و شما می توانید در بازی The Division 2 انتظار یک بازی اکشن و تماشایی را داشته باشید. مکان هایی در بازی در دسترس شماست که باید آن ها را خراب کنید و همچنین داستان بازی بسیار کوچک خواهد بود. در صورتی که شما می خواهید گیم پلی های متعددی را در طول این بازی سبک RPG در دسترس داشته باشید، قطعا برای شما در دسترس شما خواهد بود.

17- بازی Assassin’s Creed Valhalla

25 بازی سبک RPG که نباید از دست بدهید

بازی Assassin’s Creed Valhalla را می توان یکی از برترین بازی هایی دانست که در این فرنچای عرضه شده است و یکی از عناصر بسیار مورد توجه برای طرفداران بوده است. باید در نظر داشته باشید که ماموریت های بسیار زیادی در این بازی سبک RPG در دسترس شماست و باید در نظر داشته باشید که باید در حملاتی که از سوی وایکینگ ها انجام می شود، شرکت کرده و همچنین از غنایم بازی استفاده کنید. شما باید قراردادی که میان قاتلین در بازی وجود دارد را تکمیل کرده و در نهایت شما می توانید به یک کشتی وایکینگ بروید و باید در نظر داشته باشید که توانایی خدمه خود را بیشتر کنید. داستان این بازی سبک RPG بسیار جذاب است و در انگلستان قرن نهم روی می دهد. شما می توانید این بازی را بدون هرگونه مشکلی پیش ببرید.

16- بازی Persona 5 Royal

Persona 5 Royal

 • بازی در پلتفرم های PS4 و PS5 در دسترس است.

مدرسه در حالت عادی یک فضای بسیار سخت است ولی در این بازی بسیار سخت تر می شود. زمانی که شما به عنوان یک آلتر ایگو شناخته می شوید که شب ها در یک قلمروی ماوراالطبیعی هستید و باید با افرادی بجنگید که به خون شما تشنه هستند. Persona 5 Royal را می توان یک نسخه بسیار جدیدتر از Persona 5 دانست. یکی از بهترین های بازی سبک RPG به شمال می رود که در سال 2017 منتشر شده است. بسط زندگی شخصی پلیر و گیم پلیر به خوبی در این بازی انجام می شود و بیشتر از 100 ساعت گیم پلی را در این بازی می توانید داشته باشید. شما در این بازی می توانید این فرصت را داشته باشید که در مورد یک دانش آموز مرموز و مشاور مدرسه اطلاعات کسب کنید. در صورتی که PS4 یا PS5 ندارید، می توانید از پورت سوئیچ که برای این بازی سبک RPG در نظر گرفته شده است استفاده کنید.

15- بازی Stardew Valley

25 بازی سبک RPG که نباید از دست بدهید

شهر Pelican میزبان شما در این بازی سبک RPG است و شما پس از آن که مزرعه پدربزرگ خود را به ارث برده اید، می توانید یک باغ پر از میوه ها و سبزیجات را بسازید و یا می توانید یک روستای مورد نظر خود را بنا کنید. هر چقدر که در این بازی پیشرفت می کنید، می توانید روابط دوستانه خود را بهبود بخشیده و یا محصولات خود را به فروش برسانید تا در نهایت بتوانید پول بیشتری به دست بیاورید. در نظر داشته باشید که در این بازی سبک RPG همچنین می توانید ماهیگیری کرده و زندگی خود را هر طور که دوست دارید بگذرانید. برای کسانی که یک روال بدون استرس را از بازی انتظار دارند، Stardew Valley می تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد و شما قادر به خرید و استفاده از این بازی داشته باشید.

14- بازی Dragon Quest 11 : Echoes of an Elusive Age

Dragon Quest 11 : Echoes of an Elusive Age

اگر به دنبال یک بازی سبک RPG هستید که مبارزات در آن به بهترین شکل به نمایش درآمده باشد، قطعا این بازی می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و شما می توانید در مبارزات آن شرکت کنید. شخصیت های فرعی که در این بازی سبک RPG در دسترس شماست، جذابیت آن را برای شما چندین برابر می کند و همچنین شما می توانید قهرمان های بسیاری را در بازی مشاهده کنید. موسیقی متن بازی بسیار جذاب بوده و شما با خرید این بازی می توانید ساعت ها سرگرم باشید.

13- بازی Demon’s Souls Remake

Demon’s Souls Remake

 • این بازی در پلتفرم PS5 در دسترس است.

یکی از برترین بازی هایی که تا به حال منتشر شده است و در دسترس شما می باشد. بازی Demon’s Souls Remake را می توانید با دنیای تخیلی که مجددا طراحی شده است یکی از برترین عناوین بازی سبک RPG دانست که امروزه عرضه شده است. معماری و طراحی بصری این بازی به طور کامل بازسازی شده است و یک بازی باکیفیت نسل نهمی شناخته می شود. رمز و رازهای بازی بسیار جذاب است و شما می توانید جزئیات ترسناکی را در این بازی مشاهده کنید.

شخصیت ها و سلاح ها قابلیت انتخاب دارند و شما می توانید از این بازی سبک RPG بیشترین لذت را ببرید. این بازی قطعا شما را تحت تاثیر قرار خواهد کرد و حتی در زمانی که شما به حیوانات نزدیک می شوید و یا با آن ها درگیر می شوید، انیمیشن های بسیار جذابی برای شما اجرا می شود.

12- بازی Dragon Age : Inquisition

Dragon Age : Inquisition

این بازی درام می تواند تا حد بسیار زیادی شخصیت شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. شما در این بازی به ماجراجویی های بسیار عظیم و خطرناکی می روید که همین امر باعث می شود که تا حد زیادی احساسات خود را از دست بدهید. بازیکنان در این بازی سبک RPG همواره به دنبال آن هستند که شما را از بین ببرند و باید در نظر داشته باشید که با دور کردن جادوگران می توانید میزان پیشرفت بسیار بیشتری را در بازی داشته باشید. شناخت شخصیت های بازی یکی از مهم ترین نیاز های شما در این بازی به شمار می رود.

11- بازی World of Warcraft

بازی World of Warcraft

 • این بازی در پلتفرم PC در دسترس است.

پس از 15 سال، هنوز هم نام بازی World of Warcraft به عنوان یکی از برترین های بازی سبک RPG به شمار می رود و در حال حاضر هنوز هم محتوای جدید و به روز رسانی برای این بازی ارائه می شود و می توانید آن را ادامه دهید. در نظر داشته باشید که این بازی هم مانند بازی های Shadowlands شما را به دنیای پس از مرگ برده و چهار منطقه بزرگ و جدید را به شما معرفی می کند. شما در طول بازی باید یک Covenant را انتخاب کرده و به آن وفادار باشید. همچنین شما می توانید کشاورزی کرده و مینی بازی های سبک زامبی را داشته باشید. نبردهای مربوط به حیوانات خانگی و همچنین کامل کردن پازل ها و اتمام ماموریت ها در کنار کشف مناطق جدید از مهم ترین نیازهای شما برای این بازی سبک RPG به شمار می رود.

10- بازی Disco Elysium

بازی Disco Elysium

در این بازی شما به عنوان یک کارآگاه شناخته می شوید که مشکل نوشیدن الکل و استعمال مواد مخدر گریبانتان را گرفته است و در ابتدای داستان بازی شما قصد خودکشی دارید. در طول بازی مبارزه ای به صورت سنتی وجود ندارد ولی در نهایت شما باید سعی کنید که آزمون های مهارتی را پشت سر بگذارید و درام ها را پشت سر بگذارید. بازی به گونه ای است که احتمالا شما را به خود جذب خواهد کرد. شما باید دلیلی برای زندگی کردن این کارآگاه باشید و مشکلات را پشت سر بگذارید. همه چیز به تلاش شما در طول این بازی سبک RPG بستگی دارد و باید در نظر داشته باشید که رفع مشکلات شاید در برخی از قسمت ها بسیار سخت باشد.

9- بازی Bloodborne

Bloodborne

 • این بازی برای پلتفرم های PS4 و  PS5 در دسترس است.

یک شهر غم انگیز در این بازی وجود دارد که بر اساس رمان گوتیک طراحی شده است و مردمان شهر از طاعون رنج می برند. البته به غیر از بیماری، حیوانات و جانوران خطرناک نیز در این بازی سبک RPG وجود دارند و با این وجود این شهر شما را به خود جذب خواهد کرد. باید در نظر داشته باشید که بدترین شرایط را پشت سر بگذارید و همچنین شهر را به گونه ای مدیریت کنید که این مشکلات را پشت سر بگذارید. در نظر داشته باشید که شخصیت شما می تواند یکی از جالب ترین عناوین قهرمانی گوتیک ویکتوریایی باشید. شما یک رمان گوتیک بسیار جذاب را به صورت بازی سبک RPG اجرا خواهید کرد و از این روی می توان گفت که یکی از بهترین عناوین در دسترس شما می باشد.

8- بازی Assassin’s Creed Odyssey

بازی Assassin’s Creed Odyssey

 • این بازی در پلتفرم های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X و PC در دسترس است.

بازی سبک RPG با عنوان Assassin’s Creed Odyssey را می توان یکی از برترین بازی های عرضه شده توسط یوبی سافت دانست که با NPC های بسیار جذابی طراحی شده است و یکی از نقاط قوت آن دیالوگ های آن به شمار می رود. در طول این بازی شما می توانید نبردهای دریایی را پشت سر بگذارید و به مکان های اسرار آمیز پنهان بروید. شما برای روزهای بسیار طولانی مشغول به این بازی خواهید بود و در نهایت می توانید دشمن شماره یک خود را به قتل برسانید. برای بازی 9 پایان در نظر گرفته شده است و نحوه پایان بازی به شیوه پیش بردن ماموریت های خاص در بازی باز می گردد. در نظر داشته باشید که اگر بخواهید به تمامی نقاط بازی دسترسی داشته باشید و آن ها را کاوش کنید، حداقل به 100 ساعت زمان نیاز دارید، در واقع می توان گفت که این بازی، یکی از تکرار نشدنی ترین های بازی سبک RPG به شمار می رود و دیگر هرگز شبیه به آن تکرار نخواهد شد.

7- بازی Elder Scrolls 4 : Oblivion

بازی Elder Scrolls 4 : Oblivion

یک بازی سبک RPG که در آن باید بکشید تا کشته نشوید! به انجمن ها بپیوندید و به مردم و شهروندان عادی کمک کنید. در واقع باید در نظر داشته باشید که این بازی به شما کمک می کند تا بتوانید شخصیت خاص خود را بسازید و همچنین باید در نظر داشته باشید که شما می توانید مانند دیگر بازی ها، سفارشی سازی های بسیاری را در این بازی داشته باشید. همه چیز به شما بستگی دارد، شما هستید که باید بازی را مدیریت کرده و امنیت را در شهر ایجاد کنید، دروازه های شهر را عاری از دشمنان کنید و همه این مسائل باعث می شود تا این عنوان بازی یکی از انتخاب های جذاب پیش روی شما باشد.

6- بازی Star Wars : Knights of the Old Republic

بازی Star Wars : Knights of the Old Republic

گاهی اوقات ممکن است بازی سبک RPG بسیار غیر قابل پیش بینی باشد. در صورتی که شما سبک نقش آفرینی را خیلی دوست ندارید، بهتر است بازی Star Wars Knights of the Old Republic را اجرا کنید. قطعا این بازی شما را به چالش کشیده و یکی از برترین های بازی سبک RPG به شمار می رود. بازی در 4000 سال آینده روی می دهد و شما می توانید سه کلاس شخصیتی را انتخاب کرده و شخصیت خود را با شخصیت های مثبت یا منفی آشنا کنید. در نظر داشته باشید که بازی می تواند بسیار جادویی باشد و فضای فیلم های جنگ ستارگان را به بهترین شکل به نمایش می کشد. از مهم ترین ویژگی های این بازی می توان به یک گیم پلی بسیار جذاب، شخصیت های فرعی بسیار دقیق و همچنین اسلحه های بسیار خوب اشاره نمود که قطعا شما را به خود جذب خواهند کرد.

5- بازی Elder Scrolls 5 : Skyrim

بازی Elder Scrolls 5 : Skyrim

 • این بازی در پلتفرم های PS4، Xbox One، PC و Nintendo Switch در دسترس است.

آزادی بدون محدودیت را می توانید در این بازی سبک RPG تجربه کنید! در واقع می توانید شخصیت خود را انتخاب کنید، کارهایی را انجام بدهید که دوست دارید و دنیای خود را درست کنید. در مسیر ماجراجویی بروید و یا تنها برای امرار معاش خود تلاش کنید. گندم و سیب زمینی بکارید و یا به تهدید اژدهایی بروید که روستای کناری را درگیر کرده است! شما در طول این بازی مجبور به انتخاب ماموریت ها نیستید و باید در نظر داشته باشید که یکی از بهترین بازی های در دسترس شما خواهد بود. شما می توانید وسایل غارت شده را استفاده کنید و یا یک زندگی شرافتمندانه داشته باشید.

4- بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild

بازی Legend of Zelda : Breath of the Wild

 • این بازی در پلتفرم Nintendo Switch در دسترس است.

این بازی نیز مانند عنوان قبلی بازی های برتر RPG یک بازی کاملا انعطاف پذیر است. شما می توانید شخصیت لینک را به یک زره پوش تبدیل کنید و یا حتی به دزدی بروید. شما می توانید بازی را با وجود دنیای آخرالزمانی که دارد نجات دهید و یا حتی می توانید کسب و کار خود را در بازی داشته باشید. به طور کلی گیم پلی این بازی بسیار جذاب طراحی شده است و در میان یکی از برترین های بازی سبک RPG به شمار می رود. شما می توانید ساعت ها سرگرم بازی شده و دنیای خود را گسترش دهید. پس در صورتی که به دنبال یک بازی جذاب هستید، قطعا Legend of Zelda : Breath of the Wild می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و نباید آن را از دست بدهید.

3- بازی Fallout : New Vegas

Fallout : New Vegas

 • این بازی در پلتفرم های PlayStation Now، Xbox One و PC در دسترس است.

در ابتدای این بازی شخصی به سر شما شلیک می کند و شما جان سالم به در می برید، حال در دنیای بازی باید به دنبال وی بپردازید و او را از بین ببرید. در واقع شما باید به گروه های خشن بپیوندید و همین مسئله باعث می شود که شما ماموریت های مختلفی را پشت سر بگذارید. بازی در سبک جهان باز بوده ولی یکی از برترین گزینه ها در سبک RPG نیز به شمار می رود. شما می توانید انتهای بازی را مشخص کنید، مشخص کنید که چطور می خواهید بازی را ادامه دهید، آیا می خواهید بقا پیدا کنید یا می خواهید با دشمنان خود روبرو شوید؟ همه چیز در این بازی برای شما به انتخاب هایی بستگی دارد که شما انجام می دهید. پس می توانید با خیال راحت برای پلتفرم های معرفی شده نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

2- بازی Mass Effect 2

بازی Mass Effect 2

 • این بازی برای پلتفرم های Xbox One و PC در دسترس است.

یک بازی دنباله دار که در آن فرمانده شفرد باید نژادپرستی را در فضا از بین برده و از نابودی جهان جلوگیری کند. شما در یک خانه فضایی بسیار جذاب زندگی می کنید که شما آن را می سازید. سیستم مبارزه در بازی به صورت کامل باز طراحی شده است و باید در نظر داشته باشید که این بازی می تواند توانایی های منحصر به فرد شما را بیشتر کند. در نظر داشته باشید که گیم پلی این بازی سبک RPG شخصی سازی شده و شما می توانید در آن زندگی کنید. شخصیت ها به گونه ای باورنکردنی طراحی شده اند و عشق و احساس به شما در طول بازی آسیب خواهد زد. داستان های مختلفی در پس زمینه روی می دهد و شما باید میان دوستانتان و همچنین زمان، یکی را انتخاب کنید. بزرگی Mass Effect 2 به عنوان یک بازی سبک RPG قطعا شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

1- بازی The Witcher 3

The Witcher 3

 • این بازی برای پلتفرم های PS4، Xbox One و PC در دسترس است.

یک بازی بسیار جذاب در سبک RPG که شما را به مبارزات بسیار سختی دعوت می کند و همچنین شما به داستان آن جذب خواهید شد. بر اساس مجموعه رمانی به همین نام ساخته شده است و شما به سرعت در بازی فرو خواهید رفت. پس باید تنش های بیگانه بودن با دنیا را پشت سر بگذارید و زمان خود را برای کشتن هیولاها و یا زره های گران قیمت و کمیاب صرف کنید. در نظر داشته باشید که گیم پلی بازی برابر با 80 ساعت می باشد و همچنین DLC های دیگری را نیز دانلود کرده و بازی را ادامه دهید. به زبان ساده اگر بخواهیم بگوییم، The Witcher 3 بهترین بازی سبک RPG به شمار می رود که شما در حال حاضر می توانید آن را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا