نقد و بررسی

چه انتظاراتی از بازی Assassin’s Creed Shadows داریم؟!

!? What Do We Expect From The Game Assassin's Creed Shadows

پس از انتظارات طولانی مدت، بالاخره قاتلان پا به کشوری می گذارند که در قرن شانزدهم، نا امنی های بسیاری را تجربه کرده است، ژاپن. آشوب دوره آزوچی مویاما در قرن شانزدهم دست مایه اصلی این بازی بوده و در طول گیم پلی این بازی نیز شما می توانید آشفتگی های سیاسی طولانی مدت را در این کشور مشاهده کنید. در واقع ژاپن، در قرن شانزدهم به تازگی روی به شهر نشینی آورده است و یوبی سافت در Assassin’s Creed Shadows به خوبی توانسته است تصویری واقعی را از این کشور به نمایش بگذارد. با این وجود، اگر یوبی سافت انتظار موفقیت از بازی Assassin’s Creed Shadows دارد، باید چه انتظاراتی برای گیمرهای این بازی برطرف کند؟ این سوالی است که شاید برای شما هم پیش آمده باشد و ما در این مقاله از تک سیرو با شما در خصوص انتظارات گیمر از بازی Assassin’s Creed Shadows صحبت خواهیم کرد.

چه انتظاراتی از بازی Assassin's Creed Shadows داریم؟!

چند سبک مبارزه ای در بازی Assassins Creed Shadows شاهد خواهیم بود؟

بیایید قبول کنیم که انتظارات از بازی های ویدیویی در سال های اخیر افزایش داشته است. حالا اگر شرکتی به بزرگی Ubisoft قصد دارد که یک بازی به مجموعه Assassin’s Creed بیفزاید، باید به فکر استفاده از چند سیستم حمله و دفاع بیفتد. در واقع یک مبارز در طول یک بازی نا امید کننده بوده و یوبیسافت باید نشان دهد که در صنعت بازی سازی، همواره اولین و پیشروترین است. البته که خود شرکت ادعای چنین کاری را دارد. چگونه؟ در طول داستان بازی شما با دو شخصیت مواجه می شوید، نائو و یاسوکه که در بخش های کلیدی داستان، می توانید آزادانه میان این دو شخصیت جابجا شوید. یوبیسافت به همین بهانه دو سبک مبارزه را پیاده سازی کرده است.

اگر خاطرتان باشد در Summer Game Fast یک دمو از بازی نمایش داده شد که در آن یک شخص (یاسوکه) در حال دنبال کردن یک سامورایی خائن است. پس به نظر می رسد که یوبیسافت قصد دارد برای یاسوکه یک شخصیت مبارز مستقیم را ارائه کند. این در حالی است که شخصیت نائو در این بازی با تمرکز بر مخفی کاری فعالیت خواهد داشت و به جای مبارزه مستقیم، سعی می کند که در زمان مبارزه، دست بالا را داشته باشد. از سوی دیگر برای این که نفوذ پرتغالی ها بر ژاپن قرن شانزدهم بیشتر و بهتر نمایش داده شود، یاسوکه به یک تفنگ مجهز شده است. با استفاده از این تفنگ می تواند به خوبی با دشمنان خود مبارزه نماید. با این وجود می توان انتظار داشت که نائو و یاسوکه، هر یک ویژگی های خاص خود را برای مبارزه در طول خط داستانی بازی Assassin’s Creed Shadows داشته باشند که همین امر باعث می شود در طول بازی دو سیستم مبارزه ای در دسترس باشد.

چه انتظاراتی از بازی Assassin's Creed Shadows داریم؟!

چاشنی سامورایی در بازی Assassin’s Creed Shadows

از زمانی که یوبی سافت اعلام کرد که بازی Assassin’s Creed Shadows قرار است کشور ژاپن را به نمایش بگذارد، بسیاری از گیمرها احساس کردند که سبک بازی و مبارزات آن با کشور ژاپن و سامورایی های این کشور سازگاری ندارد. با این وجود چیزی که انتظار می رود، بهبود بازی بر اساس فرهنگ کشوری است که اتفاقات بازی در آن روایت می شود. شاید به همین دلیل است که یوبی سافت دو شخصیت و دو سیستم مبارزه ای را برای این بازی در نظر گرفته است. به گفته کارگردان Assassin’s Creed Shadows، این بازی قرار است با شخصیت های دوگانه خود، یک سامورایی و یک شینوبی را به تصویر می کشد. همین امر باعث می شود که حس و حال بازی بسیار نزدیک به آن چیزی باشد که گیمر به دنبال آن است. شما می توانید به واقع وارد دنیای ژاپن شوید.

چه انتظاراتی از بازی Assassin's Creed Shadows داریم؟!

گیم پلی بازی Assassin’s Creed Shadows

بیایید نگاهی به گیم پلی بازی Assassin’s Creed Shadows را به شما معرفی کنیم. به طور کلی همانطور که انتظار می رود، بیشترین تمرکز گیم پلی در بازی Assassin’s Creed Shadows بر اساس مبارزه بوده و شما می توانید انتظار یک بازی کاملا متمرکز را از این محصول داشته باشید. بر اساس گیم پلی نمایش داده شده از بازی Assassin’s Creed Shadows در رویداد Summer Game Fast در این بازی مخفی کاری یک سیستم مبارزه ای فرعی نبوده و کاملا یک سیستم مبارزه ای اصلی به شمار می رود.

ماموریت های بازی Assassin’s Creed Shadows از زمانی آغاز می شود که یک سامورایی به گروه خیانت می کند و شما ماموریت پیدا می کنید که وی را دنبال کنید. شما برای پیدا کردن این شخص باید به کاوش کردن دیگران بپردازید. در صورتی که به دنبال یک بازی کاملا جذاب هستید، بازی Assassin’s Creed Shadows را می توانید خریداری کنید.

چه انتظاراتی از بازی Assassin's Creed Shadows داریم؟!

نتیجه گیری

بازی Assassin’s Creed Shadows یکی از جدیدترین نسخه های سری بازی Assassin’s Creed بوده و ما در تک سیرو با شما همراه بودیم تا اطلاعاتی را در خصوص درخواست ها و انتظارات گیمرها از بازی Assassin’s Creed Shadows را بیان کنیم که یقینا می تواند برای شما مفید واقع شود.

 خرید بازی Assassins Creed Shadows برای PS5

خرید بازی Assassins Creed Shadows برای Xbox Series X

محمد شفیعی

دنیا برای من در یک لحظه قفل شد. پاییز سال 1930 و شخصیت به یادماندنی توماس آنجلو. بازی کردن واقعا احساس رهایی به من میده. من بازی میکنم چون قطعا هیچوقت نمیتونم به 1930 نیویورک برگردم. بازی می کنم چون هیچوقت با دوستانم نمیتونم یه گنگ مافیایی رو توی شهری که هستم رهبری کنم. محمد شفیعی، کسی که از بچگی پای ثابت بازی های کامپیوتری بوده، سعی میکنه که بدون در نظر گرفتن سلیقه شخصی، محتوایی رو برای شما آماده کنه که بررسی، انتخاب و خرید از تک سیرو آسون تر بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا