مقالات

راهنمای تروفی ها در بازی Demon’s Souls

کاربران درخواست بسیار زیادی نسبت به تولید نسخه ریمیک بازی Demon’s Souls را ارائه کردند و سرانجام سونی با همکاری شرکت Bluepoint Games این بازی را طراحی کرد و آن را در بازار عرضه نمود. پس از بررسی های بازی توسط گیمرهای حرفه ای، می توانیم به این نتیجه برسیم که این بازی یکی از بهترین ها در سبک سولزلایک دانست که در واقع اولین بازی در این سبک نیز به شمار می رود.

در نسخه ریمیک بازی Demon’s Souls می توانیم به این نتیجه برسیم که تغییرات بسیار زیادی از لحاظ ظاهری در بازی به وجود آمده است و در کنار محتویات جدید می توانیم این بازی را یکی از بهترین گزینه ها برای گیمرها بدانیم که قطعا می تواند برای ما جذاب باشد. ما در این مقاله با شما همراه خواهیم بود تا اطلاعاتی را در خصوص تروفی ها و نحوه دریافت آن ها با شما در میان بگذاریم تا در نهایت بتوانید به سادگی این تروفی ها را کسب کنید. در این مقاله با ما همراه باشید.

بازی Demon's Souls برای PS5
تروفی بازی Demon’s Souls

اطلاعات کلی بازی Demon’s Souls

• بازی از لحاظ درجه سختی نمره 5 از 10 نمره را می گیرد و در صورتی که بازی را قبلا روی پلی استیشن 3 بازی کرده باشید، قطعا بازی می تواند دشوارتر از نسخه قبلی باشد. در واقع برای کسب تروفی های بازی باید در نظر داشته باشید که کسب آن ها نمره 7 از 10 را دریافت خواهد کرد.
• تعداد تروفی های بازی در Deon’s Souls 37 عدد است و 1350 امتیاز را برای شما به همراه خواهد داشت. از 37 تروفی بازی، 22 عدد آن ها به عنوان تروفی برنز شناخته می شوند، 9 تروفی به عنوان نقره، 5 تروفی طلا و یک تروفی به عنوان پلاتینیوم شناخته می شود. سه عدد تروفی را باید به صورت آنلاین کسب کنید.
• برای این که بتوانید تمامی تروفی ها را کسب کنید، حداقل سه بار باید بازی را اجرا کنید. در واقع سه عدد تروفی آنلاین و تروفی کشتن باس ها به عنوان مهم ترین تروفی هایی شناخته می شوند که از دست خواهید داد و برای باقی تروفی ها فرصت کافی خواهید داشت. هیچ کدام از تروفی ها گلیج ندارند.
• درجه سختی بازی تاثیری در کسب تروفی ها نخواهد داشت.
• بازی محیط چرخش آزاد ندارد و نمی توانید در محیط بازی آزادانه حرکت کنید.

تروفی Slayer of Trophies

تروفی Slayer of Trophies
دریافت تمامی تروفی های بازی

نحوه گرفتن: برای دریافت این مقام باید بتوانید تمامی تروفی های بازی را کسب کنید.

تروفی Phalanx’s Trophy

تروفی Phalanx’s Trophy
برای دریافت این تروفی باید حتما Phalanx را شکست دهید

نحوه گرفتن: برای این که بتوانید این تروفی را دریافت کنید بایتروفید اولین شیطان بازی Demon’s Souls را شکست دهید. در واقع پس از کشتن وی (شکست دادن Phalanx) به شما این تروفی ارائه خواهد شد.

تروفی Tower Knight’s Trophy

تروفی Tower Knight’s Trophy
تاورنایت را در بازی Demon’s Souls شکست دهید

در صورتی که قصد دارید این تروفی را کسب کنید، باید بتوانید تاورنایت را در بازی شکست دهید. این اهریمن دومین باس در محیط Boletarian Palace شناخته می شود.

تروفی Penetrator’s Trophy

تروفی Penetrator’s Trophy
Penetrator را باید شکست دهید

پس از شکست سومین باس محیط Boletarian Palace و نابود کردن وی می توانید این تروفی را دریافت کنید.

تروفی False King’s Trophy

تروفی False King’s Trophy
False King را از بین ببرید

برای این که تروفی False King را دریافت کنید باید بتوانید شاه دروغین را شکست دهید. برای این که وی را ملاقات کنید، باید به بخش چهارم محیط Boletarian Palace بروید.

تروفی Armor Spider’s Trophy

تروفی Armor Spider’s Trophy
تروفی مربوط به کشتن آرمور اسپایدر

اولین باس ظاهر شده در محیط Stonefang Mines به عنوان Armor Spider در بازی Demon’s Souls شناخته می شود و برای دریافت این تروفی باید وی را شکست دهید.

تروفی Flamelurker’s Trophy

تروفی Flamelurker’s Trophy
کشتن فیلم لرکر

در صورت Flamelurker در باس فایل محیط Stonefang Mines می توانید این تروفی را در بازی Demon’s Souls کسب کنید.

تروفی Dragon God’s Trophy

تروفی Dragon God’s Trophy
خدای اژدها را شکست دهید

خدای اژدها (Dragon God) به عنوان یکی از شخصیت های بازی به شمار می رود که پس از کشتن شخصیت فلیم لرکر باید وی را شکست داده و با کشتن وی می توانید تروفی و اچیومنت دریافت کنید.

تروفی Fool’s Idol’s Trophy

تروفی Fool’s Idol’s Trophy
کشتن Fool’s Idol

یکی از شخصیت های بازی Demon’s Souls می باشد که به عنوان اولین بار در محیط Tower of Latria شناخته می شود و در محیط Prison of Hope قرار دارد و می توانید وی را به قتل برسانید.

تروفی Maneater’s Trophy

تروفی Maneater’s Trophy
شکست Maneater

برای این که این تروفی را کسب کنید، شما باید نسبت به کشتن Maneater اقدام کنید که به عنوان باس دوم در محیط Tower of Latria شناخته می شود. وی به عنوان یک گارگویل به شمار می رود و باید آن را در بازی بکشید.

تروفی Old Monk’s Trophy

تروفی Old Monk’s Trophy
کشتن اولد مونک

Old Monk به عنوان یک هیولا در بازی شناخته می شود و شما پس از شکست آن در بالای برج پس از شکست Maneater می توانید تروفی مربوطه را دریافت کنید.

تروفی Adjudicator’s Trophy

تروفی Adjudicator’s Trophy
کشتن Adjuricator

در محیط بازی Demon’s Souls و پس از شکست اولین باس در محیط Shrine of Storms می توانید این تروفی را به دست بیاورید.

تروفی Old Hero’s Trophy

تروفی Old Hero’s Trophy
شکست قهرمان پیر

یکی از شخصیت های بازی به شمار می رود و Old Hero به عنوان باس دوم در محیط Shrine of Storms شناخته می شود و بازیکنان با شکست وی می توانند این تروفی را به دست بیاورند.

تروفی Storm King’s Trophy

تروفی Storm King’s Trophy
شکست دادن Storm King در بازی Demon’s Souls

در بازی Demon’s Souls، باید با کشتن Storm King به عنوان سومین باس در محیط Shrine of Storm تروفی مربوطه را کسب کنید. وی پس از کشته شدن Old Hero خود را نمایان کرده و باید با وی مبارزه کنید.

تروفی Leechmonger’s Trophy

تروفی Leechmonger’s Trophy
از بین بردن لیچ مونگر در بازی Demon’s Souls

به عنوان اولین باس در محیط Valley of Defilement شناخته می شود و بازیکنان باید در محیط اول این منطقه با وی مبارزه کرده و برای کسب تروفی، وی را به قتل برسانند.

تروفی Dirty Colossus’s Trophy

تروفی Dirty Colossus’s Trophy
کلوسس کثیف را بکشید

در محیط بازی و به عنوان باس دوم Valley of Defilement باید نسبت به کشتن Dirty Colossus اقدام کرده و سپس می توانید تروفی مربوطه را کسب کنید.

تروفی Maiden Astraea’s Trophy

تروفی Maiden Astraea’s Trophy
کشتن میدن استرئیا

از شخصیت های بازی به عنوان باس در محیط Valley of Defilement شناخته می شود و بازیکنان باید نسبت به نابودی وی اقدام کنند تا بتوانند تروفی مربوطه را کسب کنند.

تروفی Return to Form

تروفی Return to Form
کمک به بازیکن برای برنده شدن در باس فایت

پس از این که توانستید در بازی یک باس را شکست دهید، می توانید با میدن این بلک صحبت کرده و وی به شما یک سنگ سفید، مشکی و آبی می دهد که در بخش آنلاین بازی مورد استفاده قرار می گیرد. برای احضار سایر بازیکنان باید در فرم انسانی خود باشید و برای این که بتوانید در جهان سایر گیمرها وارد شوید، باید ظاهر روح به خود بگیرید.

جهت این که این تروفی را کسب کنید، در بازی Demon’s Souls باید به یکی از باس های بازی بروید و از سنگ آبی استفاده کنید تا نام شما بر روی زمین بازی حک شود. سپس می توانید منتظر بمانید تا یک بازیکن دیگر شما را احضار کرده و از شما بخواهد تا باس مورد نظر خود را شکست دهید. پس از کشته شدن باس به صورت یک روح و بدون ظاهر انسانی می توانید این کار را انجام داده و تروفی مورد نظر خود را کسب کنید.
در صورتی که می خواهید با یکی از دوستان خود در بخش آنلاین وارد شوید، می توانید در بخش Setting بازی نسبت به استفاده از یک رمز عبور اقدام کنید تا بتوانید دوستان خود را در بازی راحت تر پیدا کنید.

تروفی Unwelcome Guest

تروفی Unwelcome Guest
از بین بردن یک بازیکن به عنوان یک Invader

استفاده از سنگ چشم سیاه باعث می شود تا بتوانید به جهان بازیکنان دیگر تهاجم انجام دهید و آن ها را از دور بازی خارج کنید. در صورتی که موفق به این کار شوید، تروفی کسب خواهید کرد و ساده ترین راه برای انجام این کار را می توان استفاده از محیط Unwelcome Guest در Tower of Latria می باشد. برای این کار لازم است که از سنگ آبی برای ورود به دنیای سایر بازیکنان اقدام کرده و سپس در یک محیط آنلاین به عنوان اولد مونک شناخته می شوید. در این حالت به عنوان یک Invader شناخته خواهید شد و باید سعی کنید تا بازیکن مورد نظر خود را بکشید.

تروفی One Shall Fall

تروفی One Shall Fall
از بین بردن تاور نایت بدون کشتن تیر انداز ها

یکی از باس فایت ها که مربوط به بازی Demon’s Souls می شود در قسمت تاور نایت باید بدون این که به سمت پله های سمت راست و چپ بروید و تیر اندازها را بکشید، نسبت به از بین بردن تاور نایت اقدام کنید. در این صورت می توانید این تروفی را کسب کنید.

تروفی Brother-in-Arms

تروفی Brother-in-Arms
از بین بردن پنتریور به همراه بیور

در زمان Inner Ward که در سومین بخش محیط Boletarian Palace انجام می شود و در مسیر پیش روی شما دو عدد از Fat Official وجود دارد که باید آن ها را از بین ببرید. این شخصیت ها به سمت پلیر مواد آتشین پرتاب می کنند. پس از کشتن این دو، آیتم های Official’s Cap و Iron Ring of Keys برای شما باز خواهد شد.

پس از انجام این کار ها می توانید به سمت باس فایت تاور نایت باز گشته و دقیقا در راهرویی که پشت در باس وجود دارد، یک در قفل شده پیدا کنید. این در با کلید مربوط به Iron Ring of Keys باز خواهد شد و در این محیط یک زندانی به نام بیور وجود دارد که آن را باید آزاد کنید. پس از این مرحله زمانی که با باس فایت پنتریتور مبارزه می کنید، بیور به شما کمک خواهد کرد.

تروفی Fists of Legend

تروفی Fists of Legend
کشتن Dragon God با استفاده از سلاح Hands of God

برای مبارزه با Dragon God شما باید دو عدد بالیستا داشته باشید و جان وی را تا انتها خالی کنید. پس از آن با چند ضربه شمشیر می توانید وی را بکشید ولی برای به دست آوردن این تروفی می توانید از سلاح دستان خدا استفاده کنید و در فاز انتهایی نبرد حریف را با وی به کشتن بدهید. برای به دست آوردن تروفی باید دو سلاح داشته باشید و هر دو دست راست و چپ باید سلاح دستان خدا را بر تن کرده باشید.

تروفی Time for Rolling

تروفی Time for Rolling
از مسیر عبور کمان ها در محیط Tower of Latria بگذرید

بخش Prison of Hope شما می توانید در محیط Tower of Latria پیش از این که به باس فایت این محیط برسید، یک دستگاه بزرگ را مشاهده خواهید کرد که کمان ها را به صورت متعدد در دو نوبت شلیک خواهد کرد. برای این که تروفی مربوطه را به دست بیاورید باید بدون کشته شدن از میان این مکان ها عبور کنید، برای این کار باید رول بخورید و با زمان بندی انجام داده شده می توانید این تروفی را کسب کنید که کار سختی هم نخواهد بود.

تروفی Not Fooled

تروفی Not Fooled
کسب تروفی Not Fooled

برای کسب این تروفی در بازی Demon’s Souls شما باید در باس فایل Fool’s idol پیروز شوید و به هیچ کلونی ضربه نزنید.

زمانی که به مبارزه Fool’s idol می روید، باید در نظر داشته باشید که این باس از خود چندین و چند کپی تهیه می کند و شما باید همواره باید گزینه درست را مشخص کنید. برای این عمل می توانید از قفل کردن هدف استفاده کنید. در صورتی که زیر نوار جان باس یک علامت قفل به وجود بیاید یعنی شخصیت اصلی را هدف قرار نداده اید و نباید به وی ضربه بزنید. باید مراقب تله هایی که در این راه وجود دارند باشید.

تروفی One Shal Stand

تروفی One Shal Stand
بدون ضربه زدن به Adjudicator وی را بکشید

برای کسب این تروفی باید دقت بسیار زیادی داشته باشید. در حالت عادی می توانید Adjudicator را با استفاده از ضربات وارد شده به بدن وی از بین ببرید که این کار باعث می شود تا وی به زمین افتاده و بتوانید به سر وی ضربه وارد کنید.

برای این که بتوانید این تروفی بازی را به دست بیاورید باید با ضربه زدن به سر وی این کار را انجام دهید و به این منظور می توانید از بالای محیط به واسطه جادو، تیر و کمان و یا آتش این کار را انجام دهید. باید از جان خود در مقابل این اهریمن محافظت کنید.

تروفی May you be unharmed

تروفی May you be unharmed
میدن استرئیا باید بدون کشتن گارل وینلند از بین برود

در مرحله ای از بازی که میدن استرئیا وارد می شود شما باید با یک مبارز که نام وی گارل وینلند می باشد و توسط این باس وارد بازی می شود مبارزه کنید. بدون نبرد با وی اگر بتوانید میدن استرئیا را بکشید، این تروفی از آن شما می شود. برای این منظور می توانید از حقه های مختلفی استفاده کنید ولی ساده ترین راه آن است که یک بار در محل قرارگیری گارل را ملاقات کنید و در تلاش دوم خود به بالای محیط رفته و به وی شلیک کنید. از یاد نبرید که وی تیرهای متعدی را به سمت شما پرتاب خواهد کرد.

تروفی Seekest Soul Power

تروفی Seekest Soul Power
در اختیار گرفتن قدرت Old One

بازی Demon’s Souls به دو صورت به پایان خواهد رسید و در انتهای راه شما می توانید از میان دو راهی که پس از کشتن شاه النت در پیش روی شما وجود دارد، این کار را انجام دهید. راه اول آن است که میدن این بلک را بکشید و قدرت مربوط به Old One را کسب کنید. این کار باعث خواهد شد تا تروفی مربوطه را کسب کنید. در پایان دیگر می توانید میدن این بلک را نکشید و این کار باعث می شود تا روح شما به وی داده شود که در جهت دریافت دیگر تروفی بازی مورد استفاده قرار می گیرد.

تروفی A Dash of Sage

تروفی A Dash of Sage
نجات دادن Sage Freke the Visionary

Sage Freke را می توان به عنوان یکی از مهم ترین شخصیت های بازی (NPC) دانست که زندانی محیط Prison of Hope به شمار می رود. برای کسب این تروفی باید پس از این که مکان اختفای وی را پیدا کردید، به انتهای محیط رفته و در قسمت پشتی دستگاه های پرتاب کننده کمان از دو راه پله به سمت بالاتر از محیط باس فایت را استفاده کنید. در پایان مسیر سمت راست شما می توانید به یک دشمن برسید که در حال جادو کردن است و می توانید او را بکشید که اگر وی را نکشید Fool’s Idol مدام از جادو استفاده کرده و دوباره زنده می شود. پس از این کارها بر روی دیوارهای اطراف می توانید یک Special Key مشاهده کنید که مربوط به زندان Sage Freke می باشد. می توانید محیط را به عقب باز گردانید و وی را بکشید.

تروفی Umbasa

تروفی Umbasa
نجات دادن Saint Urbain

زمانی که وارد بخش The Ritual Path می شوید و در محیط Shrine of Storms می شوید، باید نسبت باز کردن درب اول محیط اقدام کرده و یک احضار کننده را از بین ببرید. پس از آن نباید مسیر را ادامه دهید و باید در محیط بگردید و سنگ های رنگی را پیدا کنید که در انتهای آن یک گودال وجود دارد. در این قسمت یک دارک فانتوم وجود دارد که باید اون را بکشید و Saint Urbain را نجات داده و با وی صحبت کنید.

تروفی Worthy of the Sword

تروفی Worthy of the Sword
تحویل ماکوتو به ساتسوکی

پس از این که برای نجات Saint Urbain مراجعه کردید، یک آیتم را می توانید در بالای چند سنگ مشاهده کنید که در حالت عادی نمی توانید آن را بردارید ولی زمانی که در محیط Shrine of Storms در حالت Pure White قرار داده می شود و پس از کشتن Old Hero یا Storm King برای شما این اتفاق روی خواهد داد. در صورتی که در ظاهر انسانی بیش از اندازه نمرده باشید، یک NPC به نام ساتسوکی پس از شروع بخش اول Shrine of Storms برای شما ظاهر خواهد شد.

ساتسوکی از پلیر می خواهد تا شمشیر ماکوتو را برای وی پیدا کند و زمانی که تندیس جهان شما در حالت Pure White باشد، این آیتم در محل حبس Saint Urbain می باشد. در واقع همین شمشیر است. می توانید این شمشیر را برداشته و پیش وی بروید و با وی صحبت کنید. شمشیر را می توانید به وی تحویل دهید تا تروفی برای شما ذخیره سازی شود.

تروفی Road to Possibilities

تروفی Road to Possibilities
تحویل Searing Demon Soul به اد آهنگر

زمانی که شما در جریان بخش اول از محیط بازی قرار دارید و در محیط Stonefang Tunnels می باشید، بازیکنان یک راه را به شما نشان خواهند داد که در نهایت به اد آهنگر ختم خواهد شد. وی خواهد توانست که شمشیر برای شما بسازد و آن را ارتقا دهد. در صورتی که این کار را می خواهید انجام دهید باید روح باس فیلم لرکر را داشته باشید. پس از کشتن وی می توانید به اد مراجعه کرده و روح باس را به وی تقدیم کنید. در صورتی که اد از شما روح را دریافت نکرد می توانید نزد آرچ استون رفته و دوباره در محیط اسپاون بروید.

تروفی One of the Few

تروفی One of the Few
دریافت سلاح استرله

در ابتدای راه باید در نظر داشته باشید که محیط Valley of Defilement باید در موقعیت Pure White باشد تا بتوانید سلاح استرله را دریافت کنید و سپس نسبت به کسب تروفی اقدام کنید. به فیلم زیر دقت داشته باشید :

تروفی Witch in the Tower

تروفی Witch in the Tower
نجات Yuria the Whitch

برای دریافت این تروفی باید Yuria the Witch را در بازی Demon’s Souls نجات دهید. این کار در فیلم زیر توضیح داده خواهد شد. باید در نظر داشته باشید که ست لباس Official باید بر تن داشته باشید و بازیکنان با کشتن Fat Official جهان بازی می توانید این ست را به دست بیاورید.

تروفی Legacy of the Kings

تروفی Legacy of the Kings
دریافت شمشیر Northern Regalia

مراحل مختلفی وجود دارد تا در نهایت بتوانید شمشیر Northern Regalia را دریافت کنید. برای کسب این شرکت در محیط مربوط به Boletarian Palace باید با یک شخصیت بازی که نام وی Ostrava می باشد آشنا شوید و او را نجات خواهید داد. پس از این که استراوا را نجات دادید، از وی یک کلید دریافت می کنید که تا انتهای داستان وی با شما همراه خواهد بود. این کلید به نام Mausoleum Key می باشد و با کشتن وی نیز این کلید را می توانید به دست بیاورید.

پس از این که کلید را به دست آوردید می توانید به محیط Bloetarian Palace مراجعه کنید و با استفاده از دو راه میان بر در دسترس شما می توانید باس فایت بروید و اهرم های مختلف را امتحان کنید. در یک بخش از این محیط یک شوالیه با چشم های قرمز حضور خواهد داشت که در حال نگهبانی از یک در قفل شده می باشد.

در ادامه بازی باید این شوالیه را بکشید و در را با استفاده از کلید Mausolem باز کنید که در آن یک شخصیت به نام Old King Doran وجود دارد. جان وی را با استفاده از ضربات متعدد به 75 درصد برسانید و در این صورت قدرت شما اثبات خواهد شد و شمشیر DemonBrandt را به شما خواهد داد. سپس می توانید بعد از کشتن False King و دریافت روح وی خود را برای دریافت شمشیر آماده کنید. سپس نیز می توانید شمشیر Soulbrandt را به دست بیاورید و در نهایت می توانید در قسمت New Game+ روح فیلم لرکر را به اد بدهید و با این سه آیتم به نزد وی بروید تا این شمشیر برای شما ساخته شود.

تروفی Sage’s Trophy

تروفی Sage’s Trophy
تروفی پس از خرید تمامی اسپل های جادو

شما برای دریافت این تروفی در بازی Demon’s Souls باید حتما تمامی اسپل های جادو را خریداری کنید که در لیست زیر برای شما بیان خواهد شد.

نام اسپلفروشندهتوضیحات
Acid CloudSage Frekeنیازمند روح درتی کلوسس
Death CloudSage Frekeنیازمند روح استرئیا
FireballSage Frekeنیازمند روح Dragon God
Fire SpraySage Frekeنیازمند روح Armor Spider
Homing Soul ArrowSage Frekeسه روح اولد مونک نیازمند است
Light WeaponSage Frekeنیازمند روح پنتریتور
Poison CloudSage Frekeنیازمند رو لیچ مونگر
Soul RaySage Frekeنیازمند روح Fool’s Idol
WardingSage Frekeنیازمند روح Tower Knight
Cursed WeaponYuria the Witchنیازمند روح پنتریتور
FireStormYuria the Witchنیازمند روح Dragon God
IgniteYuria the Witchنیازمند روح Armor Spider
ReliefYuria the Witchنیازمند روح میدن استرئیا
SoulssuckerYuria the Witchنیازمند روح میدن این بلک
Soul ThristYuria the Witchنیازمند روح اولد مونک
Cloakفروشنده نکسسی جادونیازمند 500 روح
Demon’s Prankفروشنده نکسسی جادونیازمند 500 روح
Flame Tossفروشنده نکسسی جادونیازمند 1000 روح
Enchant Weaponفروشنده نکسسی جادونیازمند 5000 روح
Protectionفروشنده نکسسی جادونیازمند 5000 روح
Soul Arrowفروشنده نکسسی جادونیازمند 1000 روح
Water veilفروشنده نکسسی جادونیازمند 500 روح

تروفی Saint’s Trophy

تروفی Saint’s Trophy
با خرید Miracle های مربوط به بازی این تروفی را دریافت کنید

یک نکته بسیار مهم در خصوص این تروفی که با به دست آوردن تمامی Miracle ها در دسترس شما قرار می گیرد آن است که روح Colorless Demon وجود دارد که در هر دور از بازی می توانید آن را دوباره کسب کنید. با مشاهده ویدیوی زیر می توانید نحوه دریافت این روح برای خرید Miracle ها را یاد بگیرید. شما به سه عدد از آن ها نیاز دارید.

نام Miracleفروشندهتوضیحات
Anti-Magic FieldSaint Urbainنیازمند روح Storm King
BanishSaint Urbainنیازمند روح اولد مونک
CureSaint Urbainنیازمند روح لیچ مونگر
God’s WrathSaint Urbainنیازمند روح Dragon God
RecoverySaint Urbainنیازمند سه روح Primeval Demon
RegenerationSaint Urbainنیازمند روح Adjudicator
ResurrectionSaint Urbainنیازمند روح استرئیا
Second ChanceSaint Urbainنیازمند روح Old Hero
Antidoteفروشنده نکسسی Miracleنیازمند سه هزار روح
Evacuationفروشنده نکسسی Miracleنیازمند بیست هزار روح
Healفروشنده نکسسی Miracleنیازمند پنج هزار روح
Hidden Soulفروشنده نکسسی Miracleنیازمند سه هزار روح

تروفی Kings of Rings

تروفی Kings of Rings
باید تمامی حلقه های بازی را پیدا کنید

در این زمینه باید در نظر داشته باشید که حتما در شروع بازی و زمانی که کاراکتر خود را می سازید باید حلقه Providential را انتخاب کنید چرا که در کسب تمامی حلقه ها دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. با این وجود در صورتی که حلقه را کسب نکردید نگران نباشید و می توانید با استفاده از سلاح Bastard Sword یا Claw و رساندن یکی از این دو اسلحه به سطح هشتم به اد آهنگر مراجعه کرده و سلاح Long Sword of Searching را تهیه کنید. پیش از آن نیز باید به Sparkly the crow مراجعه کنید تا Providential Ring را به شما بدهد.

محمد شفیعی

دنیا برای من در یک لحظه قفل شد. پاییز سال 1930 و شخصیت به یادماندنی توماس آنجلو. بازی کردن واقعا احساس رهایی به من میده. من بازی میکنم چون قطعا هیچوقت نمیتونم به 1930 نیویورک برگردم. بازی می کنم چون هیچوقت با دوستانم نمیتونم یه گنگ مافیایی رو توی شهری که هستم رهبری کنم. محمد شفیعی، کسی که از بچگی پای ثابت بازی های کامپیوتری بوده، سعی میکنه که بدون در نظر گرفتن سلیقه شخصی، محتوایی رو برای شما آماده کنه که بررسی، انتخاب و خرید از تک سیرو آسون تر بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا