مقالات

10 استریمر برتر توییچ از لحاظ تعداد فالوور

دنیای بازی های رایانه ای روز به روز در حال پیشرفت است و در این میان، فیلمبرداری از صفحه بازی و اشتراک گذاری آن به یک تجارت بسیار پر سود تبدیل شده است. استریمرهای بزرگی امروزه صفحات بازی های خود را در حین انجام بازی به اشتراک می گذارند و از این راه پول در می آورند.

در فیلم های به اشتراک گذاشته شده از صفحه بازی شما می توانید نکات سرگرم کننده و حتی گاها درام را مشاهده کنید، به بحث در مورد بازی بپردازید و به استریمر مورد علاقه خود در توییچ بپیوندید. ما در این مقاله قصد داریم 10 استریمر برتر توییچ از لحاظ تعداد فالوور را به شما معرفی کنیم. با ما در ادامه همراه باشید.

دهمین استریمر برتر توییچ : Myth با 7341000 فالوور

10 استریمر برتر توییچ از لحاظ تعداد فالوور

علی کابانی یا Myth به عنوان شناخته شده ترین استریمر در خاورمیانه شناخته می شود. با این وجود وی در آمریکا زندگی می کند و طرفداران وی از سراسر جهان او را دنبال می کنند. Myth برای شروع به کار خود، پخش ویدیو به عنوان یک بازیکن Fortnite را انجام داد و حدود دو سال به این موضوع می پرداخت. شروع کار وی در سال 2018 در YouTube کار خود را آغاز کرد.

شروع کار Myth مانند بسیاری دیگر از استریمر های حرفه ای با Fortnite آغاز کرد. سرعت سرسام آور افزایش فالوورهای وی در ابتدای سال 2018 بسیار مورد توجه قرار گرفت و برای شروع وی توانست بیشتر از 200 هزار نفر فالوور را جذب کند. استریم های وی در سال 2018 افراد بیشتری را جذب می کرد تا وی در همین سال کانال توییچ خود را راه اندازی کرد و محتوای خود را در این شبکه به اشتراک می گذاشت.

زمانی که Apex Legends در سال 2019 راه اندازی شد، Myth برای اولین بار پس از اجرای بازی پول دریافت کرد و سپس به تیم SoloMid پیوست تا نقش Valorant را بازی کند. او هم اکنون نیز در حال فعالیت می باشد و به صورت هفتگی بازی های خود را به اشتراک گذاشته و کسب درآمد می کند.

نهمین استریمر برتر توییچ : Ibai با 7728000 فالوور

استریمر Ibai

Ibai را می توان به عنوان اولین استریمر اسپانیایی دانست که نام وی در سراسر جهان به عنوان یک گیمر حرفه ای پیچیده است. در واقع Ibai Lianos از گیمر های قدیمی مسابقات League of Legends بود و توانست حتی بیشتر از Moba Riot شناخته شده و به عنوان نمادی از اسپانیایی زبانان در توییچ شناخته می شود.

Ibai در ابتدا با سرمایه گذاران فعالیت می کرد و کارهای رسانه ای وی جنبه تبلیغاتی بود. وی پس از آن به عنوان یک مجری و یک مفسر کاریزماتیک شناخته شد و در بازی هایی مانند League of Legends کار خود را دنبال می کرد. نمایش شبانه Hoy no se sale را می توان از دیگر فعالیت های رسانه ای وی دانست و همچنین از دیگر کارهای وی می توان به تولید محتوای اختصاصی برای G2 Esports اشاره نمود.

وی کار خود را به صورت حرفه ای از سال 2014 در توییچ آغاز کرد و می توان گفت که در حال حاضر چندین رویداد خیریه را در این شبکه پشت سر گذاشته است. یک برند استریمینگ مخصوص خود دارد و سریال ویژه ای را در کانال توییچ خود به اشتراک می گذارد. وی به عنوان یک مجری توانسته است با افراد مشهوری همچون رونالدینیو و سرخیو راموس مصاحبه کند. در صورتی که شما به زبان اسپانیایی مسلط هستید و یا علاقمند به یادگیری این زبان هستید، دنبال کردن کانال Ibai در توییچ به شما توصیه می شود.

هشتمین استریمر برتر توییچ : The Grefg با 8030000 فالوور

10 استریمر برتر توییچ از لحاظ تعداد فالوور

مارتینز که با نام The Grefg شناخته می شود، اهل اسپانیا بوده و مانند سایر استریمر ها کار خود را با به اشتراک گذاری بازی هایی آغاز کرده است که از کودکی به آن ها علاقمند بوده است. وی در سال 2012 و زمانی که 14 سال داشت، ویدیو های خود را در یوتیوب به اشتراک گذاشت و این کار را می توان اولین کار رسانه ای وی دانست.

شاید روزی که وی به عنوان استریمر کار خود را آغاز کرد، نمی دانست که هشت سال بعد، نشریه فوربس وی را ششمین فرد تاثیرگذار در کشور اسپانیا معرفی می کند و حتی چند ماه بعد، عکس وی روی مجله فوربس چاپ خواهد شد. در کانال این استریمر می توانید بخش هایی از بازی Fortnite را مشاهده کنید که در کنار سایر بازی ها قرار دارد. کار مارتینز اما به تولید محتوای بازی خاتمه پیدا نکرده و وی سه کتاب و سه آهنگ را نیز به انتشار گذاشته است. نامزدی دریافت جایزه بهترین محتواساز بازی و شکستند رکورد گینس با بیشتر از 2468668 بیننده همزمان در رویداد زنده را می توان از دیگر افتخارات وی دانست.

شاید زندگی The Grefg به عنوان یک استریمر برای شما هم جذاب باشد ولی باید بدانیم که وی نیز در طول زندگی حرفه ای نقاط تاریک مختلفی داشته است. برای مثال می توان گفت که تبلیغ ایرپادز اپل برای درام رول به صورت رایگان و ارائه اطلاعات غلط و حتی اتهام کلاهبرداری از سوی برخی طرفداران و دنبال کنندگان باعث شد که اعتراضاتی علیه وی صورت پذیرد. با این وجود مارتینز هنوز هم میلیون ها نفر به عنوان پیرو وفادار در کانال توییچ خود دارد.

هفتمین استریمر برتر توییچ : Pokimane با 8185000 فالوور

10 استریمر برتر توییچ از لحاظ تعداد فالوور

Imane Anys به عنوان استریمر بعدی این لیست معرفی می شود که با نام Pokimane  شناخته شده و ملکه استریمر های زن با بیشترین میزان فالوور به شمار می رود. یک استریمر زن که در دانشگاه مهندسی شیمی می خوانده و اکنون به عنوان یک گیمر حرفه ای در توییچ استریم می کند.

در سال 2017 Pokimane با بیشتر از 450000 فالوور به دلیل شیوه خاص در بازی League of Legends و نظراتی که داشت، به عنوان بهترین پخش کننده ویدیو در توییچ شناخته شد و در همین سال جوایزی را دریافت کرد. در واقع اصلی ترین دلیلی که باعث شد محبوبیت وی افزایش داده شود، همین مسائل و دریافت جوایز بود.

پس از آن،  Pokimane سوار بر موج Fortnite در رویداد های مختلفی شرکت کرد و با تعاملاتی که با دیگر کانال های توییچ داشت توانست مخاطبین بسیاری را به محتوای خود جذب کند. نباید از یاد برد که وی علاوه بر تولید محتوای بازی، محتوای آشپزی را نیز تولید کرده و به اشتراک می گذارد.

وی همچنین موسس Offline TV می باشد و محتوای خود را در آن نیز به اشتراک می گذارد. دو برند لباس و سایر فعالیت های وی که در زمینه برندینگ بوده است باعث شده است تا ملکه استریمرهای توییچ بتواند به این موفقیت دست پیدا کند.

ششمین استریمر برتر توییچ : xQcOW با 9191000 فالوور

10 استریمر برتر توییچ از لحاظ تعداد فالوور

Felix Lengyel که با نام xQcOW نیز شناخته می شود، یک استریمر فرانسوی، کانادایی است که بیشتر اوقات آنلاین خواهد بود و یکی از بحث برانگیزترین شخصیت های توییچ می باشد. وی در League of Legends فعالیت خود را شروع کرد ولی آنطور که سایر مردم تصور می کنند، نتوانست به موفقیت دست پیدا کند.

وی پس از بازی قبلی، بازی Overwatch را آغاز کرد و برای یک سال در چندین تیم بازی کرد تا در نهایت تصمیم گرفت به عنوان یک استریمر شناخته شود. این تصمیم به مدت طولانی ادامه پیدا نکرد و وی وارد ورزش های الکترونیکی شد و در سال 2017 توانست به عنوان ارزشمندترین بازیکن در جام جهانی Overwatch تبدیل شود. البته در برخی از بازی ها وی شکست را پذیرفت.

پس از چند فراز و نشیب وی در آخر تیم خود را به نام Gladiators Legion راه اندازی کرد و در حال حاضر نیز بیشتر از 9 ساعت در روز را به بازی کردن می پردازد. وی محتوای تولید شده خود را در تمامی حوزه ها به اشتراک می گذارد. بازی های پیشنهادی فالوور ها را انجام می دهد و حتی از محیط GTA 5 و در گذشته Valorant به اشتراک گذاشته است.

با توجه به تمامی مطالب بیان شده می توان گفت که وی به عنوان یکی از برترین استریمرهای دنیا به شمار می رود ولی از مهم ترین اقدامات وی می توان به تعلیق و مسدود کردن برخی از حساب های کاربری اشاره داشت. برای مثال برخی از بازیکنانی که در حین بازی Overwatch وی را یک بازیکن تازه کار نامیدند، حساب های کاربری آن ها را به حالت تعلیق درآور.

از دیگر نکات در مورد این استریمر می توان به 4 بار تعلیق شدن حساب کاربری اش در توییچ اشاره نمود و همچنین چند هزار دلار نیز در لیگ Overwatch جریمه شد.

پنجمین استریمر برتر توییچ : Shroud با 9522000 فالوور

استریمر Shroud

Michael Grzesiek به عنوان یک لهستانی کانادایی شناخته می شود و به طور کلی یک گیمر بسیار حرفه ای در ورزش های الکترونیکی می باشد. وی CS:GO را در سال 2018 ترک کرده و به توییچ پیوست. وی توانست پس از تنها یک روز به 100 هزار فالوور دست پیدا کند و 14000 نفر دیگر به زودی به وی پیوستند.

Shtoud به عنوان بهترین استریمر برای Mixer مایکروسافت شناخته می شد و در این زمان تصور می کرد که توییچ به عنوان بهترین استریمر شناخته می شود ولی باید در نظر داشته باشید که وی در حال حاضر با Facebook Gaming همکاری می کند.

با این وجود می توان گفت که توییچ به عنوان مهم ترین پلتفرم در دسترس وی شناخته می شود و اکنون به صورت انحصاری در این شبکه کار می کند. باید در نظر داشته باشید که نیم میلیون بیننده وی را در هنگام استریم به صورت آنلاین می بینند و باید در نظر داشت که محتوای وی با عنوان FPS منتشر می شود.

چهارمین استریمر برتر توییچ : Rubius با 9787000 فالوور

استریمر Rubius

Ruben Gundersen شاید یک نام ناشناخته برای شما باشد ولی باید بدانید که این اسپانیایی، نروژی با 40 میلیون نفر فالوور در یوتیوب و حدود 10 میلیون فالوور در توییچ به عنوان یکی از برترین استریمر های دنیا شناخته می شود. وی در مطالعات دانشگاهی خود در زمینه مدل سازی سه بعدی و انیمیشن را دنبال کرده است و باید بدانید که پیش از ورود به توییچ، در یوتیوب توانست بسیاری را به محتوای خود جذب کند.

Rubius بیشتر در زمینه موضوع بازی در حال تولید محتوا می باشد ولی در زمینه های دیگری مانند محتوای کمدی و یا پرسش و پاسخ نیز محتوا تولید می کند. باید در نظر داشته باشید که وی به صورت همزمان و لایو توانسته است 1.1 میلیون نفر فالوور را به خود جذب کرده و همچنین باید در نظر داشته باشید که استریم وی در زمینه Fortnite در حال فعالیت می باشد.

علاوه بر تولید محتوای آنلاین، Rubius نسبت به انتشار یک کتاب اقدام کرده است. علاوه بر این کتاب، یک کمیک در سه قسمت را منتشر کرده است و باید در نظر داشته باشید که حتی یک انیمیشن اقتباسی بر اساس کمیک وی تولید شده است که در کانال وی منتشر شده است.

سومین استریمر برتر توییچ : Auronplay با 9917000 فالوور

10 استریمر برتر توییچ از لحاظ تعداد فالوور

Raul Genes را می توان به عنوان صاحب بزرگترین کانال توییچ دانست که اسپانیایی است. باید در نظر داشته باشید که وی در یوتیوب نیز حداقل 28.4 میلیون نفر فالوور را به خود جذب کرده است. وی پیش از این که کار خود را به عنوان یک استریمر آغاز کند، به عنوان یک کارگر چاپخانه شناخته می شد که بیشتر از 10 سال در این حرفه فعالیت می کرده است.

Auronplay را می توان یک شخصیت کمدین دانست که همیشه می خواهد با مردم شوخی کند. در واقع رفتارهای وی در حال حاضر وی به دلیل برخی از رفتارهایی که داشته است مورد انتقاد بوده است و به دلیل شوخی هایی که با تیم بارسلونا داشته است، بارتومئو به عنوان شخص مدیر باشگاه از وی شکایت هایی را داشته است.

با این حال می توان گفت که پس از ورود وی به فوربس اسپانیا و GQ باعث شد که شخصیت وی بسیار مورد توجه قرار گیرد و از سوی رئیس جمهور کشور اسپانیا به عنوان وزیر یوتیوب! شناخته می شود. وی در این مورد می گوید که این عنوان را بسیار دوست دارد.

دومین استریمر برتر توییچ : Tfue با 10669000 فالوور

10 استریمر برتر توییچ از لحاظ تعداد فالوور

Turner Tenney که با نام Tfue را می توان به عنوان یکی از شخصیت های استریمر بسیار پر حاشیه دانست که با بیش از 10 میلیون فالوور در توییچ و 12 میلیون فالوور در یوتیوب به عنوان یکی از موفق ترین گیمرها شناخته می شود. وی در کانالی که دارد، محتوایی از Destiny و COD را منتشر می کرد و باید در نظر داشته باشید که پس از ورود به بازی Fortnite انفجاری از جذب فالوور را در کانالش داشت.

وی به دلیل مهارت بسیار بالایی که برای کار با تفنگ دارد بیشتر شناخته می شود و باید در نظر داشته باشید که وی اکانت Epic Games را نیز به فروش می رساند. در نظر داشته باشید که به دلیل همین عملکرد، ممنوعیت ها و محدودیت های بسیاری برای وی در نظر گرفته شد.

دلیل اصلی شهرت وی را می توان شکایتی که از FaZe Clan داشت دانست. در واقع وی علیه این سازمان به دلیل دستکاری در قرارداد به شهرت رسید و دلیل این امر آن بود که تنها 20 درصد از تمام درآمد توییچ و یوتیوب به وی پرداخت می شد.

وی در حال حاضر به صورت مستقل در حال فعالیت است و در Warzone (آموزش بازی Warzone) و بازی های دیگر بتل رویال می تواند بیشتر از 25000 بیننده همزمان را به خود جذب کند.

اولین و برترین استریمر توییچ : Ninja با 16922000 فالوور

استریمر ninja

Richard tyler Blevins به عنوان پادشاه توییچ شناخته می شود و 17 میلیون فالوور در توییچ و 25 میلیون فالوور در یوتیوب دارد. جای تعجب ندارد که بیشتر جمعیت جوان جهان که به صورت حرفه ای بازی می کنند، وی را می شناسند.

Ninja در حومه شیکاگو زندگی می کند و برای شروع Halo 3 را استریم کرد. سپس به ورزش های الکترونیک روی آورد و همین مسئله باعث شد که بسیاری به وی جذب شوند. در نظر داشته باشید که وی تاکنون مشغول بازی بوده است و برنامه پخش بسیار سنگینی را در کنار عنوان استریمر دنبال می کند. از مهم ترین بازی هایی که وی اجرا می کند را می توان Fortnite و Final Fantasy دانست.

پس از این که Ninja توانست رکوردهای توییچ را جابجا کند، با دریک و تراویس اسکات به همراه اسمیت شوستر و برخی دیگر از گیمر ها توانست بسیاری را به خود جذب کند. باید در نظر داشته باشید که معاملات پخش انحصاری وی از طریق پلتفرم ها و بازی ها باعث شده است تا وی بتواند میلیون ها دلار درآمد داشته باشد. با این وجود وی همواره اعلام کرده است که با وجود پول زیاد، هرگز احساس خوشبختی نداشته است.

 

سوالات متداول

[sc_fs_multi_faq headline-0=”p” question-0=”به چه کسی استریمر می گویند؟” answer-0=”کسی که از بازی خود فیلمبرداری می کند و به صورت آنلاین برای بقیه به اشتراک می گذارد” image-0=”” headline-1=”p” question-1=”بهترین استریمر کیست؟” answer-1=”در حال حاظر بهترین استریمر دنیا نینجا با 16922000 فالوور می باشد.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا