آموزش PS4آموزش ایکس باکس

آموزش استریم در توییچ با استفاده از Streamlabs

برای بسیاری از گیمر ها چگونگی ایجاد استریم سوال است و حتی اتصال به توییچ و ما بقی سرویس های استریم کننده از دغدغه های آنها به حساب می آید. در ادامه مطالبی ارزشمند برای پاسخگویی به این سوالات ارائه می شود. در این قسمت آموزش مربوط به Streamlabs بیان می شود اما با توجه به یکسانی الگوریتم های این برنامه ها، یادگیری این برنامه در اجرای سایر برنامه ها نیز کارگشا است.

Stream key چیست؟

در قدم اول باید دانست که Stream key لازمه ی استریم کردن است. Stream key مانند کد از یک سری حروف و ارقام تشکیل شده است که برای ورود به دنیای استریم لازم است. هر شخص Stream key مخصوص به خود را دارد که باید در حفظ آن دقت کرد زیرا در صورت لو رفتن آن هر فرد دیگری می تواند از نام و برند آن کد سواستفاده کند.

حالا باید دید که چگونه می توان یک Stream key داشت. در اولین قدم باید به سرویس استریم کننده ها مراجعه کنید که ما در این آموزش از سیستم توییچ (Twitch) استفاده کرده ایم. اول باید ثبت نام کنید که کاری نداره و مانند دیگر سایت ها می باشد ،سپس باید گزینه Channel and Videos از قسمت تنظیمات انتخاب شود.

تنظیمات توییچ

سپس می توان در صفحه Channel and Videos قسمت Primary Stream key اقدام به ساختن کد اختصاصی کرد. این کد در اتصال سرویس استریم به برنامه استریم قابل استفاده است.

تنظیمات توییچ

کار با Streamlabs

باید دانست در این متن برای آموزش استریم کردن از برنامه Streamlabs استفاده شده است و با توجه به اینکه فضای تمامی برنامه های استریم کننده یکسان است یادگیری این برنامه به تسلط به تمامی برنامه های استریم کننده کمک می کند. برای ادامه روند استریم کردن باید به بخش تنظیمات رفت.

Streamlabs app

سپس باید Stream از منوی باز شده انتخاب و مطابق شکل زیر اطلاعات خواسته شده وارد شود. کدی که از توییچ گرفته شده است باید در قسمت Stream key قرار گیرد. در انتها با انتخاب گزینه Done کار را تمام می کنید.

Streamlabs app

برای اجرای استریم کردن بر روی توییچ کافیست گزینه Go Live انتخاب شود.

تمام سرویس های استریم توان دادن کد استریم را دارند و مطابق روش توییچ می توان از آنها کد گرفت.

‫4 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا