اخبار بازی

بازیکنان در بازی Marvel’s Spider-Man به لباس نسخه No Way Home دسترسی پیدا می کنند

بر اساس اطلاعاتی که از سوی استودیو بازی سازی Insomniac Games منتشر شده است، گیمر هایی که بازی Marvel’s Spider Man Remastered را خریداری کرده اند، می توانند زودتر به لباس هایی که بر اساس فیلم Spider-Man : No Way Home دسترسی اشته باشند. این لباس ها که از تاریخ دهم دسامبر (19 آذرماه) ارائه می شوند به صورت رایگان در دسترس قرار می گیرند و شما در بازی Spider Man : Miles Morales Ultimate Edition می توانید از آن استفاده کنید. به همراه همین خبر، این استودیو بازی سازی نسبت به ارائه پیش نمایشی از لباس های جدید اقدام کرده است که می توانید آن را مشاهده کنید.

بازیکنان در بازی Marvel’s Spider-Man به لباس نسخه No Way Home دسترسی پیدا می کنند

بازی Marvel’s Spider-man با بسته های الحاقی مانند The City That Never Sleeps در بازار عرضه می شود و در این نسخه شما می توانید لباس های تازه را مشاهده کنید و همچنین چهره تازه ای برای پیتر پارکر در نظر گرفته شده است. از سوی دیگر نیز می توان گفت که بازی Marvel’s Spider-Man : Miles Morales به عنوان یکی دیگر از بازی های ارائه شده شناخته می شود که اثری بسیار کوتاه و با تمرکز بر مایلز مورالز بوده و روند تبدیل این کاراکتر به یک قهرمان را به تصویر می کشاند. در این بازی نیز شما می توانید یک داستان جدید را مشاهده کنید و ماموریت ها برای شما بسیار جذاب تر شده است. همچنین شما می توانید قدرت های جدیدتری را برای این کاراکتر در نظر داشته باشید.

بازیکنان در بازی Marvel’s Spider-Man به لباس نسخه No Way Home دسترسی پیدا می کنند

استودیو بازی سازی Insomniac Games با توجه به استقبال های انجام شده از بازی ها در حال حاضر روی بازی Marvel’s Spider-Man 2 در حال کار می باشد و باید در نظر داشته باشید که این بازی سر انجام در سال 2023 و برای کنسول جدید پلی استیشن 5 در بازار عرضه می شود. در این بازی شما می توانید کاراکترهایی مانند مایلز مورالز و یا پیتر پارکر را مشاهه کنید و در کنار آن ها، ونوم نیز پای به عرضه وجود خواهد گذاشت. علاوه بر کنسول پلی استیشن 5 شما می توانید این بازی را روی PS4 نیز تجربه کنید. این در حالی است که بازی Marvel’s Spider-Man : Miles Morales Ultimate Edition تنها برای کنسول پلی استیشن 5 در بازار عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا